novou autobaterii Varta Silver Dynamic 77Ah 780A (zár 24m

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod vanDave 9. 1. 2016 14:54

Prodám fungl novou autobaterii Varta Silver Dynamic 77Ah 780A startovací proud, koupená tento týden v Battery Import Brno, záruka 24 měsíců. Vhodné do nafťáků TDI, HDI JTD CDTI atd

Cena 1890 nebo dohoda. Točí nádherně, možnost předvést.

Možnost zaslat poštou zabalené v tlustém polystyrenu

kontakt: mob 604851552, mail dpelc zavináč centrum tečka cz

Obrázek Obrázek
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 1. 2016 17:29

Nepasuje ti do Lamba?
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod kbn-001 9. 1. 2016 17:33

Proč si někdo koupí baterku a ještě ten týden ji prodává? To je někdo tak vylízanej, že neví jaká mu patří do auta a nevejde se mu tam? Jiný důvod (normální) snad ani není.
kbn-001
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 1. 2016 17:34

Taky by me zajímal důvod prodeje...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 1. 2016 17:35

nebo plus minus je na opacne strane
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod robbert 9. 1. 2016 17:38

To by mu snad solidní prodejce vyměnil, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 1. 2016 17:41

Když se na tu baterii dívám, tak právě v tom plus a minus bdue asi zakopanej pes.
2. důvod může být to, že si někdo myslel, že to, že mu auto nestartuje je způsobeno baterií, tak koupí novou a zjistí, že tím to nebylo. Ale jo, to je hloupost, takže vsázím na tu záměnu plus a minus, protože jestli sem se díval dobře (ale ruku do ohně za to nedám), tak zrovna tahle má úplně jinak póly než mají póly baterií ve všech mých autech. Asi naletěl. No.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 1. 2016 17:47

robbert píše:To by mu snad solidní prodejce vyměnil, ne?

+1
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Vagi 9. 1. 2016 18:05

Třeba nevhodný dárek od ježíška, který zaspal...víme prd :-)
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 1. 2016 18:12

dost lidi kupuje dle ceny a ne prodejce
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod kbn-001 9. 1. 2016 18:54

maincoonsback píše:Když se na tu baterii dívám, tak právě v tom plus a minus bdue asi zakopanej pes.
2. důvod může být to, že si někdo myslel, že to, že mu auto nestartuje je způsobeno baterií, tak koupí novou a zjistí, že tím to nebylo. Ale jo, to je hloupost, takže vsázím na tu záměnu plus a minus, protože jestli sem se díval dobře (ale ruku do ohně za to nedám), tak zrovna tahle má úplně jinak póly než mají póly baterií ve všech mých autech. Asi naletěl. No.

Co je na té polaritě špatně? Takhle to třeba mám já a měl jsem i v jiných autech
kbn-001
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 1. 2016 18:55

Já mám za to, že většina aut to má opačně, takhle sem to viděl jen u Renaultu. Ale můžu se pléct, nestudoval sem to detailně...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 1. 2016 19:19

Polarita je OK, P na prave straně, tak to má velka většina aut...viděl bych to na nevhodný dárek :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 1. 2016 19:55

Přijde mi, že mám plusko teda u každého auta (vč. těch co sem v poslední době viděl) nalevo...., ale přít se nehodlám (díváš-li se na póli z přední strany)..., jsem líný se jít podívat do garáže a zvedat kapotu... ;-)

Tak sem jen mrkl na stránky varty a máš recht, beru zpět... BAterie má pro většinu aut cajk polovani.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 1. 2016 22:11

Vím, ted jak je zima,prodávám x baterek denne :D
Lukas063
Guru

Další stránka