e-prodejna vysloužilých mobilních telefonů

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 18:20

Jdi. :-)) Nějaké novější Symbiany už by ti vyhovovat mohly. Žádný z nich ale pak už nemá co k čemu foťák.

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 5. 2012 18:30

Tak jak to napsal to sedí na nějaký android, buď xperia ray, xperia P, htc one v případně iphone.. Ješte nokia n8.. Všechno bude fungovat, všechno bude stačit
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 18:35

Ray se dá uvažovat. iPhone mi vzhledem k ceně už přijde jako zbytečně velký kalibr. O N-vosmě se doteď bavíme. To je prostě prímovní volací foťák.

Odeslat příspěvekod Pajjoun 4. 5. 2012 19:33

Tentokrát to maty napsal překvapivě rozumně. :D Rej a zakládní jednotka od HTCu mi přijdou jako nejlepší volba. :-) Ale je to jenom muj pohled na věc, pokud někdo má rád symbian, ať u něj zůstane, ale zrovna Belle už neni to, co to bejvalo, tak by to mohlo zklamat...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 5. 2012 19:37

...dostal rozum chlapec... :shock: :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 4. 5. 2012 19:38

Jj, "májovej maty" je zatim nějak málo maniakální oproti zvyklostem. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 19:42

http://jablickar.cz/novy-telefon-od-sam ... -od-applu/
Ono co bychom čekali… I když to nejni tak horký, jak jsem z názvu článku čekal.

Odeslat příspěvekod m4lcolm 4. 5. 2012 19:48

to psal nejakej mesuge z jobsovy cirkve poslednich dnu? :mrgreen:
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 19:49

Vyznívá to tak. :-)

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 5. 2012 19:54

Spíš se vyvíjím, pohybuju se mezi lidma co považují n-gage za cool mobil, honda civic z 94 je skvělé auto a jedinné co je na pořadu dne jsou děti... Objevil jsem slovo "priority" a začínám se měnit, hlavně ve vnímání toho co je podstatné a co je totální volovina na kup.. Teď si myslím, že jsem až moc velký materialista, neustálá honba za něčím dokonalým odsouvá na druhou kolej věci co je potřeba řešit.. Asi dospívám :D

Noo a taky nemám čas, při práci už to tu moc nestíhám skedovat a zajímat se co je novýho atak :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 22:43

Zbytečné bylo hanit Androida za to, že často otravuje s aktualizacemi na programy; iOS to dělá taky. Ale méně intruzivně. A funguje aktualizace všeho najednou.

Odeslat příspěvekod siol.a 5. 5. 2012 00:50

m4lcolm píše:to psal nejakej mesuge z jobsovy cirkve poslednich dnu? :mrgreen:

Jak se vubec jmenoval ten jablecnej erotoman, co od jedenacti spolupracuje s Microsoftem? Ten byl taky dobrej.
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 5. 5. 2012 07:00

Majkl: mě chodí oznamení od her, že mám třeba bonusové kolo atd.. Aktualizace sem tam..

-- 5. 5. 2012 08:11 --

http://m.mobilmania.cz/Getfile.aspx?id_file=92957564

:shock:

-- 5. 5. 2012 08:40 --

Tak jsem shledl video od H.Lásky z Londýna, SGS3 se zdá být celkem pěkný telefon, akorát je to plasťák a asi ještě horší jak S2.. Designově mě napadlo hned HTC, tak musím říct, že echt pěkný mobil s androidem teprve přijde a teď se někteří potrhají smíchy, bude to ta ultratenká placka od huiwaje :D

S3 je nuda, šeď..
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 5. 5. 2012 08:17

Tak z letošnich telefonu se mi nejvice libi SE. Nicmeně i S3 se mi jevi jako hodně pěkny elegantni telefon. To že to je plasťak by mi určitě nevadilo. Každopadně S3 je opravdu velice povedeny foun jak funkčně,novatorsky tak vykonem. Navic nešel cestou jinych vyrobcu kdy nelze vyměnit baterku nebo rozšiřit paměť což je určitě chvalihodne. A je to zatim letošni nejlepši telefon ktery byl představen. Ani cenově to vzhledem k parametrum neni nejhorši ale pořad u mě plati že je to prostě padlo což lze vidět na fotce kterou jsi tu dal. Je ale zajimave že v rukou tak velce nepusobi.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Oops! 5. 5. 2012 08:23

S překvapením jsem zjistil, že mám u firemního tarifu i internet. Tak jsem se odhodlal konečně zrušit soukromé číslo s telefonem. Evo jsem přeřadil na firemní tel. Osvobozující pocit, už se nemusím tahat s dvouma telefounama. Nejradši bych zrušil i firemní, ale bohužel, to nejde 8-S
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010

Předchozí stránkaDalší stránka