Policajti(dopravaci).. co stym

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fio88 11. 7. 2009 09:46

tak ako sa uz popisalo , proti blokovej pokute neni odvolania ... si sa k priestupku priznal a je to !!! naviem ako je to presnes dokazovanim v spravnom konani ale bolo nariadene tocit jazdu na cervenu na video , ale teba skasli na mieste kvoli tomu ze si sa k priestupku priznal a to tym ze si si ho bol vedomi a neziadal si spravne konanie .... hold prispel si 150 € v case krizy do statnej kasy
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lolon 11. 7. 2009 11:26

Ked sme uz pri tejto teme. Ako postupuju slov. policajti ked sa slovak preukaze cudzim vodicakom (rozumej vodicakom ineho EU statu na svoje meno) - maju pravo ho zadrzat?

Pozn. "Cudzi vodicak" ma dana osoba z dovodu dlhodbeho pobytu v zahranici - relikt z cias (pred 2004), kedy sa slovensky papier v EU priestore nie celkom akceptoval.
lolon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod messy 11. 7. 2009 11:44

Zakon nikde nespecifikuje, co mozu a co nemozu robit s VP inej krajiny. Medzinarodny zadrzat mozu. Najlepsie je mat medzinarodny a ak ti ho zadrzia, nic sa nedeje.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matuS 20. 7. 2009 19:27

lenze medzinarodny nie je bez narodneho platny, medzinarodny je v podstate iba jeho jazykova mutacia, cize musis predkladat oba - iba ze by o tom miestny policajt nevedel.

mna kontroloval policajt v rumunsku, vypytal si documents, dal som mu VP a OP a stacilo mu to.

btw 84 na 50tke, vyriesil to ako "warning"
vraj maju rumunski policajti prikaz nepokutovat cudzincov, pre podporu cest.ruchu.
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 20. 7. 2009 19:45

Matus: Ja neriesim co musis predkladat, ale co mozu podla zakona zadrzat.

Za podmienok uvedených v odseku 1 možno zadržať aj medzinárodný vodičský preukaz vydaný orgánom iného štátu.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků