e-prodejna vysloužilých mobilních telefonů

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m4lcolm 4. 5. 2012 17:06

No koukal jsem na to jen zběžně, ale zvenčí působí o třídu, možná i o dvě výš než moje evo.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pajjoun 4. 5. 2012 17:17

Ono to cenově i tak odpovídá... A tu výdrž potvrzuju, to počítadlo sem viděl na vlastní oči a bylo tři a něco dne a ještě kus baterky zbejval. Akorát je to obróvský.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 17:22

HTC, které je dobré na focení, opravdu existuje? 8-D
Deleted user

Odeslat příspěvekod Pajjoun 4. 5. 2012 17:25

Titan je na focení dostatečnej. Je o dost vejš neš naše Desiry. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 4. 5. 2012 17:26

Hmmm.. Tak díky za radu.. Jak na to tak koukám, tak je N8 ještě zlatá, tyhle plastové plácačky na hraní pro děti, co potřebují, aby jim tam hry běžely co nejrychleji mě nějak neoslovují, ani designem, ani ničím jiným..

Jenom, možná blbý dotaz: tímhle fakt někdo telefonuje? :hm
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 4. 5. 2012 17:30

Jj mam to jako firemni jen na volani a je to uplne v pohode, foti pekne a i zpracovani je pekne... sam bych neveril... akorat ja to nemuzu mit jako hlavni telefon kvuli tomu ze to nema android... aplikace z androida by mi hrozne chybeli....
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 17:33

K samotné N8 tedy: není asi nic, co by vyloženě hovořilo pro její nekoupi. Záleží tedy samozřejmě na požadavcích. Vyloženě herní mašina to není, když na tom plynule nejedou skoro ani Angry Birds. Jinak ovšem nejde o nic, co by se nedalo běžně používat.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 4. 5. 2012 17:36

Tak hry na telefonu mě přestaly brát tak v době N6230i, takže to by zase tak nevadilo..

-- 4. 5. 2012 18:39 --

A jak je na tom N8 celkově teď s tím symbian Belle? Je tam znát nějaké zásadní zlepšení? Třeba rychlejší reakce telefonu při vytáčení a tak - tohle mě strašně deprimovalo, když jsem musel zavolat z kolegovi N8 místo ze své N6500s, než to na nějaké tlačítko zareagovalo, tak to bylo jak prohlížet internet s vytáčeným připojením.. :hm
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 17:43

Je tam jen změna ve způsobu ovládání telefonu. Ale nic zlepšujícího bych na Belle jinak neshledával. Rychlejší to určitě není.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 4. 5. 2012 17:46

A jsem zase tam, kde jsem byl.. :roll:
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 5. 2012 17:49

Tread mi umřel :(
Anonymni

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 4. 5. 2012 17:54

Soustrast.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 5. 2012 17:55

Mr.Semtex píše:A jsem zase tam, kde jsem byl.. :roll:

A co teda sháníš? Jsi neřek…
Deleted user

Odeslat příspěvekod Pajjoun 4. 5. 2012 18:00

Mr.Semtex píše:Tak hry na telefonu mě přestaly brát tak v době N6230i, takže to by zase tak nevadilo..

-- 4. 5. 2012 18:39 --

A jak je na tom N8 celkově teď s tím symbian Belle? Je tam znát nějaké zásadní zlepšení? Třeba rychlejší reakce telefonu při vytáčení a tak - tohle mě strašně deprimovalo, když jsem musel zavolat z kolegovi N8 místo ze své N6500s, než to na nějaké tlačítko zareagovalo, tak to bylo jak prohlížet internet s vytáčeným připojením.. :hm

Belle akorát posunula vzhled a ovládání blíž Androidu. Inspirace je tam zřejmá, ale provedení pokulhává, je lepší vzít rovnou Android(rozumně velkejch kovovejch telefonů se tam dá najít dost). Dotykovou Nokii bych bral jedině s WP, pokud by ten systém vyhovoval, ale symboš nee. Navíc je to sice jenom možná smůla na kus, ale jeden spolužák má C7, nebo jak se ten oblej telefon jmenuje, druhej N8 a oba to posílaji po reklamacích - hw ok, ale softwarově to dělá blbosti, začalo jim to oběma až s Belle, ale jak řikam, může to bejt náhoda.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 4. 5. 2012 18:15

Majkl píše:
Mr.Semtex píše:A jsem zase tam, kde jsem byl.. :roll:

A co teda sháníš? Jsi neřek…


Ale, furt nástupce své N6500s.. Něco rozumně velkého (malého), pěkného až reprezentativního, pokud možná nebakelitového, s dobrým ovládáním a výdrží, mohlo by to mít klidně i klávesnici.. Sloužit by to mělo hlavně na telefonování, pár sms týdně, co bych ocenil z extras je dobrý foťák a video, navi zdarma taky bodne i když příliš nevyužiju, nějaké ty internety atd. využívám naprosto minimálně..

OS nějak vyhraněný nemám, Symbian mě zaujal, protože jsem jakžtakž zvyknutý na Nokia founy, Android mě z nějakého neznámého důvodu pořád nepřipadá jako systém pro telefon a iOS a WP mi přijdou z pohledu uživatele, který chce občas dostat něco do telefonu a zase ven, jako cílená sabotáž na normálního člověka..

Já vím,nic takového prostě není, tak já jdu asi radši na pivo.. :-(
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků