Policajti(dopravaci).. co stym

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Xfire_SVK 9. 7. 2009 00:52

Dneska(8.7.2009) sa mi stala taka vec, siel som s automobilom po ceste E63 von z bratislavy, takze smerom na Rovinku.. Na krizovatke v PB (pri baumaxe,ul. svornosti) , siel som 50km rychlostou jak je to dovolene, a na semafore skocila oranzová, presiel aby som neohrozil prudkym brzdenim neohrozil automobil za mnou..(od krizovatky som bol par metrov) pokial dobre viem tak na oranzovu sa nedava pokuta v tom pripade ak mam za sebou nejake auto.. nasledovne ma zastavily policajti, a vystartovali za mnou a zastavili ma cca 250m od krizovatky.. povedali mi ze som porusil predpisi atd.. dali mi pokutu ktora je vo vyske 150eur(sek+ blok , mam 15dni na zaplatenie)... chceli na mieste peniaze ale taku hotovost som nemal pri sebe.. mam na to aj svedka ktory toto cele videl... na papiery sa pise ze sa nemozno odvolat na toto.. chcem sa spytat co vtedy robit! zaujimava vec je este ta ze mi nepreulkazali ziadne foto alebo dokaz ze to bola cervena, a dalsia vec do bloku na pokuty napisal ze: (jazda na cervene svetlo)co vobec tak nebolo. dakujem pekne
Xfire_SVK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 9. 7. 2009 01:18

smolíček pacholíček.. seš o 150éček chudší když jsi podpisem souhlasil s přestupkem. S tim už nic nenaděláš.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xfire_SVK 9. 7. 2009 01:32

no dobre ale pokial mi on povedal: dame to na sek a bude to 150eur... alebo vam zobereme vodick a bude to este viac..

takze a nato je zakon ze pod natlakom ma to nechal podpisat..
nato mam svedka..
Xfire_SVK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 7. 2009 05:10

Tak je otazka jak je to na slovensku, u nas pokud se nesouhlasi tak to jde do spravniho rizeni. Koukam, ze SK policajti jsou tlupa banditu a jen me to utvrzuje, ze uz tam me ani moje eura neuvidi :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 9. 7. 2009 05:12

Pokud máš svědka, podej na ně stížnost. Ani ne tak pro tu oranžovou, tam je to pasé, když jsi to podepsal, ale pro ty řeči o řidičáku. Ovšem asi nic nezmůžeš. Od pokuty tě to nejspíš nezachrání a pokud to byli místní policajti, tak se za tu stížnost nejspíš staneš lovnou zvěří.
vilik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2009 06:01

vilik: ne, se zadnou stiznosti ani se svedkem neuspeje, nemas jak. Proste pokud neni krizovatka snimana kamerami, pak ma dotycny smulu.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2009 06:45

Heh, tady se někdo nechal zbytečně vykostit...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ragamix 9. 7. 2009 08:02

xfire - v takomto pripade povedz ze si si neni vedomy priestupku.. skonci na spravnom konani alebo ak sami vedia ze je to nezmyses vobec nic sa dalej diat nebude. v takomto pripade ti nemozu zobrat vodicak ani na tych 15 dni ci na kolko ako je to v pripade ked sice s pokutou suhlasis ale nemas peniaze. kedze si uz ale zobral sek odvolat sa zial neda. ale staznost by som podal
ragamix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 9. 7. 2009 08:09

V jakych případech SK policie muže zadržet řidičák?
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 9. 7. 2009 08:27

Předseda píše:V jakych případech SK policie muže zadržet řidičák?

Vo vela :D
A ako bonus aj v pripade, ze nemas na zaplatenie a beries si sek. Ak ho do 15 dni zaplatis vratia ti ho, ak nie tak ti ho na par mesiacov zadrzia.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2009 14:18

Odo mna za nieco podobne (pro mostom LaFranconi v smere do tunela) chceli 7tis a rok vodicak (teda, ze taka bola vtedy sadzba). Nakoniec si zobrali 1000Sk do vrecka. Video som si nepytal lebo som nevedel kde boli, ale na 99% ale za mnou. A tiez som vedel, ze to bolo tesne, takze naco zbytocne drazdit :D
anonymni

Odeslat příspěvekod mabosk 9. 7. 2009 20:34

Nemas jazdit ako dedek, keby si tam siel ako slusny clovek aspon 70 km/h tak by si chytil zelenu. ;)
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 7. 2009 08:44

V 99% pripadov ano :D. Mne nepomohlo ani 80 (vtedy este na 60) :(.
anonymni

Odeslat příspěvekod zandome 10. 7. 2009 10:25

no, tak to ber tak, ze tato lekcia ta stala 150€ a nabuduce uz budes vediet. Pravidlo je len jedno: zatlkat, zatlkat a este raz zatlkat, nikdy nic nepodpisovat
zandome
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pán Tragáčik 10. 7. 2009 11:43

v podstate teraz sa s tým už nič nedá robiť...
Ale mohol si to urobiť tak, že keď si nie si vedomý spáchania priestupku, tak odmietneš blokové konanie a oni ťa nahlásia so správneho konania. Výsledok je neistý a to najmä z dôvodu zásady voľného hodnotenia dôkazov a faktu, že policajt keď povie, tak to určite musí byť pravda, veď on nemá prečo klamať!!! (bullshit) Samozrejme by ti asi na mieste zadržali vodičský preukaz a to z dôvodu, že (teraz presne neviem legálnu definíciu) ti s najväčšou pravdepodobnosťou v budúcnosti za tento čin bude udelený trest zákazu činnosti...
Viete, čo je paradox?
Že táto skurvená doba sa bude o pár rokov volať staré dobré časy:)
pán Tragáčik
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků