K: Servis Opel - zprovoznění UEC jednotky (Ber., Pha, Klad.)

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Caderom 26. 11. 2016 15:16

Poptávám zprovoznění UEC jednotky pro Opel Astru H r. v. 2004 s motorem 1.6i 77 kW a EasyTronicem. Označení modulu je 13145043 BW. K dispozici mám 3 jednotky - původní, co vypověděla službu, dále použitou, ale zcela vymazanou a poslední, která je neodhlášená z původního vozidla a bez kódu.

Auto stojí v Berouně, jednotku či jednotky mohu dodat na určené místo na Berounsku či v Praze, popřípadě ke Kladnu.

Cenu navrhněte.
Caderom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 27. 11. 2016 09:17

Já bych si teda dvě ty jednotky vzal. Ale odhlašovat to nechci, mám s tím špatné zkušenosti. Jednou jsem chtěl odhlásit syna z obědů, a omylem jsem ho odhlásil z celé školy. On pak musel znovu na zápis do první třídy. Což ale v osmi letech zvládl na jedničku, takže se vlastně nic tak hrozného nestalo.
Dají se ty jednotky použít i na TT vláček? Jestli jo, dal bych i čtyřicet korun.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 27. 11. 2016 09:43

Astra a tři UEC jednotky? To jako lokomotiva a tři vagony?
Slušný, ani jsem nevěděl, že se to dělá. Pro kolik je to lidí?
Tak hlavně aby ti to utáhl komín.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod salam01 27. 11. 2016 09:54

Caderom píše:K dispozici mám … původní, co vypověděla službu, dále použitou, ale zcela vymazanou.

Tu první nechci, ale měl bych dotaz na tu druhou - má dukáty a dostane od otce chalupu? Pro evla by to samozřejmě nebylo, ale člověk nesmí být moc náročný. Raději bych sice nějakou trochu chytřejší, ale kdyžtak si přečtu noviny.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 27. 11. 2016 10:03

:D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 11. 2016 10:04

tvl na cem salam dneska jede??? :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 27. 11. 2016 10:22

Mám už týden 38 teplotu, spal jsem tři hodiny a sedím v letadle z Frankfurtu do *****.
Mám s sebou plyšovou opici, která je z toho, že poprvé v životě poletí přes oceán, úplně nadšená, a strašně tady v letadle blbne.

Na nějakých deset hodin teď ale ode mě budete mít klid.

Obrázek
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 27. 11. 2016 11:35

Tak ještě že je ta opice jen plyšová.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 27. 11. 2016 12:17

Honza42: Myslel jsem, že té jedné bylo v autě smutno, a proto odmítala dál sloužit, tak jsem jí pořídil kamarádky (sešly se dvě, jedna přes mě a jedna přes servisáka). Mrchy se ale spolčily a nechtějí sloužit ani jedna. Hledám někoho, kdo alespoň jednu z nich přivede k řádnému vychování. Nehlaste se, prosím, všichni.
Caderom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 27. 11. 2016 12:29

Nejsou ty opice každá jiného druhu, že se spolu nebaví? Dej sem foto at to můžeme ověřit
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod Caderom 27. 11. 2016 12:58

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Že by? :hm Ale všechny mají na zádech stejný kód a velké logo General Motors.
Caderom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 27. 11. 2016 18:19

Caderom píše:Honza42: Myslel jsem, že té jedné bylo v autě smutno, a proto odmítala dál sloužit, tak jsem jí pořídil kamarádky (sešly se dvě, jedna přes mě a jedna přes servisáka). Mrchy se ale spolčily a nechtějí sloužit ani jedna. Hledám někoho, kdo alespoň jednu z nich přivede k řádnému vychování. Nehlaste se, prosím, všichni.

Zkus tam dát všechny tři najednou a zapojit je seriově, když to nepojede tak paralelně, a když to chytne, tak to nehas.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod Caderom 30. 11. 2016 16:51

Zřejmě je vyřešeno, již jsem někoho na zprovoznění jednotky sehnal.
Caderom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 11. 2016 21:05

A funguje to ?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 30. 11. 2016 21:06

Dej vědět
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků