Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:43

Ja okradu tebe, ty okrades me. Tvl. Lidi...

-- 1. 4. 2019 21:44 --

powerball píše:
burty s krenem píše:Alzu taky nikdo nenutí si vymyslet velikost slev. Nedostala za to už i pokuty? Nejsem si jistý.
Za blbost se platí. Tak ať se snaží. A ze chtějí po někom ať dojede s TV, kdyz mu předtim nauctovali cestu, je absurdní.

pamatuju si ze ten spolek mirku dusinu dostal pokutu za to ze pridavali lidem do kosiku zbozi nahodne, ktery si neobjednali :D

Tak jsi jim to vratil, Dusine. To jsi asi stejnej *****, ne?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 1. 4. 2019 22:45

to jsem.rikal sem nekdy snad ze nejsem?
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2019 22:46

S TV spokojenost, s Alzou jsem se vyrovnal po svém, Lukáš z alza cé zet byl sice koktavej, ale nakonec jsme našli společnou řeč...

To že z lidí dělaj blbce s jejich slevama neslevama, ví kde kdo, holt garážník našel cestu, jak jim dát přes prsty, jen se toho chytlo více lidí, tak to dopadlo jak to dopadlo.

A koukám, že slevy u Alza cé zet jsou furt a dokola... neponaučitelní :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:46

PB: Vsak se jenom ptam. Se tesim az budes zase psat na Babise a ze je nekdo proti muslimum.
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 22:47

Prehanis to. Zelený ***** dostal pres prsty za vlastní blbost a jeste stejne většinu věci dostane zpet.

Srovnání s Babišem je trochu přehnané. Babis nekrade. On si děla svoje vlastní podmínky pro to, aby to krádež nebyla. To je trochu jiná liga.

Krást loupežně a využit blbost je rozdíl. To bys mohl osocit kdejakeho preprodejce. Všechno neni černobíle.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 1. 4. 2019 22:48

Major Kure píše:PB: Vsak se jenom ptam. Se tesim az budes zase psat na Babise a ze je nekdo proti muslimum.

to asi budu.v kazdym je urcity procento *****.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 22:48

Major Kure píše:normalne maji jasne dane ceny a podminky... nikoho do toho nenuti... Tady slo o zneuziti technicke chyby. A jeste maji ***** tu drzost byt nastvani, kdyz to nevyjde, nebo ze po nich nekdo chce at vrati co ukradli.

-- 1. 4. 2019 21:30 --

Stejni lidi pak picuji, ze premier je clovek co nasel cestu k dotacim. Naprosto stejne mysleni. Najit diru a zneuzit.

a) slibovali slevu až 36 tisíc. Každej o kom vim se vešel do tý slevy. Před Vánoci taky měli Airpodsy se slevou 90%. Jak se tohle vymykalo podmínkám a jejich způsobu úplně nevím.

b) Každej, kdo by pak chtěl jít do politiky a kázat o tom, jak ostatní kradou a omezovat ostatní, aby zlepšil svoje zisky, u mě ***** zustane.
Dokud Babiš tahal drátky zezadu, byl mi volnej jako Kellner, ale jak dostal touhu vládnout a krást viditelně, a osekávat každou konkurenci, úplně se mi znechutil.
Nevidim v tom žádnou souvislost.

bod navíc) Proč Alza v případě zjevný chyby, ať vznikla jakkoliv, nedodržuje svoje podmínky a vyžaduje vícenáklady po svejch zákaznících? Proč se chce soudit za porušení podmínek (který ani neni zjevný v drtivý většině případů) a sama je nedodržuje?

Hájení Alzy mi v tomhle případě přijde jako hezká a milá věc, ale jejich postup je tragédie od začátku do konce. Ceny a způsob slev jako jedna velká sviňárna. (ceny po regulerní slevě jsou dražší než jinde, ceny před slevou nižší)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 22:49

powerball píše:to jsem.rikal sem nekdy snad ze nejsem?

Už tímto jsi ale ***** na vyšší úrovni než ten Alza. Ten radši drží hubu :D
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:49

dulezite je si najit omluvu. Vyuzil s Capim hnizdem diru stejne jako tady lidi s tou technickou chybou. Nic neprehanim brouku. Mit trochu slusnosti, tak to lidi neudelaji. Podnikatel zeleny ***** dostal pres prsty, a spravedlivy lid ho potrestal :D Tvl.

-- 1. 4. 2019 21:51 --

Pajo... nehajim alzu... nelibi se me pristup lidi... Chcete oko za oko? Takhle to ma na svete byt? :) OK :)

-- 1. 4. 2019 21:52 --

Ale mate pravdu. Silnejsi pes ***** a kdo nekrade, okrada rodinu.
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2019 22:52

no vidíš to, nakonec jsi to ze sebe dostal taky.. :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 22:53

Major Kure píše:Absurdni je krast.

Ze za blbost se plati, je pravda. A kazdy je hrdina, dokud nedojde na jeho blbost. Nemuselo by to tak byt, kdyby lidi nebyli *****. Ale to uz je vysoka matematika. Babis na dalsi obdobi. Je muz na svem miste.

-- 1. 4. 2019 21:42 --

Pajjoun píše:
Major Kure píše:Nemaj no. Sice jste je okradli diky technicke chybe. Zcela zamerne a umyslne, ale nemaji. Protoze to neni nikde zakonne dostatecne osetreno, tak mate odvahu. Ale kazdy jeden, kdyby byl stejnym zpusobem okraden... od statu, od zamestnavatele, ve vlastnim podnikani.... tak by picoval na cely svet. Fakt vas nechapu. Tady se ohanite podminkama a zakonama ale normalni lidska slusnost nula.

Za sebe u Alzy nakupuju rád. Dál budu. Díky svý velikosti (a asi částečně i neschopnosti) řeší reklamace hodně kladně a často vrací prachy. (do litru ofiko hned, dražší mi zatim nikdy nestihli vrátit do 30 dní)
Další plus je výborná aplikace a hodně výdejních míst.
Ale že se odběr na prodejně platí už se mi u nich těžko obhajuje. (chápu důvody proč, ale u registrovanejch kupců trošku oser) A i přes svojí obecnou spokojenost mi letos pěkně ojebali klamavou reklamou u objektivu.
Nějaký plácnutí přes prsty mi v jejich případě přijde díky tomu jako spravedlivej trest. (když reálný pokuty jsou pro ně džouk) Telky dostanou zpět. Část prodaji se ztrátou, náklady navíc. Je to za ně fair play...

Taky jsem někdy něco prodal tak, že jsem nebyl plně ve výhodě. Přišla lepší nabídka, nebo mi to neslo vícenáklad, se kterym jsem nepočítal. A dostál jsem svýmu slovu. Očekával bych to i od firmy s obratem v desítkách miliard.

A můžeme sebevíc řešit morální rovinu, kterou Alza úplně vždy nedrží, vyvstává otázka, proč nedodržujou svoje podmínky - nemaji oporu v zákoně, nebo se bojí negativní reklamy?
Pokud se chce nějaká morální čistota od kupců, neměla by i Alza třeba slušně poukázat na chybu na svý straně?

Pajo, ze za odber se plati, maji jasne predem dano. Nikdo nikoho nenuti tam nakupovat. Me prijde ze nic neskryvaji. Alza je me u riti. Jde me o ten pristup zdejsich zlodeju. Okradu nekoho, protoze ma v necem chybu a jeste delam ramena, jak jsem na ne vyzral, protoze si to zaslouzi. Tak tam tvl nenakupujte, kdyz jsou tak hrozni. Kupte si to jinde. Krachnou.

Vždyť hned v úvodu píšu, proč u nich kupuju.
Vychází mi nejlíp v součtu vlastností. Ale sem tam mi naserou nadmíru.
Je to jako vztah. Pozitivní soužití a sem tam nějakej trochu naschvál. (to co provedli oni byl jasnej naschvál a okrádání, lákání na neexistující cashback)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 22:54

Jenže Babis za čápí hnízdo sedět nepůjde.

Technická chyba? Opravdu? Nebylo to jinak?

A nevidím tady nikde zrovna omluvy a lítost :D

Ale dobra zprava. I takoví ***** jako Pb a další asi nevoli Babise. Takze kvůli nim tam neni. :D
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:55

Ted uz jen, aby se to nestalo nikomu z vas, protoze to by byl svet moooooooc osklivy a nespravedlivy :) Ale verim, ze si reknete, ze za blbost se plati a nechate to byt. Protoze maximalne jste proste dostali pres prsty nekym chytrejsim.
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 22:56

Přesně tak. A kdyz se budou chtit bránit. Stejne jako Alza. Tak ať.
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:56

burty s krenem píše:Jenže Babis za čápí hnízdo sedět nepůjde.

Technická chyba? Opravdu? Nebylo to jinak?

A nevidím tady nikde zrovna omluvy a lítost :D

Ale dobra zprava. I takoví ***** jako Pb a další asi nevoli Babise. Takze kvůli nim tam neni. :D

Nebyla to technicka chyba? byl to zamer alzy prodavat za tak levno?

Ze PB nevolil Babise, neznamena, ze nevyuzije cizi chybu ve svuj prospech. V cem je lepsi.
Major Kure
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka