P: sockosup 3

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mfilip 11. 9. 2019 10:25

Ja ti nevim. Ja uz si to ani nemyslim. Byl jsem treba ve Finsku a cekal jsem, ze vsechny Finky budou pihate brylate blondyny do zrzava, coz je kombinace, kterou nemusim. Moje gusto jsou brunetky jizanskeho typu, Spanelky, Italky. No a v tom Finsku, co jsem se pohyboval, tak bylo zastoupeni brunet a blondyn asi 50/50, k memu velkemu prekvapeni. A ty brunetky byly hezke a nemyslim tim, ze by byly striknute nejakym nefinskym genem.

Ted probehlo MS volejbalistek. No, nase tam nebyly, ale byly tam Slovenky. A zrovna Nemky mi pripadaly hezci, a Turkynich nebo Srbkach nemluve. Proste asi jak clovek natrefi, ale obecne si uz nemyslim, ze by nejak striktne platilo, ze Cesky jsou hezci nez Nemky. Ani uz si nevzpomenu, kdy jsem treba videl peknou Polku.

Ale tak muze to byt tim, ze Nemka, o ktere si myslim, ze je Nemka, tak je to treba naturalozovana Slovanka ... muze byt.
Ale ke to dobre videt na nejaky babskych sportovnich tymech.
Anebo jsem starsi a libi se mi vsechno, co se hybe.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod ajif 11. 9. 2019 10:31

nějak se nám to od prodeje toho mého supíka pěkně zvrtlo :D
Mighty 2.0 TDI, Allmighty 2.0 TSI, weak 3.0 TDI
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 9. 2019 10:57

Poslední věta Mfilipa bude asi rozuzlení problému.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 9. 2019 11:00

K tématu - co jsem poznal, tak v Polsku je velmi malé procento hezkých holek... :D
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod ajif 11. 9. 2019 11:00

divnej vkus :hm
Mighty 2.0 TDI, Allmighty 2.0 TSI, weak 3.0 TDI
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 9. 2019 11:15

A v Nemecku nebo Rakousku taky ne. V Nemecku je to teda horsi..tam prostr hezkou helku hledas. U nas, jdes a kazda druha je v pohode. Ale v DE vidim spise same gertrudy. I ty mlade jsou proste nehezke.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 9. 2019 12:34

ajif píše:nějak se nám to od prodeje toho mého supíka pěkně zvrtlo :D

Zvrhly koutek :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 9. 2019 12:36

Slawall píše:A v Nemecku nebo Rakousku taky ne. V Nemecku je to teda horsi..tam prostr hezkou helku hledas. U nas, jdes a kazda druha je v pohode. Ale v DE vidim spise same gertrudy. I ty mlade jsou proste nehezke.

Bejvavalo, ty mlade uz jsou cajk vcelku.

Nejlepsi pomer je samozrejme na Slovensku a i v Madarsku. Zas na druhou stranu povahove je to casto vetsi hruza :)
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 9. 2019 12:39

mfilip píše:Tak treba nemecke tenistky i naturalizovane jako treba Petkovicova jsou docela pohledne, treba takova Kerberova je skoro jako sestra Sestini Hlavackove.

Kerberová je tlustá, ne

-- 11. 9. 2019 12:42 --

mfilip píše:Ja ti nevim. Ja uz si to ani nemyslim. Byl jsem treba ve Finsku a cekal jsem, ze vsechny Finky budou pihate brylate blondyny do zrzava, coz je kombinace, kterou nemusim. Moje gusto jsou brunetky jizanskeho typu, Spanelky, Italky. No a v tom Finsku, co jsem se pohyboval, tak bylo zastoupeni brunet a blondyn asi 50/50, k memu velkemu prekvapeni. A ty brunetky byly hezke a nemyslim tim, ze by byly striknute nejakym nefinskym genem.

Ted probehlo MS volejbalistek. No, nase tam nebyly, ale byly tam Slovenky. A zrovna Nemky mi pripadaly hezci, a Turkynich nebo Srbkach nemluve. Proste asi jak clovek natrefi, ale obecne si uz nemyslim, ze by nejak striktne platilo, ze Cesky jsou hezci nez Nemky. Ani uz si nevzpomenu, kdy jsem treba videl peknou Polku.

Ale tak muze to byt tim, ze Nemka, o ktere si myslim, ze je Nemka, tak je to treba naturalozovana Slovanka ... muze byt.
Ale ke to dobre videt na nejaky babskych sportovnich tymech.
Anebo jsem starsi a libi se mi vsechno, co se hybe.

na volejbalistku bych si musel vzít štafle já, ty plošinu od hasičů
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod mfilip 11. 9. 2019 13:05

Tak libero je casto cca 170 i min a zdani o vysce nekterych volejbalistek muze klamat, protoze sako je 20cm nize, nez panske, samozrejme ze smecarky a blokarky jsou casto 190+, ale 180 nejsou takovou vyjimkou ani v repre.

A Kerberova je stihla, rikam jak nase Sestini Hlavackova.
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 9. 2019 13:09

Tlustá jsem přehnal, ale o štíhlosti mám jiný představy....1,73cm a 68kg. Kerber má takovou postavu fotbalisty, silný stehna atak...to se mi nelíbí. Hlaváčková štíhlá je (1,75cm a 60kg)....nebo teda byla. Akorát nikdy neměla prsa teda.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod mfilip 11. 9. 2019 13:21

Obrázek
Mne tlusta neprijde.

Hlavackova:
Obrázek
Naposledy upravil mfilip dne 11. 9. 2019 13:24, celkově upraveno 1
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 11. 9. 2019 13:23

nohy viz jak jsem popsal výše, tlustá není, to viz taky výše ode mě...pro mě prostě takový neženský tělo, Hlaváčková kromě koz postava dobrá.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod mfilip 11. 9. 2019 13:28

Nerekl bych, ze ma Kerberova 68kg, ale to je jedno.

Ale podle fotek nahore musis uznat, ze ta podoba tam proste je velka.
Na fotkach, v realu rozdil bude samozrejme.
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 9. 2019 13:44

Vysportovane nohy dobry. Ale tahle je ma jak chlap už skoro. Segra spis sereny co se spodku tyče.
burty s krenem
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka