Volvo XC90 2.5T AWD - NEVÍDANÝ STAV!

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 6. 2012 09:49

pota píše:Ten volant je plastový, nebo kožený?

plastový nedělají někdy od devadesátch let. Vždy jsou kožené, nebo ze dřeva (pravého)
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod pota 6. 6. 2012 09:50

Bohužel většina nový "jeansů" pouští modrou, než to člověk 10x vypere a to ať jsou jakkoli kvalitní a drahé.
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod gewehr 6. 6. 2012 09:52

jeansy rad nemam, nenosim
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 6. 6. 2012 09:53

Kvalita jeansu nema nic spolecneho s jejich cenou, protoze clovek plati znacku a styl, nikoliv kvalitu provedeni. Posledne jsem si privezl Guessy, coz ma byt super znacka a u nas udajne tezky luxus a rozpadly se mi po pul roce noseni, zatimco Levisky, ktere mam zakazano nosit z duvodu toho ze jsou uplne out :mrgreen:, vydrzi vsechno. :hm
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod BorKur 6. 6. 2012 09:53

Děkuji eLzyxovi za doplnění výbavy - ano, je tam. :) A audio zjistím.

Volant je bez kůže - a co se potahů sedaček týče, jde o kombinaci látka/ekokůže (to je eufemismus Volva pro koženku), která sice pro milovníka kůže není žádná výhra, ale po praktické stránce vede. Nepraská, nemění barvu. Je-li někde takový náznak, je to špatnou fotkou - sedačky jsou na živo jako nové. Barva je skutečně jakási velmi světle hnědá, skoro bych až řekl šedobéžová.

-- 6. 6. 2012 10:54 --

eLzyx píše:
pota píše:Ten volant je plastový, nebo kožený?

plastový nedělají někdy od devadesátch let. Vždy jsou kožené, nebo ze dřeva (pravého)

Tak teď nevím. V tom případě by měl být volat kožený... :nenapadne

Pánové, zjistím a doplním. :-D
BorKur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gewehr 6. 6. 2012 09:55

chapem ze chces predat, ale tvrdit ze kozenka je trvanlivejsia ako koza je uz pritiahnute za vlasy
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 6. 2012 09:55

volant je určitě s kůží - kdyby byl celoplastovej, tak by neměl po vnitřním obvodu švy.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Dusan 6. 6. 2012 09:56

Nekomentoval jsem stav sedacek, ale ze ten volant vypada jako ze uz se zacina odbarvovat, coz je typicka vlastnost svetlych kozenych volantu patrna u vetsiny znacek. Tomu ze je ten volant umakartovy moc neverim, nikdy jsem nevidel XC90 s plastovym volantem a to ani u uplne holych Kineticu.
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 6. 2012 09:56

gewehr píše:chapem ze chces predat, ale tvrdit ze kozenka je trvanlivejsia ako koza je uz pritiahnute za vlasy

při neudržování ano. Ale pokud se o kůži staráš, vydrží na věky.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod BorKur 6. 6. 2012 09:57

gewehr píše:chapem ze chces predat, ale tvrdit ze kozenka je trvanlivejsia ako koza je uz pritiahnute za vlasy

Tak jinak - mám auto podobného ročníku se světlou kůží. Najeto má poctivých 120tkm, čili ne zase o tolik víc. A kůže je ošoupaná, místy lehce praská.
Na Volvu je koženko-látka jako nová.

Nevím, co je na tom tak zvláštního. Ano, mám radši kůži. Pocitově.
Kdybych se měl řídit rozumem, zvolím to, co je v té XC90. Toť vše.
BorKur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 6. 6. 2012 09:58

Se v teto sekci pobavim stale vice :D
Popis inzeratu uplne typicky pro bazarnicke stocenky ohledne km.
Toto Volvo jsme kdysi meli jako nove (2.5T) a hruza.
Vubec to nejede a zere jako prokople...navic v zatackach se to naklani jako autobus.
Jednoznacne nejhorsi SUV z obvykle trojky v te dobe.

A cenu ani nekomentuji, protoze je uplne mimo.
Tohle bude problem prodat i pod 200tis.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Dusan 6. 6. 2012 09:58

Blbou vlastnosti kozenky je, ze se neda nijak udrzovat. Na kuzi existuji vyborne pripravky co ji udrzi dlouho jako novou, ale kozenka je proste umela hmota, chvili vydrzi, ale casem popraska, osoupe se a je konec, nic se s tim uz udelat neda.

orgasmic píše:\A cenu ani nekomentuji, protoze je uplne mimo.
Tohle bude problem prodat i pod 200tis.

Pod dveste tisic jsou XC90 uplne vraky, nebude to auto jednoduche prodat, ale nekde mezi 200 a 250.000Kc to prodejne nakonec bude.

BorKur píše:Tak jinak - mám auto podobného ročníku se světlou kůží. Najeto má poctivých 120tkm, čili ne zase o tolik víc. A kůže je ošoupaná, místy lehce praská.
Na Volvu je koženko-látka jako nová.

Trvanlivost kuze zavisi na:

a) znacce auta, nektere automobilky jako kuzi prodavaji nahrazky co nic nevydrzi. Typicky Renault ci Korejci
b) jak se k ni chovas. Kdyz ji jednou za dva roky nechas nakonzervovat, tak kvalitni kuze nema problemy vypadat dobre jeste kolem 300.000km a deseti i vice let veku.
Naposledy upravil Dusan dne 6. 6. 2012 10:01, celkově upraveno 1
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod BorKur 6. 6. 2012 10:00

orgasmic píše:Popis inzeratu uplne typicky pro bazarnicke stocenky ohledne km.

Tak jste mne prokouknul. Opravdu rafinovanější plán, než přetočit 300tkm na 85 a deklarovat je za pravdivé u auta z r. 2004 jsem nemohl vymyslet. 8-)

-- 6. 6. 2012 11:03 --

Dusan píše:Trvanlivost kuze zavisi na:

a) znacce auta, nektere automobilky jako kuzi prodavaji nahrazky co nic nevydrzi. Typicky Renault ci Korejci
b) jak se k ni chovas. Kdyz ji jednou za dva roky nechas nakonzervovat, tak kvalitni kuze nema problemy vypadat dobre jeste kolem 300.000km a deseti i vice let veku.

Jak můj avatar napovídá, korejcem nejezdím - jezdím indem. :D
Nicméně jen jsem sdělil své osobní pocity. Samozřejmě nemá smysl tu debatovat nad výhodami kůže nebo látky, na to tu jsou jiná vlákna.
Tohle auto je zkrátka bez kůže - a komu se to nelíbí, učiní moudré rozhodnutí, když si ho nekoupí. :idea:
BorKur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 6. 6. 2012 10:04

orgasmic píše:Toto Volvo jsme kdysi meli jako nove (2.5T) a hruza.
Vubec to nejede a zere jako prokople...navic v zatackach se to naklani jako autobus.
Jednoznacne nejhorsi SUV z obvykle trojky v te dobe.

Jeste ke kvalitam XC90. Zalezi co od toho auta cekas. Tohle je zalozenim spise takove americke SUV, neporovnatelne jizdnim projevem s nemeckou konkurenci. Auto nema absolutne zadne sportovni ambice, je urcene pro vozeni vetsiho poctu deti na fotbal a zpatky, coz plni velmi dobre. Pokud od toho cekas neco jineho, tak budes trpce zklaman, protoze jizdne to opravdu neni nic na rezani zatacek.
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 6. 6. 2012 10:05

Kolik to teda stoji? 150?
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka