Mondeo MK4 kombi, 1,6 Ecoboost 2012

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 10. 8. 2020 22:08

Tady je zas rozumbradu
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 8. 2020 22:55

tt88 píše:Stejně to předání důvěry a zodpovědnosti se jen odsune, jednou stejně půjdou sami a pokud nebudou zvyklí může to být nebezpečnější než když chodí každý den.

Jak se to jednou naučí, tak to nezapomenou, zato když uvidí ostatní zkušenější chodit bez problémů zatímco oni vidí cestu jen ze sedadla, můžou se cítit přehnaně sebevědomě a zkušenosti můžou chybět, třeba když půjdou někde se školou a učitelka to neuhlídá. Popravdě věřil bych více vlastním dětem než učitelkám v několika ohledech.

Měl jsem to podobně jako Aikon a myslím že přínos tam je a podle mě,čím déle se k dítěti chováš jako miminu, tím více si zaděláváš na problémy později.

Právě. Taky, jako špunt jsem se cítil jako velký kluk, že mě pustili samotného, bral jsem to jako důležitou misi a dával pozor, abych to neposral. Nejsem si jistý, jestli bych o pár let později měl takový přístup a byl z toho, že jdu někam sám, tak odvázaný.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 10. 8. 2020 23:09

Nekteri nazyvaji neochotu venovat cas deckam tim ze je vedou vlastne k samostatnosti. Coz jsou jine pripady ovsem.

Kazdy svych deti stesti strujcem. Cest k cili milion. Jaka je dobra nevi nikdo.

Neni spatne do rovnice o jejichz reseni nemaji nekteri pochyb zakomponovat treba takovou nepodstatnou drobnost ze co dite to original a neni uplne marne ty veci prizpusobit i jejich povaham nez se drzet nejakeho vysneneho scenare.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jelass 11. 8. 2020 00:35

JardaB píše:Jako nic proti, ale zivotnost 250-300kkm by nejak stale mela byt standardem. Bud to byl fakt zmetek nebo to dostavalo poradne za usi, nebo zanedbany servis... Nejak mi to nesedi.

Ty voe Jarmile, ty jsi furt stejný kokot. :shock: Jsu věci, které se nemění. :-[
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 8. 2020 09:38

S těma děckama je to obecně veselé. Já si třeba nemyslím, že jsem byl zanedbaný nebo mi nevěnovali dostatečnou péči, přesto jsem se kdysi na prázdninách u babičky v Kyjově rozhodl, že se půjdu pěšky podívat ke stařce do Vřesovic na králíčky, tak jsem vyrazil :D Následná pátrací akce stála za to, odchytili mě kdesi 6 km daleko. Šel jsem v klídečku po silnici první třídy, auta svištěly okolo jedno za druhým :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 8. 2020 10:04

Tohle udělalo dětí...prostě vyrazils na vejlet. Ale pro rodiče je to masakr....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 11. 8. 2020 10:09

Arnie J píše:S těma děckama je to obecně veselé. Já si třeba nemyslím, že jsem byl zanedbaný nebo mi nevěnovali dostatečnou péči, přesto jsem se kdysi na prázdninách u babičky v Kyjově rozhodl, že se půjdu pěšky podívat ke stařce do Vřesovic na králíčky, tak jsem vyrazil :D Následná pátrací akce stála za to, odchytili mě kdesi 6 km daleko. Šel jsem v klídečku po silnici první třídy, auta svištěly okolo jedno za druhým :)

Tohle neni o nejake samostatnosti. To delaji decka plosne. Pred dvemi meisi jsme takto hledali dvou lete decko sousedu.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 8. 2020 10:13

Jj jen že je to zajímavý paradox když dítě je schopné vyrazit na takový výšlap a přesto se ho jinak bojíš pustit pomalu 50 m daleko :) Nemyslím konkrétně tebe ale obecně.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 11. 8. 2020 10:15

Ja v tom paradox nevidim. Vidim v tom naprosto rozdilne veci ktere se navzajem neovlivnuji

-- 11. 8. 2020 10:17 --

Vcera mala vylezla na takovou rimsu asi 3 m nad betonovou zem. Cece presto se o ni bojim a samotnou bych ji na nakup nepustil.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod aikoN 11. 8. 2020 10:52

Dokud nezjistíš, jak je pohodlné, poslat ji v parném dni s konví do hospody pro pivo :D
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 8. 2020 15:16

:D

Ja zatím deti z očí nespoustim.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Major Kure 11. 8. 2020 15:22

ten muj nejde ani sam k vytahu. Nevim jestli je to dobre, nebo spatne :D
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 8. 2020 15:28

hrdina :D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod goes 11. 8. 2020 15:39

Major Kure píše:ten muj nejde ani sam k vytahu. Nevim jestli je to dobre, nebo spatne :D

Muj taky ne. Ale zde to bude tim ze jej doma nemame
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod K86 12. 8. 2020 07:44

No jo, doba se mění, já taky po 2 měsících chodil sám do první třídy, bylo to cca 700m ve městě s 10t obyvateli.
Dneska bych to asi udělal stejně, být k tomu příhodné podmínky.

-- 12. 8. 2020 08:13 --

Jezdí někdo 1,6 DCi 96kw?
jak je na tom grand scenic?

https://www.sauto.cz/osobni/detail/rena ... oFrom=list
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka