Policajné kontroly - Banskobystrický kraj

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod killerhammer 15. 9. 2007 23:33

na vyjazde z BB do ZV asi 1km od znacky kde zacina cesta prvej triedy casto kontroluju dialnicne znamky. hlavne cez tyzden v rannych hodinach, vzdy hodia na cestu tabule: na ceste sa pracuje, 100, 80, 60, 40, zuzena cesta a tam potom stoji policajt a kontroluje znamky. na opacnej strane ten isty scenar, tzn. asi 1-2km pred vstupom do BB pri pumpe
Ford Mondeo Wagon MK4 2.5T 2009 TitaniumX 162kW/220k Hypnotic Silver
killerhammer
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drgi 16. 9. 2007 07:53

matho píše:nove obchvaty - Ozdany, Tornala
v poslednej dobe oblubene to miesta nasej policie :wink:


inac, toto je fakt svinstvo a sprosta buzeracia od zabiek.
oba obchvaty su oznacene ako cesta pre motorove vozidla, a donedavna tam bola MPR 130km/h. ked som tadial isiel asi pred 3 tyzdnami, uz tam vsade boli tabule s MPR 100 km/h. takze najprv vodicov naucime, ze sa tu da jazdit 130, potom obmedzime rychlost na 100 (lebo ved je to siroka prehladna cesta, a aj tak sa nemaju co ponahlat) a zacneme vyberat pokuty.
hnus, velebnosti.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive Roadster, 2001 (NBFL), 1.8, 90 000 km.
'Zero' : Toyota Corolla AE92, 1991, 1.6 4AF hatchback bez plutvicky, 190 000km.
drgi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinTDI 24. 9. 2007 20:57

Vcera som platil 1000ku za predbiehanie cez plnu. Na vyjazde z Viglasa smerom na ZV cez plnu. Som isiel cez tri auta naraz a prve z nich bola policajna S4. Isiel som na BMW 320d
BMW
MartinTDI
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endura 23. 2. 2008 12:15

Merlin -> tvoj prispevok s doporucenim testovania maximalnej rychlosti na "dialnici" medzi Zvolenom a Bystricou by som upravil vzhladom k tomu, ze tam jazdia modre fabie a cierne audiny s ciernou gulou vpredu. Nie si nahodou obcasnym vodicom horeuvedenych koncernovych policajnych vozov?
endura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gasolina 26. 2. 2008 19:48

MartinTDI píše:Vcera som platil 1000ku za predbiehanie cez plnu.Na vyjazde z Viglasa smerom na ZV cez plnu. Som isiel cez tri auta naraz a prve z nich bola policajna S4. Isiel som na BMW 320d

No ty si teda vieš vybrať "správny" moment :) ;)
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endura 9. 4. 2009 18:00

Dalsim miestom merania rychlosti je v BB prijazdova dvojprudovka na sidlisko Sasova od Starej Sasovej pod mostom az po Kralovoholsku -> cierna Audina S4 s EC NR-354xx. Neviem ci som dobre opisal cestu, lebo nie som bystrican.
endura
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků