P: Fiat Bravo 1.4 T-Jet Sport 110kw,2008, původ ČR

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 5. 2020 07:40

maincoonsback píše:Není nad do, když největší spamer na fóru je moderátor... To je jedna radost...

No a hlavně zase vypisuje, že se do sebe nebudeme zbytečně drbat, aby si to pri každé pikacovine mohl porušit...

Prostě vyzrálý charakter... Víc fakt.neni co dodat...

Já třeba tenhle inzerát zaznamenal už včera, nebo dokonce předevčírem...., Ale podle mne je to proste zbídačené auto. Nemám jedině ospravedlnění pro takto dodrbany interiér. Prostě o to auto se nikdo nestaral, další co čeká.je převodovka a další...

Za mne ty ceny těch aut jsou teď prostě strašný...

Škoda no.

Ale kdo to chce, tak v podstatě nemá.moznost.volby, tak se to asi prodá.

hele wolffe ruku na srdce, ty když jsi to auto prodával, tak jsi ho taky neuklízel a vymlouval se na to, že za ty prachy šlo rychle pryč, což asi půjde i toto. Kdyby to pořádně umyl zvenčí a vyčistil zevnitř, vypadalo by to pro prodej tak o 50 % líp. A kůže na volantu, no zrovna Bravo z prvních let s tím mělo problémy, já neměl, měl jsem plastový volant :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 5. 2020 07:45

Jsem uveden v němý úžas, vždycky když wolff napíše, že by se za něco styděl.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 5. 2020 07:48

Však mělo, ale měnili to v záruce. Já měl volant vyměněný. Ten už se neloupal. Proto sem psal, že předchozí majitel na to asi házel bobek.

Začalo se to loupat poměrně brzy.

Tak s ohledem na to, že já to vím, tak by mi to vadilo. Na druhou stranu u auta s téměř 200t. je pravda, že už je to asi jedno.

Píšu to za sebe.

A to srovnání mého a tady toho je prostě nesmyslné... i bez ohledu na téměř 5 let rozdílu.

Tak třeba sem po tom někdy napíše za kolik to šlo.

Zajímalo by mne to.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 5. 2020 08:15

Po umytí zvenku i zevnitř (a ideál vzít sedačky i vevnitř, vyhodit koberce a uklidit) a líp to vyfotit a klidně tu cenu to mít bude. Nevím, jestli bych to nechal profesionálně leštit a tepovat za několik tisíc abych to neprodal ani o tolik dráž.
Na druhou stranu, kdo to auto chce, tak jestli má jasnou historii a není bourané a stočené, tak ho koupí hned.
U alfy na protiúčet jsem se na nějaké profi čištění vybodl, umyl jsem to ručně, to jo, pelech to nebyl, ale bazar si sám zapatlal odchlíplý lak od kamínků na zadním nárazníku a i vevnitř to pořádně vyčistili a bylo to hned prodané.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 5. 2020 08:29

Jo tohle je cesta. (jinak to vyčištění vnitřku není až tak drahé co sem koukal a výsledek je úplně jiný).

Však uvidíme. Už v prvním příspěvku sem psal, že se to asi prodá (zvlášť pokud něco aspoň málo sleví).

Z detailních fotek na rajčeti je ale vidět, že ten kosmetický stav je fakt blbý, proto sem to ještě dokomentoval.

Jinak je to asi jedno. Je pravda, že už v době kdy sem prodával, těch aut bylo málo a stav byl všelijaký. Vypadaly ty auta podobně, dotažený, po bouračkách, plasty zničený ze slunka z Itálie a podobně.

Takže potenciální kupec to buď veme a nebo si zkusí počkat na ojedinělý kousek, který ale nemusí přijít.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 5. 2020 09:06

Moje byvala RS 2008 ma teda par koroznich puchyru na laku. Zadni lemy, predni lemy, prah.
Docela zklamani. Na tech fotkach nic nevidim.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 13. 5. 2020 09:18

fiat nehnije 8-D :D 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 13. 5. 2020 09:37

Jenom opadává lak.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 13. 5. 2020 09:53

Mne Brava taky moc nehnila. Ale novemu majiteli uz uhnily oba prahy.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 5. 2020 09:55

se k tomu evidentně neumí chovat
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 5. 2020 10:06

Když má auto přes 20 let věku a hodnotu asi tak pět tisíc, tak se k servisu celkem logicky přistupuje jinak.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 13. 5. 2020 10:06

mfilip píše:Mne Brava taky moc nehnila. Ale novemu majiteli uz uhnily oba prahy.

Možná kůrovec - prahovec...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 5. 2020 10:09

Jako taky bych to asi na prodej nechal trochu vypulírovat. To je investice pár tisíc a prodejní cenu to zvýší klidně o 10-20.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 5. 2020 10:50

Bravo nerezne a ani nekoroduje. Za to výfuky na Fiatech doslova hnijí... To je jediná slabina těch aut. Srovnávám i se současnýma autama, a tam teda je to fakt bída. Samotného by mne zajímalo kdo a z čeho jim ty originální výfuky dělá.

Není to žádná zásadní investice, ale ta odolnost prostě bije do oci, proč zrovna takto a tak zásadně na tom šetří.

Jediné vysvětlení co mam je, že v Itálii tohle prostě není problém.

-- 13. 5. 2020 11:53 --

polda píše:Jenom opadává lak.

Lak nebyl žádný zázrak, řekněme takový běžný standard. Rozhodně neopadával z plastu sám od sebe, tak jak je tady vidět na fotkách. Tomu prostě někdo pomáhal vydatne.

Mi to přijde, že to auto od prvních majitele vyfasoval nějaká slečna co se na tom učila... Ženské se dost často k darovaným autům chovají přesně takto.

Už sem pár aut takto upravených viděl.

-- 13. 5. 2020 12:01 --

Obrázek

Našel sem tu moji starou fotku..., co tady tehdy kritizoval Pajoun...
:D

Blbý je, že to bylo asi týden po prodeji...

Tak jen, že ne všechna Brava mají ošoupaný volant...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 13. 5. 2020 11:10

Se divím, že to tak rozebíráme. Kdo si chce zadrandit ať si to koupí. 3 průměrné měsíční platy. Věk 13 let ,nové STK. Takže udělá možná ještě jedno ,víc bych od toho neočekával. Do práce, nákup,za partijou.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků