Koupím přívěsný vozík

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 10. 2017 08:11

goes píše:
maincoonsback píše:Já koupil nový za 40, taky sem se ošíval, na druhou stranu jeté v tom co sem chtěl já byly levnější třeba o 5 tis. a ještě nebyly přesně to co sem chtěl.

No proč to píšu. že lidi nevědí co si za ojetý přívěs vzít a že se to při těch cenách, za kolik se ojeté prodávají, snad ani nevyplatí (teda krom těch, kteří jsou i za ušetřenou 500 rádi).


to musi byt pecka ti reknu za 40 vozik... kdyz si vezmu, ze na tahani aut na dve sme kupovali za cca 30...


Pecka to není, je to obyčejný vozík v šířce 1250, ale má vysoké bočnice a zamykací dekl (laminátový aero), aby se v tom daly vozit kola a i jinak využívat třeba na dovolenou (a nechcalo do něj), takže ho mám tak vycajkovaný (zámky, kolečko...). Jinak na něm nic extra není. Ale sháněl sem ho dlouho. No a je nový, no.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Bigduck 23. 10. 2017 08:25

Bigduck píše:Koukni na Agados, dle mého kvalita za rozumnou cenu, sám asi 8 let používám, tahám mnohem těžší věci než do 750 kg a pořád je ve 100% stavu. Z mého okolí rovněž pozitivní recenze.



Agados, vezeko, humbaur,.... v tom rozmeru co poterebuju jsou kolem 20ti

-- 23. 10. 2017 09:02 --

No jo, ale tak to si musíš vybrat buď levný šunt, který použíješ jen sem tam a nebudeš tahat nic těžkého nebo něco kvalitnějšího, ale dražšího a odtaháš na tom tuny a desítky tisíc km. Sám jsem na tom svém odtahal už stovky tun a cca 30 tis. km a nejeví známky únavy po 8 letech. A stál cca 26 tisíc včetně kotevních misek, podpěr, kolečka (to je nezaplatitelná věc pro manipulaci s naloženým vlekem v jednom člověku) a plachty do 2 metrů. Takže už se dávno zaplatil.

Na extra těžké či velké věci si půjčuju pak na jeden den veliké vleky, kde hold dám talíř za den, ale to je potřeba párkrát.
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 23. 10. 2017 08:30

goes píše:
maincoonsback píše:Já koupil nový za 40, taky sem se ošíval, na druhou stranu jeté v tom co sem chtěl já byly levnější třeba o 5 tis. a ještě nebyly přesně to co sem chtěl.

No proč to píšu. že lidi nevědí co si za ojetý přívěs vzít a že se to při těch cenách, za kolik se ojeté prodávají, snad ani nevyplatí (teda krom těch, kteří jsou i za ušetřenou 500 rádi).


to musi byt pecka ti reknu za 40 vozik... kdyz si vezmu, ze na tahani aut na dve sme kupovali za cca 30...

Jo, najde se: http://www.policie.cz/clanek/uzemni-utv ... vozik.aspx
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 23. 10. 2017 08:39

Bigduck píše:
Bigduck píše:Koukni na Agados, dle mého kvalita za rozumnou cenu, sám asi 8 let používám, tahám mnohem těžší věci než do 750 kg a pořád je ve 100% stavu. Z mého okolí rovněž pozitivní recenze.



Agados, vezeko, humbaur,.... v tom rozmeru co poterebuju jsou kolem 20ti

-- 23. 10. 2017 09:02 --

No jo, ale tak to si musíš vybrat buď levný šunt, který použíješ jen sem tam a nebudeš tahat nic těžkého nebo něco kvalitnějšího, ale dražšího a odtaháš na tom tuny a desítky tisíc km. Sám jsem na tom svém odtahal už stovky tun a cca 30 tis. km a nejeví známky únavy po 8 letech. A stál cca 26 tisíc včetně kotevních misek, podpěr, kolečka (to je nezaplatitelná věc pro manipulaci s naloženým vlekem v jednom člověku) a plachty do 2 metrů. Takže už se dávno zaplatil.

Na extra těžké či velké věci si půjčuju pak na jeden den veliké vleky, kde hold dám talíř za den, ale to je potřeba párkrát.


delku nad 230 potrebuji jen kvuli motorce, jinak by klidne stacil 2m na takovy to ***** kolem domu. Jak jsem napsal, kdybych to tahal denne, zainvestuju do toho.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 08:42

maincoonsback píše:
goes píše:
maincoonsback píše:Já koupil nový za 40, taky sem se ošíval, na druhou stranu jeté v tom co sem chtěl já byly levnější třeba o 5 tis. a ještě nebyly přesně to co sem chtěl.

No proč to píšu. že lidi nevědí co si za ojetý přívěs vzít a že se to při těch cenách, za kolik se ojeté prodávají, snad ani nevyplatí (teda krom těch, kteří jsou i za ušetřenou 500 rádi).


to musi byt pecka ti reknu za 40 vozik... kdyz si vezmu, ze na tahani aut na dve sme kupovali za cca 30...


Pecka to není, je to obyčejný vozík v šířce 1250, ale má vysoké bočnice a zamykací dekl (laminátový aero), aby se v tom daly vozit kola a i jinak využívat třeba na dovolenou (a nechcalo do něj), takže ho mám tak vycajkovaný (zámky, kolečko...). Jinak na něm nic extra není. Ale sháněl sem ho dlouho. No a je nový, no.


hele... nepucil bys mi ho? ne na vozeni, ale dal bych si ho za auto a sel nekam trenovat? ja s tim jel asi 2x v zivote a hruza... a potrebuji obcas vozit a potreboval bych natrenovat...

byt to si asi muzu pucit za pausal v hornabachu
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 23. 10. 2017 08:45

dopredu trenovat nepotrebujes, jooo dozadu to chce fistrona
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 08:51

:) ano dopredu sem problem nemel, ale neotocil sem se a nic neodcouval :) a kdyz si vezmu, jak sem byl ve svycarsku na farme, jeli sme v alpach a meli jsme Traktor - vlecka - velcka a on s tim tam couval a docouval tak to byl pan ridic :)
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 23. 10. 2017 08:52

vlek za autem je v pohode, to mas behem pul hodiny v ruce
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 10. 2017 08:55

Zaklad je auto s dobrym rajdom...tahal som vozik vzdy len za Favom a tam sa clovek utocil volantom po par minutach cuvania.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 23. 10. 2017 08:57

goes píše:
maincoonsback píše:Pecka to není, je to obyčejný vozík v šířce 1250, ale má vysoké bočnice a zamykací dekl (laminátový aero), aby se v tom daly vozit kola a i jinak využívat třeba na dovolenou (a nechcalo do něj), takže ho mám tak vycajkovaný (zámky, kolečko...). Jinak na něm nic extra není. Ale sháněl sem ho dlouho. No a je nový, no.

hele... nepucil bys mi ho? ne na vozeni, ale dal bych si ho za auto a sel nekam trenovat? ja s tim jel asi 2x v zivote a hruza... a potrebuji obcas vozit a potreboval bych natrenovat...

Já bych do toho nevlez, zvlášť po tom, co se tu psalo o odpružení.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2017 09:05

coze?
anonymni

Odeslat příspěvekod puk123 23. 10. 2017 09:10

Píšeš, že potřebuješ občas vozit, ne něco převážet. :-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 23. 10. 2017 09:15

:D , Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 10. 2017 09:33

Klidně ti ho na kola a tak půjčím. Občas v tom musím odvést i nějaký binec (listí větve), ale tomu se snažím vyhýbat a snažím se ho držet v pěkným stavu (tak je nový, no). Mám tam zámek na kouli, tak předpokládám, že by to nikdo ukrást neměl (dá se to zamknout i odpojené). Sám to mám v garáži, venku to nechci nechat stát.

Sranda je, že je vyšší než Peugeot, takže bude vyšší asi i než Smax (o chlup), ale zase je super, že je pěkně vidět.

A to drncání zase až tak strašné není. Je to do 130 km/h a je to celkem na pohodu. Těch 140 sem s tím jel a samozřejmě velký díry s tím nikdo schválně vymetat nebude, ale drží pěkně.

Jediná sranda je, že vlastně, když to dám za Peugeot, tak to má 7,5 m a chce to fakt na to myslet.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 23. 10. 2017 10:36

goes píše::) ano dopredu sem problem nemel, ale neotocil sem se a nic neodcouval :) a kdyz si vezmu, jak sem byl ve svycarsku na farme, jeli sme v alpach a meli jsme Traktor - vlecka - velcka a on s tim tam couval a docouval tak to byl pan ridic :)


Tak to už chce fištróna, na 2 vlečky, to už je spíš logický úkol, než couvání :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků