Prosba s pomocí při prodeji SUV

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod samarit 22. 11. 2020 14:45

Můj příbuzný - senior 74 let nemůže prodat SUV Mitsubishi ASX.
Inzeruje ho jak se dá, snížil cenu na polovinu co ho koupil a není žádný zájemce. Vůz je ještě pár dní vystaven na TipCars, je k tomu i ověření Cebia
Kód: Vybrat vše
https://www.tipcars.com/mitsubishi-asx/suv/nafta/mitsubishi-asx-1-8-di-d-110kw-100143315.html

Prosím nepomohl byste někdo s tím prodejem? Já se v tom nevyznám a on je bezradný.
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 22. 11. 2020 14:49

Vytepovat sedačku řidiče nebo raději nechat umýt celej vnitřek, sundat ten příšernej návlek na volant, gumový koberečky na fotku nepatří a hlavně na tipcars nikdo dneska už neleze.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 11. 2020 16:03

Mitsu má v ČR nejistou budoucnost, ojetiny budou ležáky.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 16:22

Za 10 let na půlku?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod metyn 22. 11. 2020 16:54

A není to málo evlo evloviči? dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod M@C 22. 11. 2020 17:30

tslany píše:Vytepovat sedačku řidiče nebo raději nechat umýt celej vnitřek, sundat ten příšernej návlek na volant, gumový koberečky na fotku nepatří a hlavně na tipcars nikdo dneska už neleze.

+1

Ta otevrena loketni operka na posledni fotce vypada nechutne. Dat nekomu litr at da vnitrek do pucu, poradne a pekne to nafotit, a hodit na Bazos a FB Marketplace, pripadne sbazar.
Volvo V70III 3.2 A/T 175kW
Mini Cooper S R56 1.6 M/T 141kW
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod powerball 22. 11. 2020 17:31

jj ja mel na auto nejvic zajemcu na sauto.cz a bazos.cz.na tipcars by me ani nenapadlo jit hledat auto.
seek discomfort
powerball
Powerman

Odeslat příspěvekod M@C 22. 11. 2020 17:33

http://www.autokrs.cz/?strana=nabidka tady se muzes inspirovat jak nafotit auto, v logicke posloupnosti kolem dokola a pak interier, kufr, prislusenstvi, detaily... A idealne fotit interier bez blesku, ten zvyrazni vady a spinu :-)
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 11. 2020 18:02

Koukal sem a úplně nevím proč se to neprodá.

Obecné buď ty fotky nevypadají nějak vábně /jako nejsou žádný zazrak/, ale privát taky úplně ne/, ale cena víceméně odpovídá a je spíš na spodní hranici, prodávají se dražší....

Asi jde spíš o to, že asx je docela dost a je to auto často po důchodci, takže i ostatní nemají nějaký extra velký příběh kilometrů..

Mezi náma na staršího dědili to zase úplně ulozenka není...

Takže pokud to není nějaký výmysl celé, tak holt prostě to auto. Takovou hodnotu vzhledem k trhu nemá... A nebo s ohledem na to kolik jich ani trhu je, to chce počkat a mít trpělivost.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Ruman001 22. 11. 2020 18:29

No japonec s naftou...nevim, nevim...to bude asi kamen úrazu...bych to odvez na výkup a smířil se s reálnýma 100 tkč...sice méně peněz, ale auto bude pryč..takto se obávám, že to může prodávat dlouho..a je to už 10 let staré auto...za podobné prachy se dá koupit třeba pasat, méně starý, lepší motor a lepší svezení..aspon to je můj názor...já bych šel s cenou dolů a odstranil ty strašné fotky...ušmudlaný interiér fakt nikoho nenaláká....

-- 22. 11. 2020 17:37 --

něco málo o motoru - citace:
Diesly od Mitsubishi nemají hydroštely takže se musí občas seřídit ventilové vůle. A přitom t těch motorů musí vstřiky ven. Kolikrát to vydrží bez úhony je otázka, stačí aby mechoš udělal malilinkatou chybu a je to velmi drahý problém. Já bych takovou ojetinu nechtěl.
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Nekenieh 22. 11. 2020 18:46

Podle mne to auto je odfláklé a jako nové taky nikoho moc nezaujalo. Takže nevím, proč by to měl být trhák jako ojetina. Bude se prodávat stejně blbě jako se prodávalo salónu Mitsubishi před těmi 9-10 lety nové.
Takže zaujmout snad jedině cenou, což se zatím tedy moc nepovedlo.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 18:54

tad už bylo asi vše psáno...

Kámoš teď dával na bazoš na prodej auto a fotky má tak dementně vyfocený, až mi ho je líto, hlavně že tam má TOPování inzerátu, téměř dva tisíce shlédnutí, ale stále neprodáno :D
Poradil bych mu, jenže on je nejchytřejší ze všech, tak na něj *****ám.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod M@C 22. 11. 2020 18:59

Uka :D
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod Condoleezza Rice 22. 11. 2020 19:14

mozna je chyba v prodejnim servru, tipcars nic moc... sbazar, sauto, bazos....jakoze na tipcars inzerat za 500 obyc a 2000 lepsi, to teda ma nejmensi dopad, oproti cenam na tech ostatnich...
Condoleezza Rice
Nováček

Odeslat příspěvekod metyn 22. 11. 2020 19:19

Lukas063 píše:tad už bylo asi vše psáno...

Kámoš teď dával na bazoš na prodej auto a fotky má tak dementně vyfocený, až mi ho je líto, hlavně že tam má TOPování inzerátu, téměř dva tisíce shlédnutí, ale stále neprodáno :D
Poradil bych mu, jenže on je nejchytřejší ze všech, tak na něj *****ám.

Máš dobré kamarády, kolego, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 19:24

někdy to je s nima boj :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod fffff 22. 11. 2020 19:37

Asi je netaktické inzerovat prodej Mitsubishi ASX tam, kde uživazelé upozorňují na to, že má problém s korozí.
https://www.tipcars.com/magazin/recenze-uzivatelu/mitsubishi-asx-1-6-trable-s-korozi.html
fffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 11. 2020 19:39

Ruman001 píše:No japonec s naftou...nevim, nevim...to bude asi kamen úrazu...

DéTéčko psal, že japonec s naftou je jen pro fajnšmekry
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod m_tsch 22. 11. 2020 20:14

Špatnej server, nic moc fotky, interiér do kterýho by se mi případně nechtělo moc nasedat, protože bych přemejšlel, od čeho jsou ty fleky. Do toho kecy o automechanikovi a fotky z ne moc hezkýho dvorku, kdy v garáži vidím další podobná auto a na rampě jedno zaplachtovaný (jasně, možná někomu ošetřuje podvozek, ale kolik lidí to bude tušit) na mě působí tak, že dědula lepí bouračky.

Nechat vyčistit interiér ( za stejný prachy jako ho stojí ta inzerce na tipcars), zajet nafotit někam do hezkýho prostředí a doufat.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 22. 11. 2020 20:21

Suhlas.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod K86 22. 11. 2020 21:05

Sauto, Sbazar, Bazos, ne Tipcars.

sundat ty veci z ionterieru a poradne to nafotit na volne plose a ne nekde na dvorku
Musi se pocitat s tim, ze v teto dobe se auta moc dobre neprodavaji, takze bud trpelivost nebo snizit cenu.

A nebo Vykup v AAA
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 21:22

m_tsch píše:Špatnej server, nic moc fotky, interiér do kterýho by se mi případně nechtělo moc nasedat, protože bych přemejšlel, od čeho jsou ty fleky. Do toho kecy o automechanikovi a fotky z ne moc hezkýho dvorku, kdy v garáži vidím další podobná auto a na rampě jedno zaplachtovaný (jasně, možná někomu ošetřuje podvozek, ale kolik lidí to bude tušit) na mě působí tak, že dědula lepí bouračky.

Nechat vyčistit interiér ( za stejný prachy jako ho stojí ta inzerce na tipcars), zajet nafotit někam do hezkýho prostředí a doufat.

líp bych to asi nenapsal (jsem línej psát :D )
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod puk123 23. 11. 2020 09:01

Mně ta prezentace přijde celkem v pořádku. Shánět takové auto, jel bych se na něho podívat. Ani s cenou bych nelezl dolů, bude budit podezření, že něco není OK. Dostat to k více lidem skrz jiné servery a snad se ten pravý zájemce najde. I ten výkup by nemusel být špatný, když to bude za slušnou cenu. Člověk na place už se postará, aby zájemce o benzínovou Fabii nakonec odjel v naftovém ASX, ;-)
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod metyn 23. 11. 2020 09:19

a prodávájí se reálně vůbec taková auta? dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 11. 2020 09:53

Spatne polozena otazka..prodávat můžeš kdeco, spis zda to nekdo realne kupuje...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod metyn 23. 11. 2020 13:37

když píšu prodávají tak myslím kupují, to bys mohl vědět, woe :oboze :oboze :oboze :mrgreen: , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 11. 2020 13:41

teď se blbě prodává, lidi nekupují
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 11. 2020 14:29

metyn píše:když píšu prodávají tak myslím kupují, to bys mohl vědět, woe :oboze :oboze :oboze :mrgreen: , dědek

Myslet znamená.. :D :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod metyn 23. 11. 2020 14:37

8-) , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Čičo 25. 11. 2020 17:58

Svietiaca kontrolka motora tiež asi veľa záujemcov nepritiahne. :D (Nie každý vie, že svieti len preto, že motor nebeží.)
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jhamil 25. 11. 2020 23:01

Tomuto motoru doporučují se raději vyhnout!!! Holt není O1 66 KW no. Aspoň bych uvedl že je to 4WD.
jhamil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 11. 2020 23:09

to mu taky moc nepomůže
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 11. 2020 01:10

když se kouknu na ty fotky, tak ten dvorek je prostě příšerný. V kombinaci se špinavým interierem bych si řekl "to prodává nějaký cigoš". A od těch auta nikdo nechce. Bez urážky. Lidi soudí strašně rychle.
Další věcí je to auto v igelitu, co stojí v záběru jedné fotky. To může svádět k úsudku, že je to někde v nějakém vesnickém autoservisu na bouraná auta, takže i tohle bylo bourané.

Takže rada - vyčistit, zahodit ten potah volantu, nafotit v nějakém neutrálním prostředí. Odlehlá část hypermarketového parkoviště, nějaké pěkné místo v přírodě. Samozřejmě ideálně čisté, ideálně v přirozeném světle včetně interieru (blesk vytáhne všechny ty chlupy, vrypy atp.), což předpokládá nějakou lepší fototechniku. Fotit vnitřek tý loketky - na to bych se vykašlal, to nebude nikdy TOP čisté. Raději tu výbavu zmínit v textu.

Otázkou je i to, jestli je auto po automechanikovi plusem. Protože velmi často je to kovářova kobyla chodí bosa (aneb provrtaný termostat, vřazené odpory, aby to nehlásilo errory atp.). Netvrdím, že je to případ tohoto, ale obecné zkušenosti takové jsou. Takže tohle bych asi taky nezmiňoval. Jen že je to po pečlivém majiteli, po nekuřákovi, garážováno a to ošetření dutin a spodku.

Cenu bych nechal a hodil to na bazoš.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 26. 11. 2020 10:58

Top čisté ... TOP čisté, majkle pomoooooooc
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 11. 2020 11:03

Ale pozor, evlo cíťa na češtinu :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod Tomas B 26. 11. 2020 11:09

zakladatel vlákna už reagoval?
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod puk123 26. 11. 2020 11:12

Kdybych sháněl takové auto, asi bych ty top nabídky s top fotkama a top čistým vnitřkem nechal na později a zkusil se rozjet za tím zde nabízeným, jestli nenatrefím na top dědu, který se o auto poctivě staral a řekne mi o něm všechno. Stop.

-- 26. 11. 2020 10:14 --

Tomas B píše:zakladatel vlákna už reagoval?

Už tu někdo o vůz projevil zájem?
puk123
Inventář