P: Fiat Bravo 1.4 T-Jet Sport 110kw,2008, původ ČR

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 2. 6. 2020 07:15

zabijak33 píše:Dám kupujícímu slevu, ať si koupí klidně dvoje :-D

Líp by vypadaly fotky vnitřku. Ty nejsou nic moc. V náhledu jsem si myslel, že ty světlé fleky na sedadlech jsou lezoucí molitan.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 6. 2020 09:54

zabijak33 píše:Ozvali se zatím spíš takový "bykupci" , když bych prodal auto, když bych dostal prémie, když bych... Reálně se na to auto byl podívat jeden člověk, který to nakonec nevzal se slovy, že vezme 120k T-Jet, co má míň najeto. A pak samozřejmě Áčka, Esa a podobně, od těch už mám tak 30 zpráv :-D


Auto neprodá, prémie nikdo teď asi nedostane... ;-)

No, prostě to auto vypadá prostě opotřebovaně, to je celý problém. Na druhou stranu, ta cena jak si ji upravil už za mne plus minus odpovídá a prodat by se to mělo dát. Přeci jen, něco na tom autě udělané je, jsou auta co na pohled vypadají líp, ale pod povrchem odpad. Věřím, že mechanicky to auto nebude horší, než jak vypadá... Ale běžnýmu kupci se nedivím, no.

Takže furt sme u toho, jestli to prostě nenavoskovat a ještě nezkusit aspoň trochu ten vnitřek nevypulírovat, i když to už asi moc nepomůže.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 6. 2020 11:02

No to leda sehnat z bouračky nějakej lepší interiér :D Tyhle dvoubarevný sedačky prostě nejsou moc fotogenický a je to náchylný na hegeš
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 2. 6. 2020 11:28

To je zbytečně moc sraní a nevyplatí se to. Lepší na focení vyhodit gumové koberce, nafotit ve stínu a fotky doupravit.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 3. 6. 2020 08:02

Za 50 to vezmu tak, jak to je.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 3. 6. 2020 08:06

Ten interier se da jeste vycistit lip, jsou na to borci co to maj jako obzivu a vycisti to do stavu AA+.. ale je to dalsi investice no.. no na to dat pak pripdadne slevu.. tak at se prodej podari, fotky lepsi nez predtim
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabijak33 3. 6. 2020 10:39

Fotky interiéru zkusím udělat lepší, nicméně i tak na fotkách interiér vypadá hůř než ve skutečnosti je. Takže případný kupující bude vlastně příjemně překvapený :-D

Přesně tak, prémie nebudou, auto neprodá, proto "bykupec" , který si reálně auto neodveze.

Nechci do toho už dávat ani korunu, čištění interiéru či čištění exteriéru je aby to tak nějak vypadalo, třeba 4-5 tisíc, aby to fakt stálo za to. Reálně mi to nikdo nezaplatí. Mám nějakou svou cenovou představu, za kterou chci vozidlo prodat, nějaká vůle tam je, takže si to může nový zájemce zařídit sám, s nějakým mým příspěvkem :-)

Přehazovat interiér je nesmysl :-D Už teď si myslím, že oproti minulému stavu to vypadá výrazně lépe, pokud to chce mít člověk fakt jak nový, tak pak jsou na to ti profesionálové, co z toho fakt dostanou vše. V reálu to vypadá líp než na fotkách, takže si myslím, že to ani nebude třeba.

50k je sice krásná nabídka, ale to už to můžu nechat za 65 v áčkách. :-)
zabijak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hobitt 3. 6. 2020 11:35

Kdyz ti dali po telefonu 65,taky z toho v realu bude 50.:)

Ale me je to putna, jen jsem si rikal, ze by to vlastne klidne mohlo doma nahradit punto
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabijak33 3. 6. 2020 12:08

Ne po telefonu, nacenění přes známýho, reálný výkup za tuhle cenovku.
Klidně to může nahradit Punto, třeba za 80 :-D
zabijak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 6. 2020 12:14

Jako ze by se do toho chodilo lip kourit nez do punta, vetsi, pohodlnejsi? :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 6. 2020 12:35

já si myslím, že za 80 je to úplná pohoda, mít to sutomat, už pro to letím :D
za ty prachy člověk sežene s bídou HTP hurvajze
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 3. 6. 2020 12:35

že by se tady rýsovalo punto za odvoz?
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 3. 6. 2020 12:53

Neboj, az prijde jeho cas, budes prvni, kdo o tom bude informovan
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 6. 2020 08:33

A tohle se už prodalo?
Pokud ano, za kolik?
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod zabijak33 26. 6. 2020 15:30

Zatím ne. Nějací zájemci jsou, tak uvidíme, jak to dopadne. Ale pomalu se začíná blížit koupě bydlení, tak uvidíme, jestli nakonec nenasadím nějakou cenovku, aby auto zmizelo hned. Ale myslím, že teď už se spíš bavíme o tom, aby byl zájemce ,co nějaké takové auto chce, cenovkou už toho moc neovlivním.
zabijak33
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků