Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2019 18:22

powerball píše:to je stejne zajimavy.clovek si koupi na eshopu televizi a ten pak na nej poda trestni oznameni :D

neee asi :D

***** toho zelenýho hajzla :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 4. 2019 20:49

powerball píše:daj jeho fotku z kamer z pobocky do poradu kriminalni ustredna patra.

Jj i kdyby koupil cash jak jsem chtěl
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 1. 4. 2019 21:12

glider píše:
podikk píše:Jak pokaracuje alza story? Porad nekdo odolava s telkou doma? :D Svagr je slusne poslal do haje a ma uz pres tyde klid. Nikdo se mu neozval

Dobre on.

On jim presne rek, ze je ochoten ji vratit, ale nikam to nepoveze a kdyz si pro to prijedou, tak s technickem, kterej telku okoukne a aby privezli prachy na ruku, ze ji taky platil hned kartou. A zatim pry fakt zadna odezva.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 21:15

To je moc velkej statecnak. Nekoho okrast a pak si klast podminky :)
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 21:19

Zub za zub :)
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 4. 2019 21:21

No nemaj narok na to chtit to privezt.jeden z kupcu zlevnenejch televizi se na to ptal na ČOI a pak si to pro alza poslala kuryra.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 21:24

Nemaj no. Sice jste je okradli diky technicke chybe. Zcela zamerne a umyslne, ale nemaji. Protoze to neni nikde zakonne dostatecne osetreno, tak mate odvahu. Ale kazdy jeden, kdyby byl stejnym zpusobem okraden... od statu, od zamestnavatele, ve vlastnim podnikani.... tak by picoval na cely svet. Fakt vas nechapu. Tady se ohanite podminkama a zakonama ale normalni lidska slusnost nula.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 1. 4. 2019 21:25

Major Kure píše:To je moc velkej statecnak. Nekoho okrast a pak si klast podminky :)

Jako priznavam, ze naklikat si slevu bylo nesportovni a necestne, ale taky pri prvni vyzve jsem jim to pokorne odvez, jako by to udelal kazdej beloch. Ja mel telku za 20, svagr za 70, takze kolem sebe kope trochu vic.
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 21:26

ale ***** zelenyho hajzla... vid Lukasi... snad se to obchodiku kde pracujes nestane, ze by jste meli nekde chybu a okradali vas.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 21:28

Major Kure píše:Nemaj no. Sice jste je okradli diky technicke chybe. Zcela zamerne a umyslne, ale nemaji. Protoze to neni nikde zakonne dostatecne osetreno, tak mate odvahu. Ale kazdy jeden, kdyby byl stejnym zpusobem okraden... od statu, od zamestnavatele, ve vlastnim podnikani.... tak by picoval na cely svet. Fakt vas nechapu. Tady se ohanite podminkama a zakonama ale normalni lidska slusnost nula.

Nejvíc se vydělává na lidské blbosti. Alza o tom ví sve. Treba ty jejich slevy na black friday...

Tim teda ty kroky neobhajuji. Ani jedné strany.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 21:29

normalne maji jasne dane ceny a podminky... nikoho do toho nenuti... Tady slo o zneuziti technicke chyby. A jeste maji ***** tu drzost byt nastvani, kdyz to nevyjde, nebo ze po nich nekdo chce at vrati co ukradli.

-- 1. 4. 2019 21:30 --

Stejni lidi pak picuji, ze premier je clovek co nasel cestu k dotacim. Naprosto stejne mysleni. Najit diru a zneuzit.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 21:36

Alzu taky nikdo nenutí si vymyslet velikost slev. Nedostala za to už i pokuty? Nejsem si jistý.
Za blbost se platí. Tak ať se snaží. A ze chtějí po někom ať dojede s TV, kdyz mu předtim nauctovali cestu, je absurdní.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 21:37

Major Kure píše:Nemaj no. Sice jste je okradli diky technicke chybe. Zcela zamerne a umyslne, ale nemaji. Protoze to neni nikde zakonne dostatecne osetreno, tak mate odvahu. Ale kazdy jeden, kdyby byl stejnym zpusobem okraden... od statu, od zamestnavatele, ve vlastnim podnikani.... tak by picoval na cely svet. Fakt vas nechapu. Tady se ohanite podminkama a zakonama ale normalni lidska slusnost nula.

Za sebe u Alzy nakupuju rád. Dál budu. Díky svý velikosti (a asi částečně i neschopnosti) řeší reklamace hodně kladně a často vrací prachy. (do litru ofiko hned, dražší mi zatim nikdy nestihli vrátit do 30 dní)
Další plus je výborná aplikace a hodně výdejních míst.
Ale že se odběr na prodejně platí už se mi u nich těžko obhajuje. (chápu důvody proč, ale u registrovanejch kupců trošku oser) A i přes svojí obecnou spokojenost mi letos pěkně ojebali klamavou reklamou u objektivu.
Nějaký plácnutí přes prsty mi v jejich případě přijde díky tomu jako spravedlivej trest. (když reálný pokuty jsou pro ně džouk) Telky dostanou zpět. Část prodaji se ztrátou, náklady navíc. Je to za ně fair play...

Taky jsem někdy něco prodal tak, že jsem nebyl plně ve výhodě. Přišla lepší nabídka, nebo mi to neslo vícenáklad, se kterym jsem nepočítal. A dostál jsem svýmu slovu. Očekával bych to i od firmy s obratem v desítkách miliard.

A můžeme sebevíc řešit morální rovinu, kterou Alza úplně vždy nedrží, vyvstává otázka, proč nedodržujou svoje podmínky - nemaji oporu v zákoně, nebo se bojí negativní reklamy?
Pokud se chce nějaká morální čistota od kupců, neměla by i Alza třeba slušně poukázat na chybu na svý straně?
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 21:39

Absurdni je krast.

Ze za blbost se plati, je pravda. A kazdy je hrdina, dokud nedojde na jeho blbost. Nemuselo by to tak byt, kdyby lidi nebyli *****. Ale to uz je vysoka matematika. Babis na dalsi obdobi. Je muz na svem miste.

-- 1. 4. 2019 21:42 --

Pajjoun píše:
Major Kure píše:Nemaj no. Sice jste je okradli diky technicke chybe. Zcela zamerne a umyslne, ale nemaji. Protoze to neni nikde zakonne dostatecne osetreno, tak mate odvahu. Ale kazdy jeden, kdyby byl stejnym zpusobem okraden... od statu, od zamestnavatele, ve vlastnim podnikani.... tak by picoval na cely svet. Fakt vas nechapu. Tady se ohanite podminkama a zakonama ale normalni lidska slusnost nula.

Za sebe u Alzy nakupuju rád. Dál budu. Díky svý velikosti (a asi částečně i neschopnosti) řeší reklamace hodně kladně a často vrací prachy. (do litru ofiko hned, dražší mi zatim nikdy nestihli vrátit do 30 dní)
Další plus je výborná aplikace a hodně výdejních míst.
Ale že se odběr na prodejně platí už se mi u nich těžko obhajuje. (chápu důvody proč, ale u registrovanejch kupců trošku oser) A i přes svojí obecnou spokojenost mi letos pěkně ojebali klamavou reklamou u objektivu.
Nějaký plácnutí přes prsty mi v jejich případě přijde díky tomu jako spravedlivej trest. (když reálný pokuty jsou pro ně džouk) Telky dostanou zpět. Část prodaji se ztrátou, náklady navíc. Je to za ně fair play...

Taky jsem někdy něco prodal tak, že jsem nebyl plně ve výhodě. Přišla lepší nabídka, nebo mi to neslo vícenáklad, se kterym jsem nepočítal. A dostál jsem svýmu slovu. Očekával bych to i od firmy s obratem v desítkách miliard.

A můžeme sebevíc řešit morální rovinu, kterou Alza úplně vždy nedrží, vyvstává otázka, proč nedodržujou svoje podmínky - nemaji oporu v zákoně, nebo se bojí negativní reklamy?
Pokud se chce nějaká morální čistota od kupců, neměla by i Alza třeba slušně poukázat na chybu na svý straně?


Pajo, ze za odber se plati, maji jasne predem dano. Nikdo nikoho nenuti tam nakupovat. Me prijde ze nic neskryvaji. Alza je me u riti. Jde me o ten pristup zdejsich zlodeju. Okradu nekoho, protoze ma v necem chybu a jeste delam ramena, jak jsem na ne vyzral, protoze si to zaslouzi. Tak tam tvl nenakupujte, kdyz jsou tak hrozni. Kupte si to jinde. Krachnou.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 4. 2019 21:42

burty s krenem píše:Alzu taky nikdo nenutí si vymyslet velikost slev. Nedostala za to už i pokuty? Nejsem si jistý.
Za blbost se platí. Tak ať se snaží. A ze chtějí po někom ať dojede s TV, kdyz mu předtim nauctovali cestu, je absurdní.

pamatuju si ze ten spolek mirku dusinu dostal pokutu za to ze pridavali lidem do kosiku zbozi nahodne, ktery si neobjednali :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků