e-prodejna vysloužilých mobilních telefonů

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod robbert 21. 6. 2012 10:46

To je jasné, že buď jedna nebo druhá. Já věděl, že to tak jde. Bylo to zavedeno i kvůli rádiím, kde byl vestavěný telefon a po nastartování auta jsi volal přes rádio, ale kdysi to stálo myslím 150 Kč/měsíc...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod siol.a 21. 6. 2012 11:08

Oops! píše:MS + nok se zatím tváří tak nějak bez koncepce. Kdo si teď koupí nokiju, když to zachvíli bude opět mrtvý systém.

K čemu mi bude v Lumii WP8 s podporou paměťovek, více jáder, atd., když tyhle věci už stejně nevyčaruju. WP7.8 přidá aspoň něco, takže zas jako takový neštěstí to nevidím.
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 21. 6. 2012 11:26

m.a.x.i.m.u.s píše:Tak už jedu na Sensationu a je to konečně zase funkční telefon :love:
Přišel jako nový a nemá na sobě ani náznak škrábanečku, nebo pádu.
Jenom mě udivuje, že v Sense už není po odemknutí ta animace počasí :-\ Stěrač a podobné efekty byly fajn...
Jen se ještě musím podívat po nějaké aplikaci na blikání diody v různých barvách po zmeškaných událostech, ale obávám se, že budu muset udělat root, aby mi to šlapalo.

pozri lepsie nastavenia odomykacej obrazovky vsetko tam je ;-)

dioda v roznych farbach to pocujem prvy raz
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 6. 2012 11:32

brasci píše:New ipad má iOS5, to už je ten najnovší, alebo teraz na jeseň má prísť nový iOS?

Bude iOS6. V iPhonu už ho s Kájou Maříkem máme.

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 6. 2012 12:46

m.a.x.i.m.u.s píše:Tak už jedu na Sensationu a je to konečně zase funkční telefon :love:
Přišel jako nový a nemá na sobě ani náznak škrábanečku, nebo pádu.
Jenom mě udivuje, že v Sense už není po odemknutí ta animace počasí :-\ Stěrač a podobné efekty byly fajn...
Jen se ještě musím podívat po nějaké aplikaci na blikání diody v různých barvách po zmeškaných událostech, ale obávám se, že budu muset udělat root, aby mi to šlapalo.

To má nejspíš jenom vypnutý. Barvičky a animačky by to mělo mít furt. :-) Jakou tam máš verzi OS? :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 6. 2012 12:49

glider: Ať hledám jak hledám, tak nenacházím :-(
Jj, měl jsem na Desire. Aplikace LED me know. Bez rootu fungovala na 2,2 a na 2,3 jsem musel udělat root a použít ještě jednu aplikaci, aby povolila práva a měl jsem zmeškaný hovor tmavě modrou, sms světle modrou a GTalk světle fialovou.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod robbert 21. 6. 2012 13:16

max: Na Play je LED me know beta funkční údajně jen na Desire 2.2

Případně Light Flow Lite nepomůže?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 6. 2012 13:44

robbert : Zkusil jsem nainstalovat a bliká jen zeleně. Ty to používáš a funguje? Nastavoval jsi něco speciálního, nebo jsi to jen nainstaloval a jede to?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod robbert 21. 6. 2012 14:40

Já mám S III a používám to jen na SMS aplikace handcent a tam mám barvu nastavenou, jinak je mi to jedno... Takže v tomhle ti nepomůžu. S II diodu neměla a tam jsem používal NoLED, ale pokud ty diodu máš, je to zbytečné... Takže to moc nepomůžu... Btw a zkusit to někde najít mimo? Třeba starší verzi?

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod glider 21. 6. 2012 14:42

m.a.x.i.m.u.s píše:glider: Ať hledám jak hledám, tak nenacházím :-(
Jj, měl jsem na Desire. Aplikace LED me know. Bez rootu fungovala na 2,2 a na 2,3 jsem musel udělat root a použít ještě jednu aplikaci, aby povolila práva a měl jsem zmeškaný hovor tmavě modrou, sms světle modrou a GTalk světle fialovou.

EVO

nastavenia - personalizovat - uzamknut obrazovku

musi to byt aj na sensation :hm
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod robbert 21. 6. 2012 14:46

Ještě mě napadá Missed reminder? Zkus nainstalovat ten. je taky zdarma a ještě umí přidat i vibrace, ale nevím, jestli podporuje Google...

Edit: někdy aplikace po instalaci blbnou a pomůže prostý restart telefonu, zkoušel jsi?
Naposledy upravil robbert dne 21. 6. 2012 14:48, celkově upraveno 1

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 6. 2012 14:47

robbert : Asi si to se Sensationem nerozumí :-(
glider : Mám už ICS Android 4.0.3 a to menu vypadá jinak. Na Desire i EVU to bylo hned funkční po koupi, ale tady nee. Že by to v tom ICS a Sense 3.6 odstranili?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 6. 2012 17:46

Díky nov přišlému příslušenství pro iPhone jsem musel sundat bumper. Jak hezky bez něj vypadá… :-O

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 6. 2012 17:52

samozřejmě, ale trpí
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 6. 2012 20:53

Kvůli funkčnosti se někdy musí trpět.

Obrázek

Předchozí stránkaDalší stránka