Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 22. 4. 2022 11:39

Já to viděl a bylo to cajk. 8-)
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod NoSwearek 22. 4. 2022 11:45

Otázka je, zda to za tu noc v chorvatské cele stálo. :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 4. 2022 11:48

To mi teda přijde podivné, že by tam dali digestoř a pod tím jen skříňka :-O
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 4. 2022 12:04

Nepřijde mi, že tam někdo něco předělával, ale kdo ví... :hm
NoSwearek píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Tam byla kuchyně i koupelna úplně původní bez nějaké rekonstrukce.

-- 22. 4. 2022 10:19 --

Tady jsem našel nějakou fotku jak to tam vypadalo :D

Rád bych jako jeden z mála, co se nespokojil jen s kožakem napsal, že ta plotýnka s digestoří takto nebyla moc využitelná. :D

Tak plotýnka se sundala a dala bokem :-D

NoSwearek píše:Otázka je, zda to za tu noc v chorvatské cele stálo. :D

Ta noc tam určitě ne, ale ty předchozí jo...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod glider 22. 4. 2022 12:05

+1

:D
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod NoSwearek 22. 4. 2022 12:11

m.a.x.i.m.u.s píše:
Tak plotýnka se sundala a dala bokem :-D

No, to jsem i pochopil, ale to pak ta digestoř tam byla právě k ničemu, protože si to stejně neměl pod ní, proto zmiňuju oboje. :D

m.a.x.i.m.u.s píše:Ta noc tam určitě ne, ale ty předchozí jo...

Měl jsem pár hezkých slečen a i šikovných, přesto bych to tak za sebe nehodnotil asi. :D Ta pachuť by byla moc velká. Ale naštěstí jsem nezažil, tak... ani na záchytce jsem zatím nebyl zavřený, jen se podívat, jak vypadá. :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 4. 2022 12:52

Ona ta digestoř stejně nefungovala :D
A řekněme si na rovinu. Sám chlap.. Jsem si toho zrovna dvakrát moc nevařil :D

Pachuť je nepříjemná, ale už je pryč. Zůstaly ve mně spíš ty vzpomínky na to jebání, než na cpz...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod tslany 22. 4. 2022 13:58

Nasmaž tinder a bude zas něco :D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 22. 4. 2022 14:00

MV_cz píše:žádnej problém, ale zkus si to pak reklamovat... já beru proto z alíka/ebay/amazon věci, u kterých předem vím, že prostě když se rozbijou, tak toho mnoho nezmůžu

Jo, tuhle obavu chápu. Nicméně stačí se podívat na nějaký hodnocení třeba u Alzy (tam je jich hodně) a hned je jasný, že i u prodejce, kterej je místní, může člověk při reklamaci narazit - https://www.firmy.cz/detail/463318-alza ... ovice.html
impact
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 4. 2022 14:18

tslany píše:Nasmaž tinder a bude zas něco :D

Mám teď jednu už rok a půl, ale tohle tělo ani zdaleka nemá... Ale jinak je super.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 4. 2022 11:17

Mladší stejně zestárnou, ale ty řekněme duchem chudší chytřejší nebudou :nenapadne

-- 23. 4. 2022 11:18 --

impact píše:
MV_cz píše:žádnej problém, ale zkus si to pak reklamovat... já beru proto z alíka/ebay/amazon věci, u kterých předem vím, že prostě když se rozbijou, tak toho mnoho nezmůžu

Jo, tuhle obavu chápu. Nicméně stačí se podívat na nějaký hodnocení třeba u Alzy (tam je jich hodně) a hned je jasný, že i u prodejce, kterej je místní, může člověk při reklamaci narazit - https://www.firmy.cz/detail/463318-alza ... ovice.html

Já to stejně vyřešil tak, že toho kupuju co nejmíň :D
A jako lidi jsou dementi, když hodnotí stylem "nejhorší shop", nejdražší apod. Poměr cena/výkon/demence se dá dohledat na webu
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod impact 23. 4. 2022 14:18

Vůbec netuším o co šlo, ale jedna indukční plotýnka a tolik vzpomínek, to je nádherné. :)

MV_cz píše:Mladší stejně zestárnou, ale ty řekněme duchem chudší chytřejší nebudou :nenapadne

-- 23. 4. 2022 11:18 --

impact píše:

Já to stejně vyřešil tak, že toho kupuju co nejmíň :D
A jako lidi jsou dementi, když hodnotí stylem "nejhorší shop", nejdražší apod. Poměr cena/výkon/demence se dá dohledat na webu

Minimalismus není špatnej, ale kdo tu evropskou ekonomiku potáhne dopředu, když ne spotřeba zákaznků? :-D
Ale je fakt, že každej ušetřenej litr, to je u i30 skoro plná nádrž (dobře, to bylo za předválečný ceny, teďka už je to spíš 1500,-).
impact
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 4. 2022 14:40

No právě, momentálně kupuju spíš benzín a nějakej ten stavební materiál co se spotřebuje a rád dám peníze řemeslníkům, když si najdou čas :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 5. 2022 11:41

200 Kč nad 3 tis. Kč kód Meb82a4de249
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod ilja2001 12. 5. 2022 09:47

Datart, pokud někdo chce - 300 Kč při nákupu nad 6000 Kč, Váš kód: M3422c413569
ilja2001
Nováček