Auto za 50kkč (35kkč)

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 5. 2021 18:20

2004,to uz je mlok, ne? To neni uplne zly dokud nedojde na vstriky u nafty, ty stojej ranec
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 6. 5. 2021 20:08

K86 píše:Za 80 máš fusion 2009 s najezdem do kila


Nebo Sandero 2012 a to je lepší než Fusion... :-) Fusion má fakt šíleně blbé sedačky a je to škoda, protože jinak by to bylo šikovné, praktické autíčko...

Oni se sveřepě snaží sehnat za to dvojkovou Fábii, což je asi úplně nejhorší, protože jsou to první roky s dírou v přístrojovce a s jednovačkovým HTP, které je líné jak stádo vší, nebo uhnané a orezlé kusy s nějakou výbavou.... Proti tomu je lepší cokoli...

-- 6. 5. 2021 21:10 --

Moucha píše:Dneska jsem jezdil Avensisem 2004 co kamos koupil za 42 a 12 dal za servis a paradni kara, vse v kuzi a v eletrice.
Normalne to chci taky, zavidim mu ho


Si ho taky kup... :-) Mlok je asi až 2010...

Ono když nepospícháš a moc si nevymejšlíš, tak se dá koupit dobré auto za rozumné peníze....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 6. 5. 2021 20:39

Za 80 se klidne sežene fobie 1.4 63kw
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 6. 5. 2021 21:53

Jsem si to schválně zadal na sautu... 80 fábií do 80000, z toho jedna jediná 1,4... Nevypadala špatně, ale jedna jediná... Takže to je výjimka...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 6. 5. 2021 21:55

Za ty prachy bych skoro pustil Alfu. :D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 5. 2021 06:46

za 80 bych si koupil auto a ne fabii
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2021 06:51

+1
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 7. 5. 2021 07:33

Za 80 sedáuž slušná i30, která je oproti fabce lepší asi tak ve všem.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 7. 5. 2021 17:12

Jako dá Já bych se zrovna I30 nebránil. Ale oni klasickou nižší střední nechtějí, protože se jim to nevejde do garáže. má to být něco na hranici... Větší auto z kategorie těch malých... Fábie je hodně blbá... benzínový motory celkem o hovně, každej má nějaký bebí a když už nějakej za něco stojí, tak si k už tak předražený fábii ještě přisolíš... Protože výkony, co byly všude jinde v základu, byly tady za tučný příplatek už na salonu a ty základníverze byly vkradený totálně.. To si ani v Dácii nedovolili z auta sebrat víko kastlíku (je tím postižený i hurvínek) koberec z kufru, normální rozměr kol a brzd.. U škodovky běžná praxe... Takže motivace koupit za stejné peníze stejně staré, ale stísněné a líné auto, Fábii vyřadilo z mých kandidátů, když jsem kupoval auto.. Všechno vycházelo líp, i ceněný Fusion měl za cenu fábie alespoň motor 1.4, když už byl holý a většinou holý ani nebyl... Clio taktéž, sice pořád 1,2 motor, ale čtyřválec o 15k silnější.... To samé Punto, cokoliv... Sandero bylo mladší, prostornější, pohodlnější a s motorem 1.4, za který se u škodovky těžce připlácelo a v základu to bylo holota jako holota...

-- 7. 5. 2021 18:12 --

PeTr7650 píše:za 80 bych si koupil auto a ne fabii


Jako Hurvajz je takovej celkově mrzutej. Já bych ho taky nechtěl...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 5. 2021 17:32

tslany píše:Za 80 sedáuž slušná i30, která je oproti fabce lepší asi tak ve všem.

:mrgreen:

Zrovna prvni i30 je opravdu trageeie na kolech
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 5. 2021 17:42

renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 7. 5. 2021 21:52

Na tohle jsem narazil...
Obrázek
Obrázek
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 7. 5. 2021 21:56

hobitt píše:
tslany píše:Za 80 sedáuž slušná i30, která je oproti fabce lepší asi tak ve všem.

:mrgreen:

Zrovna prvni i30 je opravdu trageeie na kolech

Zkus nebýt pyča a fakt projet tu udrncanou ***** německou a normalní auto s nápravou, ale ideálně něco nevydrbanýho.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2021 05:32

Parkrat jsem s 3 ruznymi kusy prvni generace i30 jel a je to fakt desivy auto, ale tak chapu, ze musis za kazdou cenu vsude nacpat korejce nebo japonce, no.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 5. 2021 05:34

To bude jak 1st gen ceed, nenadchne, neurazí, ale prostě ještě takovej lowcost v porovnání s tehdejší konkurencí. Samozřejmě uvnitř víc místa než fábka no
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků