Audi A8 3,0 TDI

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2012 22:11

To bych cekal teda spis naopak, zajimave.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2012 23:29

kdepak, nekolikrat vyzkouseno na dalnici
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod mlaskac 22. 10. 2012 07:33

tak tak ono je natrhne a natrhne, dostane se pred tebe ale u 8stupne pak nemas sanci. proste pri rozjezdu napr pripojovak (r6 - r1, evropska R1, R1-D1) nemas sanci, kdyz se na to to MLo pripravi (problem je ze se obvykle nepripravuje bo automat) - tj kdyz se nezavodi a on si pak vzpomene za jako hustopyco ma ten trilitr tak mu ujedes a jen civi vterinu to podrazuje ze 6 na 3jku, a to uz jsi davno v trapu.

jakmile je to ovsem o tom ze je plyn na podlaze tak nemas sanci, zaprve to radi jako blesk zadruhe to ma 7 stupnu (moje 4.2 tdi dokaze jet i na 4ku 180, na petku da v pohode 220 a na sestku dela nevim co protoze tak rychle nejezdim :-) v klidu je tam totiz schopne to auto hodit 6stku v 70km/h a tocit 1100 otacek to je jasne ze pak focus na pruzne ma navrch kdyz normalni ridic proste podrazuje.

navic hraje u tech tezsich aut (u Q7 kdyz jedeme na dovolenou klidne mame tech 2700kg) parnikovy pocit to auto jede setrvacnosti mnohem dele tj dotycnej co "zavodi" s focusem obvykle nepridava zatim co focus jde za plynem i zpetne (tj zpomaluje motorem) a ma tudiz davno "naslapnuto".

kazdopadne je to predevsim o te "Cestovni rychlosti" a v pruznem zrychleni se pak v testu 140-180 proste nechyta ani focus ani octa, to uz je motor v tahu a moje "dodavkove" turbo fouka jak prase a je to cejtit ze to nevadne a klidne to z 90 vytahnu na 180 na jednu rychlost (5tku).
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 22. 10. 2012 08:23

osmikvalt bude asi jina kava, ale me zkusenosti z provozu na D1 a D5 mluvi ve prospech focusu. Nachystana , nenachystana rychlost proc by na me blikal at mu uhnu kdyz se mu evidentne vzdaluju az do dalsiho dojeti auta v levem pruhu, pak nasledovalo to same
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 22. 10. 2012 08:44

Ohledně toho blikání a uhýbání. Mám to docela podobné, dojedu zezadu auto přičemž já jedu svou cestovní rychostí řekněme nějakých 150. Zpomalím na jeho 130, pokud se nechystá uhnout, bliknu na něj, a on dá plyn na podlahu. Ujede mi, protože já prvoplánovaně jedu svou cestovní rychlostí a nemám důvod se s kýmkoli honit. Následně on jede dejme tomu 155 takže má radost, že ujíždí, dojede další auto a zpomalí mě a následně jede zase jen 145, takže mě brzdí, proto ho probliknu a on zase dá plný knedlík a tak pořád dokola...
kdyby uhnul, předjedu ho a on nemusí spěchat a může jet svým tempem. Tohle je u nás častý jev. Nechápu, co z toho ti lidi mají. Jede kousek5-10-15 km rychleji aby mi to natřel, následne uhne do pravého a já pokračuji svou obvyklou cestovní rychlostí a zmizím mu v dáli, ale on má dobrý pocit že mě pozávodil...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2012 09:02

>>Nechápu, co z toho ti lidi mají.
Nejezdis holt 1.4 tdi

I kdyz v rychlostesch co popisujes je to jedno tolik to nejede.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jelass 22. 10. 2012 09:20

evlo píše:Tak ruzne co neni v zakladu - lepsi audio, adaptivni tempomat a tak, automaticky zataceni, automaticky parkovani. Auto teto tridy, kde budu slozite muset parkovat a ktery nedokaze samo jet za autem predtim je za tyto penize nesmysl.

:oboze co by jsi furt chtěl?

-- 22. 10. 2012 10:31 --

K86 píše:osmikvalt bude asi jina kava, ale me zkusenosti z provozu na D1 a D5 mluvi ve prospech focusu. Nachystana , nenachystana rychlost proc by na me blikal at mu uhnu kdyz se mu evidentne vzdaluju az do dalsiho dojeti auta v levem pruhu, pak nasledovalo to same

Bo má suvečko v premii
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 22. 10. 2012 10:23

evlo píše:>>Nechápu, co z toho ti lidi mají.
Nejezdis holt 1.4 tdi

I kdyz v rychlostesch co popisujes je to jedno tolik to nejede.

Tak ok, rychlost může být různá, dle situace... :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2012 11:00

robbert píše:Tohle je u nás častý jev. Nechápu, co z toho ti lidi mají.

Taky ne ... To stejný na okresce ... doženu šulina co se plazí 80, potom ho chci předjet a on se mi to snaží ztížit, pak se za mnou 30 sekund žene 120 a v první zatáčce zase odpadne a jede si těch svých 80.

Někdy marně přemýšlím, jestli je to úmyslné nebo podvědomé jednání.

Jo a klíčky v kufru jde zabouchnout u většiny aut, co mají na klíčku samostatné odemykání kufru.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod robbert 22. 10. 2012 11:02

Arnie: Přesně tak...

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Duri13 22. 10. 2012 11:09

Arnie J píše:Jo a klíčky v kufru jde zabouchnout u většiny aut, co mají na klíčku samostatné odemykání kufru.

Ako? Ved otvorim iba kufor a ten zostava otvoreny, az kym ho nezamknem. Preco by sa mal sam zamknut?
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2012 11:18

Ajo, já tam nenapsal další nutnou podmínku ... Že kufr nejde otevřít zvenku.

Třeba u Alfy 147 jde otevřít jen tlačítkem na klíči a tlačítkem na palubní desce.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Duri13 22. 10. 2012 11:20

Aha, tak to je jasne vec potom. Ale to maju tie auta pekne napikacu vymyslene, ze hoci je cele auto odomknute, tak musis hladat kluc alebo liest dovnutra...
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod tark 22. 10. 2012 11:21

Protože pokud se odemkne u VW group jen kufr, tak se po zavření sám zamkne.
tark
Nováček

Odeslat příspěvekod burty s krenem 22. 10. 2012 11:22

jo a jeste to pekne blikne, abys mel jistotu, ze jses v riti. ozkouseno
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fieasta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka