Alfa Romeo Giulia QV

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tommino 30. 3. 2020 16:36

Ahoj, po delších úvahách prodávám svoje QV. Registrace 1/2017, najeto 51tkm, auto je v naprosto top stavu. Ano, jezdilo i hodně rychle, ale dostávalo maximální péči a servis. Olej jsem měnil v polovičních intervalech po 7500km, 2x ročně brzdovka, teď je vyměněný olej v diferenciálu. K autu jsou na zakázku vyrobené přední kotouče s plovoucím uložením, průměr 384 mm (stav téměř nové)a jsou k nim desky 90%, potom mám ještě druhé kotouče také s plovoucím uložením, také 384mm a tento týden mi k nim přijdou nové rotory (vlastní třecí plocha) a k nim mám nové origo nerozbalené desky. Vzadu jsou desky téměř nové, max. 2tkm. Kromě ''dětské vady'' na kráse, cca v 3-5tkm - kdy mi byl vyměněn krátký kabel pro odpojování válců, je auto po celý zbytek km naprosto bez problémů, žádné svítící kontrolky a jiné problémy. Asi jsem měl štěstí na opravdu dobrý kus. :-) Dále k autu nechávám druhou sadu origo disků včetně TPMS a zimních pneu. Na druhých discích jsou letní pneu. Od novoty je na celé přední části včetně světel potažená nejdražší PU fólie proti kamínkům - takže žádné bílé tečky od kamínků na autě nejsou. Ještě jsem si vzpomněl na ocelové brzdové hadice, mám taky dodělaný dálkový ovladač klapek ve výfuku od Forza Componenti (takže klapky otevřeš v jakémkoliv režimu), z origo příslušenství je potom projekce loga Alfa Romeo na zem, při otevření předních dveří, červený kryt klíčku a karbon na řadičce. Auto prodávám s naprosto čistým svědomím a vědomím s tím, že je vše v naprosto top stavu. Cena je 1 390 000,- Kč s DPH a auto je odpočtové, takže to bez daně nějakých 1 148 000. Také je možnost převzít leasing - případný zájemce kdyžtak PM. Díky
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2020 16:39

Ajajajajaj. Taky se to zvrhne....už to vidím :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 3. 2020 16:42

chtěl jsem napsat, že je to drahé, ale jak je tam projekce loga na zem, tak je to cajk :D

(jinak mi to přijde jako férová cena asi)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2020 16:42

To je kombi?
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2020 16:44

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 30. 3. 2020 16:45

goes píše:kombi


roadster
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2020 16:47

To enchcu
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2020 16:48

Arnie J píše:chtěl jsem napsat, že je to drahé, ale jak je tam projekce loga na zem, tak je to cajk :D

(jinak mi to přijde jako férová cena asi)

Kolik to stójí jako nový (teda bez tý projekce loga a bez prdlavka vejfuku)?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2020 16:48

2,2
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2020 16:49

Ty jo, to je dost
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommino 30. 3. 2020 16:49

ZVrhne, nezvrhne, odpovím na co budu chtít :-D a mám relativně po večerech čas :-D . Tady byla konfigurace 2,34 mil. Cenu jsem dal takovou, jaká je nejnižší na mobile.de s těmito km a s tím, že k tomu jsou extra věci za 150K minimálně
Naposledy upravil Tommino dne 30. 3. 2020 16:50, celkově upraveno 1
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2020 16:50

Tak pro chudaky to neni
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 3. 2020 16:50

:'(
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2020 16:51

Tommino píše:ZVrhne, nezvrhne, odpovím na co budu chtít :-D a mám relativně po večerech čas :-D . Tady byla konfigurace 2,34 mil. Cenu jsem dal takovou, jaká je nejnižší na mobile.de s těmito km a s tím, že k tomu jsou extra věci za 150K minimálně


148000 stal prijektor a dvojku brzdy
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 3. 2020 16:51

MELLO píše::'(

Jak se do tebe furt naváží.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků