P: Fiat Bravo 1.4 T-Jet Sport 110kw,2008, původ ČR

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 5. 2020 21:41

wolf: převodovka píše že je pořešená
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod _maty_ 12. 5. 2020 21:43

No ty sicny vypadaj sice jak kdyby v nich jezdil s monterkama, ale furt mi to prijde min zbidacene, jak nektere e46ky nabizene za podobny peniz jako toto.. nicmene to jen k tomu interieru, tohle auto je uz na dnesni pomery dost nezajimave
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 5. 2020 21:47

Jo vím že byly dva inzeráty, jedna měla jedna neměla, tak tohle je ten s tou údajně poresenou..

Hele mi je to jedno, ale prostě 93 tis. za zanedbaný auto.je moc. A mi to tak přijde.

Ok.

Na druhou stranu, lepší v nabídce fakt.neni...

-- 12. 5. 2020 21:48 --

_maty_ píše:No ty sicny vypadaj sice jak kdyby v nich jezdil s monterkama, ale furt mi to prijde min zbidacene, jak nektere e46ky nabizene za podobny peniz jako toto.. nicmene to jen k tomu interieru, tohle auto je uz na dnesni pomery dost nezajimave

S tím nezajímavé úplně nesouhlasím. Víc a víc uvažuju že zavolám tomu majiteli toho mého a odkoupim ho zpět..., Když vidím co se teď prodává...

Ale jo pro někoho komu Fiat nic neříká to nezajímavé auto je. To jo.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2020 21:52

Nezavolas a nekoupis. To vime oba no.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 5. 2020 21:54

Tak to že ty víš všechno nejlíp, na to sme si tady zvykli, stejně tak jako že nekoupím motorku a že z tebe bude velkej motorkář...

A furt budeš zbytečně vyrypovat...

Fakt tohle nechapu... Úplně ale úplně zbytečně.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2020 21:55

Rad se ti tu verejne omluvim az zavolas a koupis. Motorku jsi taky kupoval tak 15 let. Jinak drz se tematu dekuji. Pokud nemas k inzeratu nic dalsiho mlc. Ja nemusim. Ja sem admin.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 5. 2020 21:57

Haa Haa Ty admine...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod zabijak33 12. 5. 2020 22:11

Co se týká interiéru, není nikde nic potrhané, poničené, poškrábané. Pouze kůže na volantu, řadící páce a ručce je zřejmě z důvodu nekvalitního materiálu KO. Má to tak většina těchto aut, zřejmě kombinace potu + nekvalitního materiálu, netuším, už jsem to tak koupil.

Co se týká sedaček, předpokládám, že po vyčištění budou vypadat lépe, nicméně já řešil hlavně mechanickou stránku, veškerá kosmetika měla přijít na řadu poté, ale to už byla vize služebáku, tudíž jsem odložil veškeré další investice do vzhledu, které stejně nikdo neocení.

Převodovka je vyřešená, ne údajně vyřešená, ale opravdu vyřešená. Mám k tomu doklad od prodávajícího, někde bych možná našel i od mechanika + mechanik nejspíš bude mít i fotodokumentaci.

Jak jsem psal, na ceně jsem ochotný se domluvit. Samozřejmě za 70 to neprodám, ale taky neočekávám, že to prodám za 93. Jaká je podle vás tedy reálná cenovka?
zabijak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 5. 2020 22:15

tak pade :-(
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 5. 2020 22:17

Reálná je ta co si dal, ale nebude to hned...

Ber to tak, že ja pred 5 lety prodával to stejne, akorat v top stavu, top výbavě, garazované, s cca 95 t. Km, první majitel, 16 palce zimní kola, tažné, orig. Střešní nosič a to vše za cca 145 t. A vnitřek dojebany nebyl, protože kdo na to nesral, nechal si to na záruku vyměnit.

Ano bylo to málo, ale auto bylo prodané ještě ten den co sem dál inzerát... (Ano vyzvednuto druhý den).

A zájemců bylo asi 5... Během těch dvou dnů, pak sem to stáhl... Možná by to někde měl ještě Pajjoun, ten mne špehuje, takže si ten inzerát uložil...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 5. 2020 22:29

Už je tady :mrgreen:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod zabijak33 12. 5. 2020 22:39

Nepočítám s tím, že to bude hned, ale zároveň samozřejmě nechci, aby mi tu auto stálo před barákem půl roku.
Tohle auto bylo taky garážovaný, top výbava to samozřejmě není - alespoň tu je ta autoklima a parkovací senzory, zimáky na liťákách k tomu taky jsou.
A co se týká vnitřku, to bohužel bývalý majitel zřejmě neřešil, případně se to začalo sypat až po záruce.
Celkově ale co sleduju inzerci, tak si nemyslím, že by se jednalo o špatný kousek, žádný dovoz, pravidelný servis... minimálně po mechanické stránce si troufnu říct, je skvělý. Motorizace je dle mého to nejlepší na tom autě, ostatně převážně kvůli tomu jsem ho kupoval.
Pod kilo koupit něco s původem v ČR, nad 100kw v benzínu s podobným rv a km je vpodstatě nemožné.
zabijak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 5. 2020 22:55

Ano s tím souhlasím...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 5. 2020 08:30

Hmm, ještě sem se podíval na ty fotky na rajčeti a v podstatě můj komentář k tomu autu seděl.
Jediný co teda je pravda je to, že moc lepších asi není, co sem se byl tak nějak dívat na auta v bazarech co mne zajímala, tak to vypadalo ve finále dost podobně. Ono to platilo už v době kdy sem to auto prodával ja.

Každopádně já bych to nechtěl, uvést to do stavu, aby se v tom tady člověk nestyděl vyjet bude stát dost peněz. Prostě to auto je už pelech (a to nemluvím jen o těch zasraných sedačkách, byť sám vím, že ten potah je lapač bordelu a na fotkách to může vypadat hůř než to ve skutečnosti je a dost obtížně se to i vysává). Tys na tom možná dělal co bylo potřeba, ale ten předchozí majitel na to prostě evidentně házel bobek.

Ale i tak si myslím, že to prodáš, možná něco budeš muset slevit, ale je pravda, že kolem té 100 ty zajímavější auta už jsou obvykle dost zhuntovaný a pokud se objeví něco co nevypadá takhle, tak za to lidí neví co by si řekli.

Já bych u takto pochroumaného auta to nechal přeleštit (to by mohlo pomoct), nárazníky přestříknout (to by asi neměl být takovej problém), vyčistit interiér, možná nechal přešít volant a pak bych to zkusil za 100 znovu. Takhle to auto je na určitou cílovou skupinu a ta skoro 100 v keši mít nebude.

Ale uvidíš.

Promiň.

ještě k té reálné ceně... Jestli se ti ozvaly áčka, a byl si tam vyjednávat tak to bude tak cca reálná cena. Nebo... Vzít si za kolik to prodávají áčka a odečíst 20t., to je tak celkem ověřená metoda, co sem zjistil jak rozumně prodat auto. Áčka nic teď nemají, tak AUTOESA to má za 100, v leasingu za 75 (není to sport,a le to už není tak zásadní), to znamená, že to za víc jak za 75 asi neprodáš, to je tak hraniční cena. Za 70 se toho zbavíš rel. rychle, za 75 ti to tam bude ležet měsíc/e... Ale to neber jako dogma, jen to mám takto vyzkoumáno, jak to funguje.
Naposledy upravil maincoonsback dne 13. 5. 2020 08:37, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 5. 2020 08:33

20 prispevku o tom, ze bys to nekoupil. Pritom ti to ani nikdo nenabizel a potrebu to komentovat mas jen proto, zes uzasne "nebourane" Bravo taky vlastnil. Proste to nech uz byt, zde neni prostor pro tve vylevy mimo tema.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka