Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 11. 2019 17:11

Maty mozna jeste ma Roberte, napis mu. Vybral celej mall. Za 3 kila funguje super, zrovna dneska sem luxoval, abych mel koberec bez jedineho smitka. :)
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 19. 11. 2019 17:36

Vo co go?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod robbert 19. 11. 2019 17:44

Aha, díky za info. To bylo s klikacími kuponky?
:mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hopa26 19. 11. 2019 18:51

Nn asi jenom bug a blbe propojena sleva. Zadny ojeb.
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 19. 11. 2019 22:04

Nevešla se.do.vytahu

ale uctenka dlouha jak je tv krabice vysoka

-- 19. 11. 2019 23:02 --

lol takze hdmi kabel jsem si rikal koupim kratsi at neplanda, toded jsem mel od ps 50cm, tak jsem vzal metr a nedosahne, jakjinak
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 19. 11. 2019 23:05

ale teda, nerad to pisu, ale je to lepsi nez matnej 43" monitor mam co se tyce odrazu, to se neda srovnat s tema oled co jsem zkousel, teda da se to srovnat - oled proste zrcadlo

jsem se fakt bal pote co jsem to videl na prodejne, ale oled doma fakt zrcadli, tady tohle taky zrcadli, ale neni to rusive jak na oled kdy proste misto cerne bezova nebo fialova, tady je to furt proste takova tmave seda, nebo sedo bezova

Cekal jsem od toho daleko min
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 11. 2019 23:14

OLED, nejlepší to filmový pohled.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 19. 11. 2019 23:14

WTF?!?!?!??! Takto dobre jak me to proste na prodejne nefunguje

Obrázek

-- 19. 11. 2019 23:17 --

mimochodem furt jsem nezapl si to uzivam dost takhle :D :D :D

Vim, ze fotak nekdy vyfoti TV jako bez odrazu i kdyz se odrazi, ale klikal jsem do te cerne a realne fakt proste tak jak na foto

Mel jsem letos tu LG C8 doma a proste fakt mega rozdil, i kdyz treba podle rtings je C8 min odraziva
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 11. 2019 23:32

Chtělo by to TV na bázi černé díry.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 19. 11. 2019 23:36

to souhlasim, oled na bazi cerne diry s ambipurem

garaz seal of approval

moc si teda nemyslim, ze by mel samsung ruzne ty vrstvy, v obchodech maj bud q85 nebo q90, q80 jsem myslim nikdy nevidel a q82 uz vubec ne, takze spis je to tim okolnim osvetlenim, ze me to prijde lepsi, treba zitra az bude svetlo uz me to prijde horsi

Zas teda oproti oled je ta cerna hrozna kdy zje to zapnuty, ale to me tak nevadi no, taky fajn, ze je v quick setup mozny rict, ze nemam tv signal, blby je, ze i pak je prvni volba ve zdrojich tv vysilani
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 11. 2019 00:13

Ty špičkové Qled od Ťamťung mají černou pěknou v rámci LED, ale OLED to není...no.
Každopádně příští rok přijdou na trh nové OLED i od Samsung ;)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 00:14

tak to je jedno, s tim os jsem videl na prodejne, ze to vsechno bezi v 720p, s tim jsem pocital

oled s timhle vrskem by bylo asi nejlepsi, ale treba oled odrazi letos vic nez loni, takze jsem radeji koupil letos, kdyz si myslim, ze je asi vrchol v nezrcadlovosti
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 20. 11. 2019 09:57

Už mě.ten sw *****, jakože si to furt samo přidává tv vysílání s tím jsem počítal, ale že to furt bude samo zapínat ty "vylepšení" s tím fakt moc ne, to stejný automatická regulace svítivosti, krom okolního osvětlení to bere v potaz obsah, proč???? Takže v noci to klidně nahodí jas 40z50 když jsem měl nastaveno 19, a jako do teda platí ten můj jas nebo ten co si to nastavi samo? Tomhle jak Samsung mobil.

Nebo prostě pustím v Appce film a vypadá jak sracka, si to zas prostě samo Zaplo telenovela efekt i když dám apply to all sources.
Hlavne dpc proc to lidem nuti když to neumí udělat ani po 15 letech funkční??
Naposledy upravil evlo dne 20. 11. 2019 10:26, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brasci 20. 11. 2019 10:09

Čo je to vôbec za telku?
brasci
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka