Auto za 50kkč (35kkč)

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2021 05:39

Ta prvni generace je fakt jeste hodne pozadu oproti konkurenci, na trhu ojetin absolutne nedava smysl.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 8. 5. 2021 11:46

MV_cz píše:Samozřejmě uvnitř víc místa než fábka no

Neřekl bych.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 5. 2021 11:56

hele jo, je to prostě širší auto (teda myslím první ceed vs. první fábka)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 8. 5. 2021 12:16

Jako neměřil jsem to, ale 1 fábku má táta a 1 ceeda kamarád. Prostorově se mi ty auta uvnitř zdají stejné. Dokonce bych řekl, že uvnitř fábky je pocitově víc světla.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2021 12:28

Ceed bude tak nastejno s i30, urcite je minimalne pocitove vevnitr vetsi nez fabia. Z logiky veci, ze fabia je o dost mensi auto.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 5. 2021 12:38

Před dvěma lety jsem pomáhal vybírat auto, byla tam mj. dvojková fábka vkombyku a i30. Vyhrála i30 a to ten člověk chtěl původně fábku, přecházel z feldy. Ty dvě auta se fakt nedaj srovnávat, fóbie prostě je oproti i30 lowcost.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2021 13:09

:mrgreen:

Druha generace ok, ale první... To je ulet.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 5. 2021 13:16

Tvůj boj, holt to je ta evropanská demence, jezdit drncajícíma autama, kde plasty vypadaj jak ohlodaný od křečka, a považovat to za vrchol.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod opasino 8. 5. 2021 18:31

hobitt píše:Ceed bude tak nastejno s i30, urcite je minimalne pocitove vevnitr vetsi nez fabia. Z logiky veci, ze fabia je o dost mensi auto.

Právě že pocitově a z logiky věci nejde v tomto případě dohromady.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 5. 2021 18:47

hele těžko říct, ségra "upgradovala" z první fábky právě na ceeda... ve zpracování vedla ta fábie, to korejci fakt nic extra, ale prostor větší, ale s metrem jsem tam nelezl...
ono třeba i v puntu je pocitově víc místa než ve fábce, ale je to hlubokou palubkou a předním oknem až nad přední nápravu
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2021 21:24

No presne tak, prvni i30 je uvnitr fakt parodie, druha uz je celkem ok.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod K86 8. 5. 2021 22:36

Jebat 1.3ku
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 9. 5. 2021 07:34

No ta 1,3 je líná jak veš, stejně jako 1,2-8V v Cliu....

Jinak Ceedem 1.g. jsem jezdil a proti jakékoli Fábii je to lepší, Místa dost, chovalo se to normálně, předvídatelně, jelo to dobře, sedělo to dobře... Na ***** si z toho nesedneš, ale v pohodě auto...

A na trhu ojetin to smysl má, protože v době kdy VW experimentovalo s TSI a produkovali nejhorší ***** mezi motory, za celou automobilní historii, tak korejci, jak byli "o krok zpátky" dělali motory obyčejné, které krom občas vysypaného katu neměly zdaleka takové problémy, navíc je to často volba auta na domů, spíš než do fleetu... Takže než nějaké uhnané a konstrukčně dojebané TSi, to je zachovalý Ceed za stejné peníze lepší volba...

A dvojková Fábie je tragická oproti jakékoli konkurenci... 99% kusů je HTP, což je ***** líná, interiér o hovně pohodlí jak na trakaři a většina verzí jsou vykradené verze Easy a spol. Občas sem někdo doveze něco lepšího z venku, ale furt silně nepohodlný hurvínek...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 5. 2021 09:39

2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků