SUZUKI Bandit 650S

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod wolff 12. 10. 2011 22:55

Udělám ti vážně myšlenou nabídku.

Pokud to do vánoc neprodáš a budeš to chtít vážně prodat, tak se hecnu a za 100 000 Kč ji vemu (páč jinak bych se k motorce nedokopal).

Pro mě značka špatná, barva špatná, ale typ motorky snesitelný a jako první bike by to asi šlo (a je to nový), byť mi žena motorku zakázala (ať chceš nebo ne tohle je víceméně bikový lowend). Chápu, že už je to cena dost dole, ale ať je to zajímavé pro oba. a fakt je ten, že MOŽNÁ i SUZUKI to v pár kusech na konci roku dá v akci za 120 (níž asi ne, i dkyž Gladius, který se mi líbí víc se tam možná dostane)

Myslím to vážně. Samozřejmě, že nabídka platí a je myšlená vážně za předpokladu, že platí co si tady uvedl a taky neplatí dřív než na Vánoce a do Nového roku. Love bys dostal na ruku ;-)

wolff@email.cz
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod Bigduck 13. 10. 2011 09:57

zkusil jsem to dát snad všude a nic, hold se blíží zima :hm
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 10. 2011 10:56

to prodavas za 115? podle me uz jsi s cenou dole az dost. si jeste vem, ze kazdy kdo se ozve bude chtit 10% slevu jenom za to, ze se prijede podivat. Pokud na prodej vylozene nespechas, tak to nech ulezet a po zime to zmizne raz dva
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod wolff 13. 10. 2011 11:16

Já už mu nabídku poslal ;-)
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod K86 13. 10. 2011 11:21

taky prodavam motorku dlouho a zatim nic.
FFIIIC FL 2,0TDCI 150 kobyl
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod jandaxx 13. 10. 2011 12:02

Já už dlouho žádnou neprodával. Určitě ale budu nějakou kupovat o<:)
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ajif 13. 10. 2011 12:53

wolff píše:Udělám ti vážně myšlenou nabídku.

Pokud to do vánoc neprodáš a budeš to chtít vážně prodat, tak se hecnu a za 100 000 Kč ji vemu (páč jinak bych se k motorce nedokopal).

Pro mě značka špatná, barva špatná, ale typ motorky snesitelný a jako první bike by to asi šlo (a je to nový), byť mi žena motorku zakázala (ať chceš nebo ne tohle je víceméně bikový lowend). Chápu, že už je to cena dost dole, ale ať je to zajímavé pro oba. a fakt je ten, že MOŽNÁ i SUZUKI to v pár kusech na konci roku dá v akci za 120 (níž asi ne, i dkyž Gladius, který se mi líbí víc se tam možná dostane)

Myslím to vážně. Samozřejmě, že nabídka platí a je myšlená vážně za předpokladu, že platí co si tady uvedl a taky neplatí dřív než na Vánoce a do Nového roku. Love bys dostal na ruku ;-)

wolff@email.cz

wolfe, ale Suzuki to není Italka ;)
Mighty 2.0 TDI, Allmighty 2.0 TSI, weak 3.0 TDI
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod jandaxx 13. 10. 2011 14:24

wolffa přemluvila síla peněz.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod vsevedko 13. 10. 2011 14:58

ale, vsak to ma dve kolesa. Tiez som chcel povodne Hondu Deaville a skoncil som na Suzuki Intruder VL 800 ;-)
Motorka je radost, ber ju ;-)
vsevedko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigduck 13. 10. 2011 15:29

wolff píše:Udělám ti vážně myšlenou nabídku.

wolff@email.cz

tak za kilo by to vzalo asi víc lidí :D už jen na kšeft a na jaro za 120 prodat :-)
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod wolff 13. 10. 2011 16:55

Nemyslím si, však uvidíš.

Výprodej modelovýho ročníku bude na jaře za 135 000, to sem si víc než jistý. Na jaře to jistě za ty peníze neprodáš. Málokdo má teď po ruce 100 litrů aby na zimu koupil mašinu.

Ale jo, hodně štěstí, moje nabídka platí.
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod Bigduck 15. 10. 2011 16:24

tak za 100 už kupec byl, ale to jsem fakt odmít :-)

PS: a nejen jeden, všichni na kšeft, aby to na jaro prodali dráž
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bigduck 20. 10. 2011 21:42

tak wolfe kdy ji vezmeš? :-)
Bigduck
Štamgast

Odeslat příspěvekod ajif 21. 10. 2011 20:23

tys už vyměkl a dáváš ji za 100? :hm
Mighty 2.0 TDI, Allmighty 2.0 TSI, weak 3.0 TDI
ajif
Guru