MultaRadar CD na Slovensku

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m4lcolm 9. 10. 2012 10:18

x-father píše:Vzhledem k tomu, že nemám vlastní názor a jsem cvičená opice co jedná na cizí pokyn, tak mě to neříkej ;)


Věřím, že věříš ve volní charakter svého jednání. Nicméně letmý pohled na tvé příspěvky ukazuje, žes tu za poslední rok a půl nenapsal jediný příspěvek, který by se netýkal obchodní války mezi prodejci antiradarů, která tu stejně nikoho nezajímá a na obou stranách se zapojují jen další nestranní uživatelé, co sem jinak chodí minimálně nebo vůbec. Ze stálých návštěvníků fóra nikdo.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 10. 2012 10:33

Já sem například nechodil vůbec až mě to díky němu zaujalo
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-father 9. 10. 2012 10:36

Nevím, proč bych ve vlákně, kde prodejce fio88 a Abel presentují jen samá pozitiva a životní jistoty s tímto produktem nemohl zveřejnit video, které svědčí o opaku.

Obzvlášť v okamžiku, kdy tito prodejci veškerá videa tají a jakmile se objeví nějaké video od někoho jiného, tak ho okamžite zpochybní, že jde o špatně nainstalovaný produkt, že jde o produkt z neoficiální distribuce, terý je jiný než to co prodávají oni, nebo že je to stará verze atd.

Konečně se objevilo video, kterí pochází přímo od jednoho z prodejců a nelze tedy zpochybňovat jaký produkt na videu je.

To že prodejce prátce po uveřejnění videa toto video rychle stáhl svědčí o praktikách těchto lidí.

To že patřím do skupiny "těch druhých" (*1) , které ty sám tak často kritizuješ za absenci vlastního názoru (*2) je pravda a nestydím se za to!


Pznámky:

*1 - ti druzí- jde o majoritní skupinu zkušených a dlouhodobých uživatelů radarových detektorů, kteří se neslučují s praktikami prodejců jako Abel, regamix, fio88, jejichž presentace produktu Stinger zavání klamáním zákazníka, neboť informace, které presentují evidentně neodpovídají skutečnosti.

*2 - Je zvláštní, že ty celou dobu sice tvrdíš, že tě válka prodejců nezajímá a nic o tom nevíš, ale příjde ti směšné, že taková početní skupina uživatelů se bije slepě a zdarma za cizí zájmy.
Bývalo dobrým zvykem, že lidi co o daném tématu nic neví se k němu nevyjadřují.
Také je zajímavé, že názor který prezentuješ, tedy že jsme banda tupců IQ tykve, kteří se bijí za cizí zájmy není z tvé hlavy, ale je to blábol, kterým se snaží na všechno argumentovat Abel. Ve skutečnosti jsi to práve ty, který o tom nic neví a papouškuje cizí názory, které jsi přejal od Abela, přičemž se nestydíš sám říct, že nic k tématu nevíš a nezajímá tě to.

Myslým, že by jsi do tohoto tématu neměl vůbec psát. Přece o problematice nic nevíš, nezajímá tě to a jde to mimo tebe.

Prodejce Fio88 toto téma bedlivě sleduje a OT tady nekompromisně promazává, takže tvé příspěvky určitě bude likvidovat ;)
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 9. 10. 2012 11:04

Příspěvek člověka očividně nestranného a nad věcí... Co tu předvádíš, silně zavání "svatou válkou" a nutností zadupat všude na internetu do země protistranu i všechny, co jen nejdou s tvým davem. Pokud toužíš po fóru, kde se vyjadřují pouze objektivní lidé se správnými názory moderované zcela objektivními a slušnými uživateli, prý už na internetu jedno takové existuje.

Přitom předvádíš sám totéž, co na abelovi kritizuješ, jen v obráceném gardu. Už je ze mě naočkovaná ovce. Není, obrázek jsem si udělal sám ještě před tímto vláknem, když sem jistí nově registrovaní uživatelé s IP adresami starých uživatelů odejitých na jiná fóra tuto válku přitáhli prvně. Slušní lidé to nebyli ani pod svými původními nicky a takové "obchodní" manýry to jen potvrdily. Ono už jen to, když je člověk pochybných morálních kvalit jedním z nejhlasitějších zastánců jedné strany sporu, může o jeho podstatě dost napovědět.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod x-father 9. 10. 2012 11:22

Asi takhle. Jsme v tématu Multaradar CD na slovensku a já jsem sem dal video na kterém je Slovenská Fabia s Multaradarem CD.

Můj příspěvěk je zcela k veci a týká se tématu a patří sem, ať se ti to líbí, nebo ne. Tvá reakce už je zas naprosto OT a nehodlám ji dále nijak rozvádět a dávat jistému moderátorovi zde na fóru záminku k tomu, aby mohl smazat legitimní příspěvěk, který mu zcela jistě leží v žaludku a kazí kšefty.

Pokud se chceš bavit o tom s čím jsi začal, tak se tomu nebráním, ale založ si na to vlákno v příslušné sekci a já tam budu rád psát. Případně přes PM, pokud to nechceš veřejné.
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 9. 10. 2012 11:31

Celý to je zbytečný, jen jsem si povzdechl, co tu zase proběhne, a i to byl bohužel spouštěč. Za to se omlouvám.
m4lcolm
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků