PEUGEOT 2008

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 12. 2019 16:07

Jezisek to dela zadara vis
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 10. 12. 2019 16:37

Si hnusný, kazíš mi radost, :-((, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod metyn 2. 3. 2020 12:28

cvičně sem písl na inzerci, došla odpověď, hlavně to poštovné :D :D :D : Re: 2016 Peugeot 2008 GT Line
Ahoj,

Děkujeme za váš zájem o můj 2016 Peugeot 2008 GT Line
Jmenuji se Linda Wegen. V České republice pracuji dva roky jako výzkumný pracovník farmaceutické společnosti Sanofi Pharmaceuticals. Koupil jsem si toto auto během svého pobytu tam, ale teď jsem se přestěhoval do Velké Británie a už auto nepotřebuji a také ho nemohu řídit ve Velké Británii. Vozidlo je ve výborném stavu, bez poškození a bez mechanických problémů. S tímto vozem jsem byl velmi opatrný. Jedná se o nekuřácké auto a bude mu předáno nové zimní pneumatiky. STK platí do 05.2021. Servisní knížka je také kompletní. Je to normální vozidlo s doklady CZ a registrací CZ. Konečná cena je 116.000 Kč včetně poštovného a pojištění, takže nemusíte platit navíc.

Řekněte mi, zda máte stále zájem o nákup, a uveďte, ve které oblasti se nacházíte.
Mohl byste prosím odpovědět v angličtině? Můj český je velmi špatný.

S pozdravem,
Linda Wegen
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 3. 2020 13:20

No tak super, Linda Wegen prodává stejnej wagen, jako jsi měl? Vypadá to jako dobrá nabídka, chceš zase to samý?
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 2. 3. 2020 14:14

tož stýská sa ně, co ti budu, no, vytipoval sem si: https://www.sauto.cz/osobni/detail/peug ... oFrom=list , anebo https://www.sauto.cz/osobni/detail/peug ... oFrom=list , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 2. 3. 2020 14:53

*****, ten ovladač tempomatu bude PSA používat snad ještě v příštím století :D
aikoN
Veterán

Předchozí stránka