Mimibazar

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 10. 9. 2019 15:57

Jop, kupilbych dnes tu novejsi s homekitem
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod glider 10. 9. 2019 16:45

Moucha píše:monitor dechu mi přijde jako total zbytečnost a krám navíc až na případy kdy to doporučí doktor.
Jinak já mám normal v zásuvce xiaomi kameru, malého dám do postele přes poledne a jdu normálně do hospody, dám menu, kafe, zákusek a kecám (vždy je s kým :D ) a pak až se vzbudí tak mi to pošle notifikaci. Někdy koukám i přímo. Stačí to mít doma na wifi, venku to jede i na LTE, čili pohoda. Já si zvykl, jiný to může mít jinak, pro mě je to idelka řešení

Pre seba by som to riesil rovnako.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod burty s krenem 10. 9. 2019 17:01

My jsme to na prvním nakonec mockrát nepustili. A to jsme doma jeden podedeny meli.
Ale nesouhlasím. Kdyz je vedlejší místnosti, tak to nemusíš řešit. A malinká šance tam vždycky je. A muže se stát, že dítě na neco zemře. Nemoc nebo nehoda. Ale aby mi zemřelo na takovou blbost, tak to bych si asi neodpustil. Kdyz se to da takto jednoduše řešit.
Stejne jako jsem někde četl, jak dítě umřelo udusenim v dětské stoličce.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 9. 2019 17:32

Bsk: pohled bezdetnych no, jako taky nez jsem mel vlastni jsem vse zlehcoval, ale ono se to pak otoci no.. vlastni neni to same jako cizi, predpokladam jen pramalo chlapu ma nejaky vztah i k cizim detem, predpokladam jen male procento z nich nebude uchylak nebo knez..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 9. 2019 17:38

Já řešil první, druhý už moc ne a třetí bych nechal vyrůstat úplně bez pomoci :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 9. 2019 17:46

Tyran :D
_maty_

Odeslat příspěvekod burty s krenem 10. 9. 2019 17:50

Arnie J píše:Já řešil první, druhý už moc ne a třetí bych nechal vyrůstat úplně bez pomoci :D

Porodit. Prohodit do pole a kdyz bude pravý arnie, tak už si nas najde :D
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 9. 2019 19:10

monitor dechu, dost jsme zvažovali zda ano či ne, nakonec jsme to zvládli bez něj a děti dejchaj, žijou..holt na lidském strachu se dá hodně vydělávat.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod M@C 10. 9. 2019 19:39

My monitor dechu meli, za ten klid mi to stalo, navic jsme kupovali pouzity od znamych a po roce a neco ho zas prodali dalsim znamym dal a v konecnem dusledku me to stalo par stovek. To bych si fakt navzdy vycital ze jsem setril zrovna na tomto, kdyby neco...
Jo a falesny poplach jsme taky asi 2x meli, jednou pres den kdyz se z te monitorovaci desky nejak prekulila mimo a podruhe v noci, to bylo super probuzeni, ale nastesti vse OK :-D
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod pech. 10. 9. 2019 19:54

Monitor dechu jsme měli. Ojetinu za pětikilo, fungovalo to a těch pár stovek a k tomu krabička nabíjecích baterek nestojí tolik... Vašík měl jak malej trochu problémy, byl kvůli tomu na pozorování v nemocnici a po čase už byl klid...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 10. 9. 2019 20:02

Mlada to zapomnela parkrat v noci vypnout kdyz kojila, jednou jsem vyskocil jak zajic z postele, ale to bylo jen jednou, pak uz jsem si na falesne poplachy zvyknul :)
_maty_

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 10. 9. 2019 20:18

Moucha píše:Jop, kupilbych dnes tu novejsi s homekitem

Aqaru nebo i Xiaomi jako takový už podporuje HK?
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod addiction 10. 9. 2019 20:24

Jop
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod M@C 11. 9. 2019 07:18

_maty_ píše:Mlada to zapomnela parkrat v noci vypnout kdyz kojila, jednou jsem vyskocil jak zajic z postele, ale to bylo jen jednou, pak uz jsem si na falesne poplachy zvyknul :)

Joo, tos mi pripomel, zapomenout vypnout kdyz kojila, to se taky parkrat stalo :mrgreen:
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 9. 2019 07:47

Půjčovali jsme si přímo v nemocnici monitor s dvěma deskami, což je fajn, nemusí se přenášet.
Planých poplachů pár bylo, ten první uprostřed noci byl nejhorší :D
Lexx
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka