Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 21:57

Nevim. Řeším to, že to neni “díky” jemu, že tam je. Jestli by byl lepší nebo horší než Babis, to mohu jen tipovat. Ale minimálně by se tady víc hulilo :D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 21:58

Pajjoun píše:
Major Kure píše:. (to co provedli oni byl jasnej naschvál a okrádání, lákání na neexistující cashback)


Nemeli u zadne tv, slevu 36tis, nebo kolik to melo byt? Nebo jak okradali?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 21:59

Major Kure píše:dulezite je si najit omluvu. Vyuzil s Capim hnizdem diru stejne jako tady lidi s tou technickou chybou. Nic neprehanim brouku. Mit trochu slusnosti, tak to lidi neudelaji. Podnikatel zeleny ***** dostal pres prsty, a spravedlivy lid ho potrestal :D Tvl.

-- 1. 4. 2019 21:51 --

Pajo... nehajim alzu... nelibi se me pristup lidi... Chcete oko za oko? Takhle to ma na svete byt? :) OK :)

-- 1. 4. 2019 21:52 --

Ale mate pravdu. Silnejsi pes ***** a kdo nekrade, okrada rodinu.

Lidi se kterejma se pravidelně stýkam využívaji díry.
A můžu jim maximálně tak závidět, že to neumim.
Nesoudim je.
Babiš je úplně jinej level. Tam neni paralela žádná, jen prvotní akt. Jak se k němu postavil mi jasně ukázalo, že je to v mejch očích zkurvenej *****. Až někdo z kupců telky vyraje volby a změní zákon, tak bude taky za *****.

Oko za oko prostě funguje. Muj výklad je samo celkem subjektivní. Úplně stejně jako porušování předpisů, kde mi to někdy přijde ok a někdy ne. A něco porušuju a něco nikdy. Stejně tak mi někdy nepřijde šťastný soudit a trestat a někde jo. Prostě klouzavá hranice, kdo to tak nemá?
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 21:59

burty s krenem píše:Nevim. Řeším to, že to neni “díky” jemu, že tam je. Jestli by byl lepší nebo horší než Babis, to mohu jen tipovat. Ale minimálně by se tady víc hulilo :D


No to kazdopadne.

-- 1. 4. 2019 22:00 --

Pajjoun píše:
Major Kure píše:dulezite je si najit omluvu. Vyuzil s Capim hnizdem diru stejne jako tady lidi s tou technickou chybou. Nic neprehanim brouku. Mit trochu slusnosti, tak to lidi neudelaji. Podnikatel zeleny ***** dostal pres prsty, a spravedlivy lid ho potrestal :D Tvl.

-- 1. 4. 2019 21:51 --

Pajo... nehajim alzu... nelibi se me pristup lidi... Chcete oko za oko? Takhle to ma na svete byt? :) OK :)

-- 1. 4. 2019 21:52 --

Ale mate pravdu. Silnejsi pes ***** a kdo nekrade, okrada rodinu.

Lidi se kterejma se pravidelně stýkam využívaji díry.
A můžu jim maximálně tak závidět, že to neumim.
Nesoudim je.
Babiš je úplně jinej level. Tam neni paralela žádná, jen prvotní akt. Jak se k němu postavil mi jasně ukázalo, že je to v mejch očích zkurvenej *****. Až někdo z kupců telky vyraje volby a změní zákon, tak bude taky za *****.

Oko za oko prostě funguje. Muj výklad je samo celkem subjektivní. Úplně stejně jako porušování předpisů, kde mi to někdy přijde ok a někdy ne. A něco porušuju a něco nikdy. Stejně tak mi někdy nepřijde šťastný soudit a trestat a někde jo. Prostě klouzavá hranice, kdo to tak nemá?


Jako, ze Babis to umi lepe nez tvoji kamaradi tak je jinej level :D Vyuzivani je vyuzivani. Meritko je jine. Mysleni je stejne. Fakt smutne.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 4. 2019 22:01

100!
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 22:05

Major Kure píše:
Pajjoun píše:
Major Kure píše:. (to co provedli oni byl jasnej naschvál a okrádání, lákání na neexistující cashback)


Nemeli u zadne tv, slevu 36tis, nebo kolik to melo byt? Nebo jak okradali?

Při kliknutí na lákající odkaz byly slevy až 36 tisíc. Najel jsi do šopu, dal zboží do košíku, zadal slevu. A nevim o nikom, kdo by měl doma telku s větší slevou než 36 tisíc, co slibovali. Kd kdo krade nevim.
Nevidim, kde měl obyčejnej plebs vidět, že to tak nemysleli, když půjdeme do detailů.


A výsledek to má solidní. U tohohle typu slev dali podmínku. Dost universální. Dá se tak na dražší zboží hodit sleva alespoň trochu zajímavá(6-10%). Ale zároveň jí neřeší. Je to takovej win-win.
Maji kupce a lid má slevy. Třeba se hádáme jen kvůli vynikající kampani.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:06

Pokud premyslite oko za oko, ty okrades, ja okradu, on krade vic, tak je horsi nez ja, co si malo prilepsim... protoze si to preci zaslouzim... tak se nedivte... Kazdej si chrani to svoje co ma, je *****, kdyz se mu cokoli stane... Ale brat jinemu, protoze si to zaslouzi.... uff. Zklamani zde.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 22:06

Major Kure píše:
burty s krenem píše:Nevim. Řeším to, že to neni “díky” jemu, že tam je. Jestli by byl lepší nebo horší než Babis, to mohu jen tipovat. Ale minimálně by se tady víc hulilo :D


No to kazdopadne.

-- 1. 4. 2019 22:00 --

Pajjoun píše:
Major Kure píše:dulezite je si najit omluvu. Vyuzil s Capim hnizdem diru stejne jako tady lidi s tou technickou chybou. Nic neprehanim brouku. Mit trochu slusnosti, tak to lidi neudelaji. Podnikatel zeleny ***** dostal pres prsty, a spravedlivy lid ho potrestal :D Tvl.

-- 1. 4. 2019 21:51 --

Pajo... nehajim alzu... nelibi se me pristup lidi... Chcete oko za oko? Takhle to ma na svete byt? :) OK :)

-- 1. 4. 2019 21:52 --

Ale mate pravdu. Silnejsi pes ***** a kdo nekrade, okrada rodinu.

Lidi se kterejma se pravidelně stýkam využívaji díry.
A můžu jim maximálně tak závidět, že to neumim.
Nesoudim je.
Babiš je úplně jinej level. Tam neni paralela žádná, jen prvotní akt. Jak se k němu postavil mi jasně ukázalo, že je to v mejch očích zkurvenej *****. Až někdo z kupců telky vyraje volby a změní zákon, tak bude taky za *****.

Oko za oko prostě funguje. Muj výklad je samo celkem subjektivní. Úplně stejně jako porušování předpisů, kde mi to někdy přijde ok a někdy ne. A něco porušuju a něco nikdy. Stejně tak mi někdy nepřijde šťastný soudit a trestat a někde jo. Prostě klouzavá hranice, kdo to tak nemá?


Jako, ze Babis to umi lepe nez tvoji kamaradi tak je jinej level :D Vyuzivani je vyuzivani. Meritko je jine. Mysleni je stejne. Fakt smutne.

Jesti ti aktuální chování Babiše přijde jako obyč využívání děr, se všim co zavádí a co zametá, tak bych tohle téma radši vynechal. (nikdy bych nehejtil Čapí hnízdo, kdyby nebyl veřejně činnej)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:07

win win... proto to chteji zpet... uplne nevim jestli vis, jak se te slevy dosahovalo...

-- 1. 4. 2019 22:08 --

a kdyz je verejne cinnej tak krast nesmi... to jen tvoji kamaradi, co verejne cinni nejsou... :D kolik mas promile?

-- 1. 4. 2019 22:09 --

Hlava mi to nebere co pises Pajo.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 22:09

Jaký bráni? Normální konečně poradny black friday.
Bylo to jinak? Chci nějaký veřejný prohlášení. Nebo si ze me zas nekdo děla *****?
Resis furt krádež a je to cele o přístupu k zákazníkovi.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 1. 4. 2019 22:11

vsak jo. Je to normalni tady. Souhlasim :)
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 22:13

Major Kure píše:Pokud premyslite oko za oko, ty okrades, ja okradu, on krade vic, tak je horsi nez ja, co si malo prilepsim... protoze si to preci zaslouzim... tak se nedivte... Kazdej si chrani to svoje co ma, je *****, kdyz se mu cokoli stane... Ale brat jinemu, protoze si to zaslouzi.... uff. Zklamani zde.

ty okrades, ja okradu, on krade vic, tak je horsi nez ja
Ve vztahu dvou obchodních partnerů v tom fakt problém nevidim. Každej si bere na druhym jak může. Klasika a běžný.

Kdybych šel goes-absurdum, vztáhnu to na každýho. Nebudu to dělat.
To co píšeš je docela nepříjemný, když si řekneš, že tě okrad taxikář v Brně, tak ojebeš taxikáře v Praze. Tam oko za oko moc nefunguje. Ale když si dva subjekty řeší svoje křivdy mezi sebou... Nevidim tam problém a nemyslim si, že je kdokoliv, kdo se odprostí.

Vem si někoho, kdo nabízí služby a má zákazníka, co mu platí opožděně. Budeš mu řešit problémy stejně, jako platícim, nebo ho posuneš dozadu? Budeš při tušícim riziku nejdřív jednat a pak se o tom bavit, nebo ho necháš spálit? Já se přiznam bez mušení, že bych v roli poskytovatele, na druhej, třetí pokus šel už sviní cestou.

A je to snad oko za oko? Ani neni. A Alza problém nevnímam o moc jinak.

Ikdyž možná mam jen zbytečně velkou hubu po pivu. (jindy bych tu tak nevášnil) a ve výsledku bych to všechno jak píšu neudělal. Promítá se mi to i jinam do života.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2019 22:15

a jak se to říká...náš zákazník, náš pán.

Prostě velká akce, MEGA slevy na TV a když je někdo vochcal a vzal si tu jejich MEGA slevu, tak se začlo kopat nožičkama, právníci, soudní popotahovačky.

A proto se u nás žádné MEGA slevy nekonají, když už děláme nějakou akci, tak to má hlavu a patu a nespoléháme na systém a na to, že nás někdo vosere... A už vůbec nelákáme na uměle vytvořené slevy. Hlídáme si celý proces od tvorby akce, přes vytvořené objednávky, následný výdej/prodej koncovému zákazníkovi... máme schopný tým, který pracuje na tom, aby ta akce měla nějaký smysl a nedalo se to obejít.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 4. 2019 22:15

Major Kure píše:win win... proto to chteji zpet... uplne nevim jestli vis, jak se te slevy dosahovalo...

-- 1. 4. 2019 22:08 --

a kdyz je verejne cinnej tak krast nesmi... to jen tvoji kamaradi, co verejne cinni nejsou... :D kolik mas promile?

-- 1. 4. 2019 22:09 --

Hlava mi to nebere co pises Pajo.

No result je win-win každopádnej.

Ne. Kdo chce krást, ať alespoň ostatnim nedává najevo, že on může, protože je víc.
Ber to jako lehkej morální ústup. Nejsme v rychlejch šípech.

Asi 9. pivo. Takže moc ne. Nepsal bych tohle všechno, ale klidně se k tomu postavim i zítra. Až tak za půl hoďky se to zlomí na moc alkoholu v krvi.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 4. 2019 22:16

Zkratka kure vidí černobíle. Ma to jasné. Prej me mu to.
Věřím ze to tak ma ve všech situacích. A jsme na garáži, tak hlavně i na silnici!
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků