P: Fiat Bravo 1.4 T-Jet Sport 110kw,2008, původ ČR

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zabijak33 29. 6. 2020 14:54

Cenovka, za kterou to reálně pustím, bude začínat minimálně sedmičkou, ikdyby mi to mělo stát před barákem sto let. :-D

To auto tu cenovku má, spíš se ještě nenašel člověk, který to koupí, přecejenom teď není úplně ideální období na koupi auta. Teď jsem s tím zas jel, jede to fakt skvěle, nic tomu není, za ty prachy myslím není o čem.
zabijak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 29. 6. 2020 15:02

goes píše:Blba doba na prodej ojetin. Trh dost stagnuje obecne


lidi prachy na pičoviny maj, jen je třeba je rozumně zpracovat :)

za sedm pětek pěkný auto, ale fiat, 12 let, reál vidím kolem 50 . . ale můžu se samo mýlit
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 6. 2020 17:47

Z mého "širokého" okolí by si Fiat nikdo nekoupil, všichni na to neskutečně nadávají...v ětšinou aniž by ho měli. Až mne to zaráží....debaty typu že se furt sere elektrika slyším neustále. Paradoxy typu že to nenajede 100 litrů a ser-e se to, taky slyším furt. Vůbec už to nekomentuji a neřeším, nevedu debatu.... nemá to cenu.......ale tohle je prostě FIAT image. Jak je to reálně je věc druhá......potenciálních kupců málo. Tak to prostě je...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 6. 2020 18:36

No....
Jako ano, chce se to obrnit.
Je fakt že slabšího jedince to může otravit.

Na druhou stranu, tohle řeší tak jednoduchý jedinci, kteří se v lepším případě nezmůžou ani na nové auto.

Ale je fakt, že v podstatě marketing a podpora tě značky tomu nahrává.

Osobně třeba můžu říct, že Fiat byl prone lepším produktem než Honda a možná i než Peugeot... Ale pružení se servisem v Brně fakt nikomu nepřeju.
Kdybych tady napsal co mne od nich odradilo, zase by to někdo smazal.

Já Fiat, pokud bude mít enco pro mne nový zase rad.koupim. dtto Alfici. Tam se nemůžu rozhodnout jestli Julii a nebo Stelvio... Ale tam zase hapruje trochu cena, která je na hranici adekvátnosti...

Je to těžký....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 18:39

T.E.CH píše:Z mého "širokého" okolí by si Fiat nikdo nekoupil, všichni na to neskutečně nadávají...v ětšinou aniž by ho měli. Až mne to zaráží....debaty typu že se furt sere elektrika slyším neustále. Paradoxy typu že to nenajede 100 litrů a ser-e se to, taky slyším furt. Vůbec už to nekomentuji a neřeším, nevedu debatu.... nemá to cenu.......ale tohle je prostě FIAT image. Jak je to reálně je věc druhá......potenciálních kupců málo. Tak to prostě je...


Jenze to je proste pravda.
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 29. 6. 2020 19:23

A klidně ať si to lidé myslí. Alespoň zbude více dobrých kousků pro ty, co předsudky netrpí. Akorát to mají blbé lidi, co to kupují nové - stejně jako u francouzských aut. Cenový propad je tam o dost vyšší, právě kvůli těm kecům. Nové bych to koupil jen v případě, že bych si to plánoval nechat tak dlouho, že nějakou zůstatkovou cenu nemá cenu řešit. Ale nic pro lidi, co střídají auta každých pár let, pokud na tom nechtějí provařit desítky až stovky tisíc při následném prodeji.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 19:38

Provaris stejne jako na jinych.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 6. 2020 20:16

Jako na té ztrátách hodnoty něco pravdy je, ale když se to vezme, tak to není o nic horší než vychvalována koncernová auta. Těch aut už je reálné min, tak i cenu si drží poměrně dobře na to jakou to má jakože reputaci. Samozřejmě jsou auta, která jsou či se hodnoty týká úplně jinde, ale obecně to není oproti tomu co se traduje tragédie. O tom něco vím. Jako jde to.

Ale to je jedno....

Jak říkám... Osobně mi nepřijde, že by mechanicky byli bývalo Bravo udělané hůř než Honda...

Jen ten servis a obecně ty služby a přístup kolem.... Prostě to už se mi nechtělo trpět.

Ale jako produkty jsou tak dobre že za to klidně toho půl míče až milion, když ano ti přijde zase dám... Takže tak.

Podle mne není nad čím plakat, pokud má někdo v hlavě problém... Klidně může. Důležité je jak se ten produkt chová a jak funguje. Tam problém nebyva...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 6. 2020 20:44

goes píše:Provaris stejne jako na jinych.

:-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 6. 2020 05:57

PeTr7650 píše:
goes píše:Blba doba na prodej ojetin. Trh dost stagnuje obecne


lidi prachy na pičoviny maj, jen je třeba je rozumně zpracovat :)

za sedm pětek pěkný auto, ale fiat, 12 let, reál vidím kolem 50 . . ale můžu se samo mýlit

Spíš lidi odradí ten nájezd, za 50k jsem viděl pandu bez klimy (ale se sutomatem), takže to zase nee. Být to stočené v bazaru, je to pryč hned.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 6. 2020 07:27

No je pravda, že od "sportovního" Fiatu s turbomotorem s nájezdem téměř 200T, ve vizuálním stavu (ano tens e už zlepšil) asi běžný český občan bude očekávat leccos, jen ne bezproblémový, levný a spolehlivý provoz...

;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 30. 6. 2020 07:36

vidím to podobně, 170 tkm na fiata je v české mysli moc. Každý si pamatuje to svoje bravo, které koupil s pravými 120 tkm na tacho a ve 170 se *****. To, že reálně mělo půl mega už si ale neuvědomuje . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 30. 6. 2020 10:48

Jako já bych zase ojetinu se 170 litrama nekoupol ani zadarmo, když matuju tsk strop mám na 75 vyjímečně na 100, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 6. 2020 10:50

Řešte stav a ne kilometry....a samozřejmě správný vyběr motoru, typu auta atd.... Mám na Passatu skoro 300 a jezdí jak novej....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 6. 2020 10:59

Tak já když matuju, tak taky je stav km jedním z kritérií . Je to základní okraje vs podmínka, kde podle typu volím 50, 100 a 150 t km. Mne by třeba tohle Bravo vůbec nevybehlo pro běžném Matování

Samozřejmě vím, že z těch třeba 20 aut bude 15 stočených, 3 bourány..., Ale to by se eliminovalo při dalsi kontrole. Samozřejmě si uvědomují, že tímto způsobem může hned v prvním sítí nepřijít slušné auto s trochu.vic km na tachu, ale tak jsou to věci pro zábavu, není to nic životně důležitého, takže sem se s tímto vědomím s tím naučil žít.

Ale... Zase... Pokud někdo kupuje auta do 100 t., Má nějaké požadavky na motor, výbavu, tak nemůže čekat že být staré auto, za pár peněz, nebude mít.najeto vždy jen pár km. To jsou výjimky jako třeba ten Arniho Megane a za ten chtěl.jeste víc než za toto Bravo ... Takže tak.
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků