Skútr Honda Pantheon 150

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marousek 23. 2. 2014 16:53

Zdravím,

vím není to auto, ale kdyby náhodou někdo sháněl přibližovadlo nejen do města něco bych tu měl. Prodává otec, já jen inzeruji. Skútr už nemá využítí a zavazí takže jde do světa. Na ceně by se dalo nějak rozumně dohodnout.

http://motorky.bazos.cz/inzerat/3256594 ... on-150.php
Nissan Sunny 1.6 SLX - díky Ace2
Marousek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod sprint 23. 2. 2014 20:14

Je to škaredý. Podobné vzezření má Yamaha Vity 125ccm stojí NOVÁ 40tis.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Marousek 23. 2. 2014 21:03

Škaredost je věcí vkusu a třeba mě se to celkem líbí. A že stojí nová 125 40tis. je mi šumák bo cena je nastavena podle cen na trhu. Pokud bude vážný zájemce lze se bavit o slevě nějakých 5tis.

-- 23. 2. 2014 21:05 --

Kdybych na to měl papíry tak si to umím představit jako povoz na léto. Těch 120 to jede bez problémů.
Marousek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod john_wayne 23. 2. 2014 21:13

sprint píše:Je to škaredý. Podobné vzezření má Yamaha Vity 125ccm stojí NOVÁ 40tis.

jo...a má (vity) polovičný výkon...to bude raketa :D Jako uživatel yetiho, bych na tvém místě byl opatrnější s používáním výrazu "škaredý" ;-]
Naposledy upravil john_wayne dne 23. 2. 2014 21:15, celkově upraveno 1
john_wayne
Nováček

Odeslat příspěvekod sprint 23. 2. 2014 21:14

Však tohle není na závody, ale jet s tím do sámošky pro housky.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod palmexman 25. 2. 2014 12:35

sprint: ty to neprodavas? napis mi co mas za model ... kouknu co stojej ojetiny nebo nejakej tip dej ;-)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 25. 2. 2014 19:26

Za ty prachy tj se slevou za 25 tis, je to fajn nabídka. Značkový skútr s dobrým výkonem a evidentně i stavu.
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 2. 2014 22:58

Nerad to rikam, ale souhlasim se sprintem. Neni to hezky, je to 11 let !!! stare... k tomu vim, ze tyhle skutry mely i nejake vady... napr. Likviduji baterie.
Pravdou je asi jen to, ze to jede dobre. Da se s tim i dal. Ale pokud pcx stoji nove jen dvakrat tolik, je to neprodejne. Za o malo vic by se asi dala sehnat vespa a to je jina liga. Realna cena kolem 20,, zpet z hrusky....

-- 25. 2. 2014 23:00 --

Ps ma to maly kolecka.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 25. 2. 2014 23:17

Proč nerad se mnou souhlasíš? Můj názor je vždy fundovaný.
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod glider 26. 2. 2014 00:34

vždy fundovaný...zacinas sa priblizovat goesovi (nazory zalozene na vedomostiach o vsetkom, ci ako to mal) :))
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 2. 2014 08:43

sprint píše:Proč nerad se mnou souhlasíš? Můj názor je vždy fundovaný.

viz glider

Ale v tomto případě si prostě pravdu měl... :-\ ;-)

Tvářit se u 11 letého skútra ve stylu, že nic lepšího na trhu není mi přijde mimo mísu... A pravdou taky je, že ten Phantom krásy nikdy moc nepobral i když byl nový.
Tím neříkám, že si to kupce nenajde (je to Honda), ale za super truper kauf při cenách nových skútrů, tak jak to tady "majitel" odprezentoval to nepovažuju.
Je potřeba si uvědomit, že jediný skůtr, který si cenu fakt drží je VESPA.... všechno ostatní je prostě jen běžná spotřebka na olítání... A 11 letý skútr je prostě OUT (to se kupuje a prodává za cenu levnějšího kola na vyzkoušení, než se koupí skútr nový). Být tomu 5 - 6 let, tak píšu jinak, ale 11 let je prostě moc (ztráta hodnoty pro budoucího kupce 3,5 tis. ročně mi adekvátní nepřijde).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Marousek 26. 2. 2014 08:55

Samozřejmě vím že za 30 se to neprodá. Fakt nejsem tak naivní. Inzeruji na různých místech a prostě čekám zda se někdo neozve. Počkám do neděle a pak půjdu níž. O cenu tu až tak nejde, hlavně aby to zmizelo.
Pokud se to prodá za cokoliv nad 20 budou si myslím obě strany spokojeny. Co jsem se díval, tak po netu jsou ceny kolem 30 a mnohdy starší a víc najeto, proto to zkouším.
Marousek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 2. 2014 09:08

ok
P.S. to že to je 150 je vlastně nevýhoda... ;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Marousek 26. 2. 2014 09:19

Právě, kdyby to byla 125ka tak asi zůstane v rodině, ale kdo to mohl tušit že v roce 2009...
Marousek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Marousek 2. 3. 2014 20:35

Cena 25tis. s možností slevy na místě
Marousek
Pozorovatel

Další stránka