Chování nakupujících

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sprint 12. 12. 2011 22:38

Asi to je blbost, ale nějak mě to štve a nedá mi to nenapsat.
Když jsem loni prodával Fábii za 129tis., dostal jsem třeba e-mail, že mi pán od auta lítostivě pomůže za 70tis. a že se o nic nemusím starat a jako bonus navíc, že ode mě nikdo nikdy nebude vyžadovat peníze nazpět.
Když jsem v létě prodával hliníkáče za 9000 Kč, chodily nabídky na férovku za 5 nebo za 6 tis. a třeba teď prodávám fungl nový 16" gumy za 7tis. a přijde mi nabídka že borec mi za ně dá IHNED 5tis. a mám mu je osobně dovézt na dálnici D5. :D

Tak si říkám, jestli to myslí vážně a jestli je opravdu někdo, kdo takovým lákavým nabídkám nedokáže odolat.... :shock:
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 12. 2011 22:40

To mi taky chodily takové nabídky, když se prodával služební Fusion..chal mi psal, že dá hned cash 70 000Kč..tak jsem ho slušně poslal do *****, protože v tu chvíli se o to auto zajímali ještě dva další zájemci.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod spitfireIX 12. 12. 2011 22:42

To nic není. Já jsem dával za odvoz kanape a paní mi napsala, ať ho hezky zabalím a pošlu jí ho PPL do Ostravy.
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 12. 2011 22:55

spitfireIX píše:To nic není. Já jsem dával za odvoz kanape a paní mi napsala, ať ho hezky zabalím a pošlu jí ho PPL do Ostravy.

:mrgreen: Tak to já sem s těma gumama byl vlastně ještě zlatej. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 12. 12. 2011 22:58

no ja pred lety prodaval favorita za 7 tisic a po ctrnacti dnech mi pani vola ze to chce vratit ze prej se prej byla zvykla na stodvacitku a tohle uz neni ono takze me uz zadny chovani kupujicich asi neprekvapi
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 12. 2011 22:58

Tak vzdycky se pocita se slevou u techle inzeratu, proc to protahovat :-P
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 12. 2011 23:00

Já se nejdřív zeptam, jestli se brání dohodě. Ale abych nastřeloval o tolik níž rovnou, to mi moc slušný nepřijde. Jinak je ale škoda to nezkusit, že jo...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 12. 2011 23:03

Ja kupoval kola i s gumama za tak smesnou castku, ze mi bylo trapne jeste smlouvat...

Zato kdyz shanim ubytovani, tak smlouvam casto, pac je nekdy az neskutecne, co nekteri nabizi treba za 800kc za noc.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Kibitz 12. 12. 2011 23:10

jasně, taková je doba. a vzhledem k cenám, kteří si prodávající někdy požadují, s tím očividně počítají obě strany...

-- 12. 12. 2011 23:11 --

btw pokud nemám zájem o takovýhle nabídky, tak napíšu PEVNÁ CENA a ještě se mi nestalo, aby někdo otravoval, prostě se nikdo neozve :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 12. 2011 23:12

Slawall píše:Ja kupoval kola i s gumama za tak smesnou castku, ze mi bylo trapne jeste smlouvat...

Jo to znam, já sem až do poslední chvíle nevěřil, že to za tu cenu opravdu bude, že se Spit musel upsat o nulu. O to větší radost mi ty gumy dělaj. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 13. 12. 2011 08:36

kdyz jsem prodavam moto za 95000 (KTM)
1. vymena za Audi A3 1997
2. vymena za MC B 1996
3. postavi mi kuchyn
4. prijede si pro ni za 60tkc
5. vymena za Suzuki (v cene 40tkc)
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 12. 2011 09:23

Mate to prodavat tady na garazi a hned se dozvite realnou cenu :-P
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod spitfireIX 13. 12. 2011 10:04

Pajjoun: Tak si to užij. Pokud se potřebuju něčeho zbavit, dávám přednost rychlému jednání, kdybych je prodal o pár stovek dráž, stejně z toho nezbohatnu ;-)
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Jean ViC 13. 12. 2011 10:31

i na aukru je takovych "debilu spousta" znamej prodaval htc sensationa,
tak asi 20 nabidek do emailu ze za 5-6tis hnedka vezmou... nakonec se aukce vysplhala pres 7,5tis...
pravda jeden nabizel i 8tis, ale nechtel rusit aukci,a ja ani nevim jestli se to muze??
a nejlepsi je ze se pak snazil vysmat emailem ten co nabizel 8 tis, ze mohl mit o 500kc vice atd... asi ho to evidentne sralo, kdyby chtel ten telefon za 8tis tak si mohl prihodit... spise asi chtel zkusit nejaky podvod...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 12. 2011 10:37

ono se nesmí na aukru myslím ani vybízet k prodeji mimo aukro. ale taky to dělám a je to docela úspěšná strategie. leckdo si řekne, že lepší vrabec v hrsti než holub na střeše ;-)
a je to stejná situace jako smlouvání kdekoliv jinde...kdo nesmlouvá je dneska v podstatě trumpeta
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Další stránka