Prosba s pomocí při prodeji SUV

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 18:24

někdy to je s nima boj :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fffff 22. 11. 2020 18:37

Asi je netaktické inzerovat prodej Mitsubishi ASX tam, kde uživazelé upozorňují na to, že má problém s korozí.
https://www.tipcars.com/magazin/recenze-uzivatelu/mitsubishi-asx-1-6-trable-s-korozi.html
fffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 11. 2020 18:39

Ruman001 píše:No japonec s naftou...nevim, nevim...to bude asi kamen úrazu...

DéTéčko psal, že japonec s naftou je jen pro fajnšmekry
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 22. 11. 2020 19:14

Špatnej server, nic moc fotky, interiér do kterýho by se mi případně nechtělo moc nasedat, protože bych přemejšlel, od čeho jsou ty fleky. Do toho kecy o automechanikovi a fotky z ne moc hezkýho dvorku, kdy v garáži vidím další podobná auto a na rampě jedno zaplachtovaný (jasně, možná někomu ošetřuje podvozek, ale kolik lidí to bude tušit) na mě působí tak, že dědula lepí bouračky.

Nechat vyčistit interiér ( za stejný prachy jako ho stojí ta inzerce na tipcars), zajet nafotit někam do hezkýho prostředí a doufat.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 11. 2020 19:21

Suhlas.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 22. 11. 2020 20:05

Sauto, Sbazar, Bazos, ne Tipcars.

sundat ty veci z ionterieru a poradne to nafotit na volne plose a ne nekde na dvorku
Musi se pocitat s tim, ze v teto dobe se auta moc dobre neprodavaji, takze bud trpelivost nebo snizit cenu.

A nebo Vykup v AAA
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 20:22

m_tsch píše:Špatnej server, nic moc fotky, interiér do kterýho by se mi případně nechtělo moc nasedat, protože bych přemejšlel, od čeho jsou ty fleky. Do toho kecy o automechanikovi a fotky z ne moc hezkýho dvorku, kdy v garáži vidím další podobná auto a na rampě jedno zaplachtovaný (jasně, možná někomu ošetřuje podvozek, ale kolik lidí to bude tušit) na mě působí tak, že dědula lepí bouračky.

Nechat vyčistit interiér ( za stejný prachy jako ho stojí ta inzerce na tipcars), zajet nafotit někam do hezkýho prostředí a doufat.

líp bych to asi nenapsal (jsem línej psát :D )
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 23. 11. 2020 08:01

Mně ta prezentace přijde celkem v pořádku. Shánět takové auto, jel bych se na něho podívat. Ani s cenou bych nelezl dolů, bude budit podezření, že něco není OK. Dostat to k více lidem skrz jiné servery a snad se ten pravý zájemce najde. I ten výkup by nemusel být špatný, když to bude za slušnou cenu. Člověk na place už se postará, aby zájemce o benzínovou Fabii nakonec odjel v naftovém ASX, ;-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 23. 11. 2020 08:19

a prodávájí se reálně vůbec taková auta? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 11. 2020 08:53

Spatne polozena otazka..prodávat můžeš kdeco, spis zda to nekdo realne kupuje...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 23. 11. 2020 12:37

když píšu prodávají tak myslím kupují, to bys mohl vědět, woe :oboze :oboze :oboze :mrgreen: , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 23. 11. 2020 12:41

teď se blbě prodává, lidi nekupují
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 11. 2020 13:29

metyn píše:když píšu prodávají tak myslím kupují, to bys mohl vědět, woe :oboze :oboze :oboze :mrgreen: , dědek

Myslet znamená.. :D :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 23. 11. 2020 13:37

8-) , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Čičo 25. 11. 2020 16:58

Svietiaca kontrolka motora tiež asi veľa záujemcov nepritiahne. :D (Nie každý vie, že svieti len preto, že motor nebeží.)
______________________________________________
- Práca ešte nikoho nezabila. Ale ani odpočinok.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Čičo
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků