Audi A8 3,0 TDI

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Duri13 21. 10. 2012 17:35

To by ma zaujimalo, ako su tie auta vymyslene. Vo filmoch som to videl 1000x, ale iba v usa. Auto, v ktorom by som si dokazal zamknut kluce, by som teda nechcel.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod salam01 21. 10. 2012 17:37

Kolegyni se to stalo s Passatem.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod sprint 21. 10. 2012 17:38

Podle mě jde klíč zamknout v čemkoliv.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod skype 21. 10. 2012 17:43

V Pajeru to šlo, ale bylo to nefunkčním čidlem otevření kufru. :)
U Avensisu s keyless to není možný, protože při zamknutí s klíčem vevnitř akorát začne pípat.
Odeslat příspěvekod Duri13 21. 10. 2012 17:47

sprint píše:Podle mě jde klíč zamknout v čemkoliv.

Ja keyless nemam v ziadnom aute. Ale fakt netusim, ako by som si mohol zamknut kluc v corse a saabe 93ke :hm
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Brus 21. 10. 2012 17:50

u bezklíče by mělo být základní funkcí, že pokud je klíč uvnitř auta, nelze zamknout. Toyota v takovém případě dlouze zapíská. u phaetonu například klíč zapomenutý v el. ovladánem kufru udělá to, že po zmáčknutí tlač. na zavření se kufr zavře a pak hned zase otevře.

btw jak vypadá klíč u bezklíčové A8? u phaetonu vypadá totiž naprosto přesně jako sklápěčka pro oktávku, výhodou je, že to člověk nikdy nemusí vytáhnout z kapsy, takže to nikdo nevidí :-)
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2012 17:50

sprint píše:Podle mě jde klíč zamknout v čemkoliv.

Třeba u Fiatu dost blbě.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Duri13 21. 10. 2012 17:55

Brus píše:výhodou je, že to člověk nikdy nemusí vytáhnout z kapsy, takže to nikdo nevidí :-)

:D
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod azari 21. 10. 2012 18:09

Tak to já vám povím zaručený způsob osobně vyzkoušený, jak si zamknout klíče v autě. (Nová a6 avant) Stačí zamknout auto dálkou, pak si otevřít čudlem jen kufr, do něj si hodit bundu s klíčema a zavřít kufr. Úspěch zaručen, nejlepší 300 km od domova :D
azari
Nováček

Odeslat příspěvekod Duri13 21. 10. 2012 18:19

No hej, ale to mas car specific (citaj, hosi to maju debilne spravene). Ja kym by som ten kufor dialkovym nezamkol, tak by zostal otvoreny aj tyzden, mozno aj dlhsie....
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod mlaskac 21. 10. 2012 18:42

aikoN píše:Švagrovi se u bezklíče podařilo zabouchnout si kabát s klíčem v kufru. Musel k nám z prahy do beskyd přijet kamarád s náhradním :D

uz jsem tu daval fotky jak jsem kvuli keyless musel roztriskat predni okno na Q7 odpadakem v plnee natrisklem obchodaku :-) zena to ma , ja to vypl jsou s tim jen komplikace protoze ja jsem zvyklej startovat klicem ne tlacitkem tj klice stejne vytahuju.

k adaptivnimu tempomatu a lane assistu - je videt rozdil audi/volvo v cilovce volvo ma senzory v zrcatkach audi v narazniku takze kdyz tahnu karavan/lod muzu na to zapomenout.

-- 21. 10. 2012 18:43 --

aikoN píše:Jo, to já nevím, jak přesně to udělal, ale výsledek byl zamčené auto s klíčem vevnitř. Stalo se mu to u mondea.

hlavne u audi je naprd ze pak reaguji kliky

1. nemuzes vyzkoust jestli je zamceno zatazenim za kliku

2. presne se ti stane neses tasku a decko das decko do sedacky tasku nazem zabouches dvere a cvak (nenastupujes ridicem)

3. ocenil bych otvirani kufru pohybem nohy a ne sahanim na "kliku dveri" (patych).
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 21. 10. 2012 18:48

mlaskac:Bod 3 má poslední A6,A7,A8.V ceníku označené bezklíčové odemykání včetně elektrických ovládaných dveří zavazadlového prostoru.

Advanced key s elektricky ovládanou kapotou zavazadlového prostoru
(PGB)
Naposledy upravil Dix_ dne 21. 10. 2012 18:52, celkově upraveno 1
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mlaskac 21. 10. 2012 18:51

dix ja vim, ja resim rok 2008 tj tenhle rocnik. tehdy to jeste nebylo (byla infrakamera zase)
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 21. 10. 2012 18:54

Noční vidění tahle ještě neměla,až od 2010.Tady šlo KEYSSY buď obyčejné se stříbrném tlačítkem,nebo na otisk prstu.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 10. 2012 18:54

neni duvod, aby byl oddelany podvozek. ono je neco jineho dat dvacitky na aosmu, kde se tak nejak s veklymi koly pocita a dat osmactky na fabii. navic kolem plzne + nemecko, to jsou lepsi trasy.

ale ty kola jsou desny. vubec se to tam nehodi
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka