Koupím výměnu těsnění pod hlavou fabia 1.4mpi -BRNO

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jury7 11. 12. 2020 15:22

Těžko říct kdy to poprvé začlo no :D .
Od té doby co jsem vyměnil expanzku a začlo to blikat je to 7 měsíců no a to jsem ujel 7tisíc km asi. Jak začlo být 5 stupňů a míň, tak to bliká jen při studeném startu a pak jak kdy..Ale v létě to bylo pořád.
V garáži mám druhý den po jízdě jednu kapku oleje, ale jen někdy.. Na levé i na pravé straně ale podle mě to stéka na nějakou hadičku nebo tak a kape to různě. Možná se tento měsíc někdy rozhodnu na to mrknout a utřít a omýt motor,vanu a sledovat kde to teče nejvíc.. Co jsem koukal tak nechápu asi se někdo díval pod kryt ventilů, ale pod řemenem je nános oleje a na to ulpěl prach,bordel a i celej kryt pod motorem je od toho.
Celkově je ten olej všude :D Auto který má najeto 80k je špinavý jak nevím co, zajímavý.
Olej šel z obou těsnění hlavy i víka ventilů z pravých rohů když se dívám jakoby z předku auta,jen trochu,ale nepřestává to, olej neubývá a fridex taky ne (takže levá strana motoru).
Auto jede normálně, topí skoro hned, ikdyž ono se moc topit nedá, jedine když hodím aby to bralo vzduch co je v autě, jinak je citít hnus benzín,spálený, nevím jestli by to šlo spravit, jestli někde táhne z výfuku atp.
Když chci topit musím čekat až se voda ohřeje teda no a když jedu tak hned zase klesne, je fakt, že já jedu fakt maximálně 20km trasy a pak to vypnu na několik minut :D . To auto takto jezdilo celej svůj život.
Prominte trochu směsku jsem tu napsal..
Jury7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 11. 12. 2020 17:46

prasklý svody nebo netěsní výfukový těsnění

těsnění pod hlavou na 1,4 mpi je pro cvičenou opicu, ten motor je shodnej s feldou a tam je to na jedno odpoledne
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 3. 2021 13:28

Petr: A pak se to opakuje a opakuje, protože takoví jako ty, neznají specifika a unikají jim nutná měření a zásahy, aby se to neopakovalo....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 21. 3. 2021 14:17

Nejen že je jedinej se správným názorem. Ještě je jedinej co umí opravit starou vránu. Pech for president!!
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 3. 2021 16:06

Ne, žádný takový. Prezidentem bude Kalousek. Pech ať opravuje motorky.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 3. 2021 17:44

Vašík Klausů se hlásí.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 3. 2021 17:47

ještě toho trochu...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 3. 2021 19:05

Jedinej rozhodně ne... Ale to že je to Easy Bysy zní zpravidla nikoli od těch co to skutečně plnohodnotně zvládnou, ale o těch, co to nikdy nedělal a neví, jaké úkony to obnáší, aby to bylo udělané dobře.

-- 21. 3. 2021 19:07 --

yndezit píše:Ne, žádný takový. Prezidentem bude Kalousek. Pech ať opravuje motorky.



No... Furt lepší než Babiš. Kalousek je alespoň konzistetntní a když už něco dělá, je schopen říct, co ho k tomu přivedlo...

Se bojíš, že bych pustil klíče na zem vedle na prvočinitele rozabrané Zuzanky a už by ses nikdy nesvezl? :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 3. 2021 19:37

Jo :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků