Ford fusion 1.4 59kw

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PeTr7650 28. 4. 2021 06:40

Furt je to 14 let stary, takze vsechny gumy budou natvarovaný do polohy, kdy to stalo a bude to delat psi kusy
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 29. 4. 2021 06:35

K86 píše:koupili byste si 14let starý auto s 20km?
https://auto.bazos.cz/inzerat/134288571 ... f-plus.php

Jako když si uvědomíš, že to že je to nejeté, tak to nebude bez údržby a oprav, tak by se to dalo pochopit, pokud by to ovšem bylo za cenu jen mírně vyšší oproti průměrnému kusu. 150 bych za patnáctiletej, byť nejetej wergl nedal. Max tak 80-90.

Počítej ale s tím, že budeš muset poměnit všechny náplně, nějaká těsnění, samozřejmě i rozvody (u tohohle motoru docela drahý), pneumatiky, možná i sem tam nějakou hadici....

-- 29. 4. 2021 06:46 --

K86 píše:Dneska jsem projel 2 golfy plus s 1,4kou, jeden pred FL druhej po FL
jine kody motoru, ten po FL jel vyborne, pred FL dost pruser

Ony tyhle motory jsou kus od kusu. Některej jede a vydrží, jinej chlastá olej po kýblích a jede jak osel se zlomenou nohou... Ono jim trvalo ost dlouho, než vychytaly vzájemné tolerance dílů. Je to známé z Fábií, že 1,4-16V měla někdy od nova vůle na úrovni OHV po 300 000km, jiná bvyla těsná... Postupně se to lepšilo, takže pozdější verze jsou spíš lepší, ale já bych se na takovej motor *****. Tohle prostě v bazaru na place těžko zjistíš... VW je učiněná, dlouhotrvající a trapná motorová tragedie.... Tam prostě není kde brát... Jen málokdo se jim v tom průseru dokáže vyrovnat a u benzínů obzvlášť (čtyřválcové Alfy 159 :-) ), dělá motory líp.... 1,4 která jde o de z di ke zdi, 1,6 z pravěku, co po pokusu snížit jí tření ten olej už žere taky, Fsi stály za ***** už v době vzniku a první TSi, které se do těchto modelů začaly dostávat, to byl vrchol konstrukční neschopnosti....

Než tohle, to už máš lepší vzít i libovolného korejce...

-- 29. 4. 2021 06:49 --

tslany píše:
pech. píše:
tslany píše:A není lepší ten inzerát smazat než tam napsat "prodáno" a nechat ho vyvěšenej? Takoví lidi mě taky serou.

Jde o to, že ti lidi měli kontakt a inzerát zmizel....

Když zmizel tak znamená že už není, logicky.

A pak se rozjela smršť telefonátů od ichtylů, kteří z toho chtěli dělat veterány a závoďáky, měli velký problém s eko daní, pročež jim to neprodal, že to mooooooc chtěli a že byli určitě první....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 29. 4. 2021 08:38

Jeden problém (nákup auta vyřešen)
po zadání: terénní schopnosti fusionu, interierova variabilita fusionu, velikost fusionu, vic pohodli, vyssi nastupovani, technicka nenarocnost fusionu, spotreba jako fusion, cena 100 - 120 byl vcera konecne vybran nastupce.
Golf plus 1,4 59kw 2007 110tkm za 117

Vyberem aut jsem stravil nekolik dni a tisice km po cele CR, v utery jsem si dal Praha - Plzen -Cheb - tabor - Praha a videl 5 Golfu plus. Ani jeden nestal ani za uvahu. Je dost pruser dneska sehnat "pekny" auto ktery nema vaznejsi technickej problem a jeste ho chtit idealne nebourany. Takze po motoru, ktedy bezi na 3 - 4 valce, zarezla brzda ze auto nejde pres 100, nefunkcni klimu, rez, nebo "nebourany pane" s 1,5mm kitu a laku na strese, jedno dokonce ani nenastartovalo, dalsi po zensky s 75tkm na hrbu, kdy to v aute ***** jako by tam sukali psi, jsem vybral toto, ktery melo menenej naraznik, blatnik a svetlo.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod PeTr7650 29. 4. 2021 08:57

to je šílená spousta peněz za 15 let starej vergl. Z výpisu závad by mi asi nejmíň vadila ta brzda, vyměním třmeny, který to budou mít za ty roky stejně za sebou, lanovody a jezdíš.
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 29. 4. 2021 09:22

Je to silenejch penez, ale proste nic lepsiho neni.
Opravis brzdu a zbyde ti motor, kterej jde nepravidelne, ma zvuk jak naftak a chybi pulka servisky.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw

K86
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 29. 4. 2021 09:35

Je mnoho lepšího než Vw. Prakticky cokoliv. Navíc Ve z týhle doby už jsou nezřídka silně okyslý kovomorkou, motory o hovně a lidí se z toho můžou *****, protože Pepa v hospodě řekl že.....

Kilo dvacet za 15 let starej krám s výše uvedenými vlastnostmi, to je čirý nesmysl. Sandero by jsi měl za kilo o půlku mladší a s osvědčenou, spolehlivou technikou, a nebo podobně staré za půlku peněz...

Hnilobu, motory nahovno a podobné Vw kratochvile jenom proto, že má Vw hezčí přístrojovou, rozhodně nemá cenu podstupovat.

To je i ten Fusion lepší. Poslalo by se do něj 20 tyček a jezdil by ještě 10let, než by taky shnilé...
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 4. 2021 09:43

Já bych chtěl mít hlavně ten čas projezdit skrz naskrz část republiky...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Redlajn 29. 4. 2021 09:46

G plus a Fusion a panděro se jízdně nedají srovnat. Golf jezdí jako dospělý moderní auto, když je v cajku.
Redlajn
Štamgast

Odeslat příspěvekod pech. 29. 4. 2021 09:52

Když náhodou je. A jelikož je to ***** všech *****, kde musíš vyřezat excentry a vyměnit je, aby šla vůbec seřídit geometrie a alespoň to zbytečně nekurvilo gumy, tak je toto sdělení spíše snem a vzpomínkou na to jaké to bývalo nebo býti mohlo...
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 4. 2021 09:53

pech. píše:

Jako když si uvědomíš, že to že je to nejeté, tak to nebude bez údržby a oprav, tak by se to dalo pochopit, pokud by to ovšem bylo za cenu jen mírně vyšší oproti průměrnému kusu. 150 bych za patnáctiletej, byť nejetej wergl nedal. Max tak 80-90.

Počítej ale s tím, že budeš muset poměnit všechny náplně, nějaká těsnění, samozřejmě i rozvody (u tohohle motoru docela drahý), pneumatiky, možná i sem tam nějakou hadici....

"Vůz podstoupil v nedávné době servisní prohlídku při které byly vypuštěny a doplněny zcela nové pohonné hmoty benzín, oleje, brzdová kapalina. Dodána nová baterie, ozubený řemen, nahuštěny pneumatiky, vyčištěno ozónem a provedena veškerá doplňující údržba v autorizovaném servisu VW."
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod pech. 29. 4. 2021 09:55

Lukas063 píše:Já bych chtěl mít hlavně ten čas projezdit skrz naskrz část republiky...

No, když jsem sháněl spíše menší, benzínový auto s HDM sutomatem, tak jsem si kvůli tomu taky musel dát 900km vejlet po Čechách v jednom dni abych toho času ***** moc a dobře to dopadlo, když bylo v nabídce 5 aut od Aše po Zlín....
    pech.
    Inventář

Odeslat příspěvekod K86 29. 4. 2021 09:56

Lukas063 píše:Já bych chtěl mít hlavně ten čas projezdit skrz naskrz část republiky...

K tomu mě dohnala zoufalost trhu :-!

-- 29. 4. 2021 09:57 --

Redlajn píše:G plus a Fusion a panděro se jízdně nedají srovnat. Golf jezdí jako dospělý moderní auto, když je v cajku.

Přesně tak.... Fusion je skákadlo
    Navíc (to nebyl účel koupě) ten Golf má výbavu, o který se ani všem fusionům dohromady ani nezdá.
    GVII kombi 1.6 TDI 85kw
    S-Max 2.0TDCI 120kw

K86
    Guru

Odeslat příspěvekod pech. 29. 4. 2021 09:57

Arnie J píše:
    pech. píše:

"Vůz podstoupil v nedávné době servisní prohlídku při které byly vypuštěny a doplněny zcela nové pohonné hmoty benzín, oleje, brzdová kapalina. Dodána nová baterie, ozubený řemen, nahuštěny pneumatiky, vyčištěno ozónem a provedena veškerá doplňující údržba v autorizovaném servisu VW."

Takže někdo udělal to co se má udělat, když jde Uloženka do provozu.... Ale za
    stopadesát bych se na to stejně *****...
    pech.
    Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 4. 2021 10:01

no 30 tisíc příplatek proti tomu co K86 nakonec koupil mi přijde docela férový
    SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
    Nic jako cena vykon neexistuje.
    Arnie J
    Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod K86 29. 4. 2021 10:03

To jsem sem dal více méně jako raritku, nekoupil bych to. Auto který 15 let stojí ve mě nebudí důvěru.
    GVII kombi 1.6 TDI 85kw
    S-Max 2.0TDCI 120kw

K86
    Guru

Předchozí stránkaDalší stránka