Opel Corsa D, za kolik?

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sts_v8 23. 8. 2011 19:43

m4lcolm píše:Odpověď neodpovídá zadání opel není auto, které se očividně nevztahuje na corsu, ale i na ostatní vozy značky včetně pětimetrové insignie.

Neber to v konfrontačním duchu, jen mě zajímá názor člověka, pro kterého není auto de facto nic z evropské produkce.

To není pravda, spoustu aut z eu považuju za pěkný AUTA :love: :love: :love:
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast

Odeslat příspěvekod m_tsch 23. 8. 2011 19:48

Tak to je dobře.
Kdo chce Mellem bít, slováka si vždycky najde.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod netrunner 24. 8. 2011 11:13

Diskuze se zvrhla trochu jinam, ale co už.

Nakonec včera Corsu vzali v AAA za výkupní cenu 115k. Tedy vlastně jen 112800 Kč, protože za každý výkup do 300k je poplatek 2200 Kč za prověření vozu. Jsou to arogantní zmetci, ale co už.
Dnes se objevila za nabídkovou cenu 140k. Dle toho soudím, že sám bych ji za víc jak cca 125k neprodal, a takhle to aspoň bylo bez starostí. Koukal jsem, a úplně stejnou, obdobný nájezd, ve stejné výbavě (krom vyhřívání), údajně nebouranou a v lepším "optickém" stavu (bez škrábanců a tak) měli na place za nabídkovou cenu 170k.

Jen zkušenost pro ostatní - do Aček se dá prodat fakt cokoliv. Hlavně ale člověk nesmí kývnout na první ani druhou nabídku. Na place mi napoprvé nabídli 100, když jsem se jim vysmál, tak po chvíli 108, ale to že je max, že vedení víc neschválí. Tak jsem jim poděkoval a odjel. Za cca 3 hodiny volal jakýsi oblastní manažer či co, a že prý může přihodit až na 113. Po pěti minutách hovoru šel až na oněch 115. Takže cena se usmlouvat dá. Oproti individuálnímu prodeji je to sice pořád méně, ale zase nemusím s každým zájemcem někam na prohlídku, řešit papírování a tak. A po této zkušenosti bych si v Ačkách nic nekoupil :)

Teď už by to jen chtělo Ačkám vrátit jejich výjeb se zákazníkem. Auto je na pobočce v Brně. Nenajde se někdo, kdo si ho nechá na prohlídku dovézt do Prahy, Plzně, pak třeba do Ostravy a Zlína? ;)
netrunner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 8. 2011 11:29

sts_v8 píše:
m4lcolm píše:Odpověď neodpovídá zadání opel není auto, které se očividně nevztahuje na corsu, ale i na ostatní vozy značky včetně pětimetrové insignie.

Neber to v konfrontačním duchu, jen mě zajímá názor člověka, pro kterého není auto de facto nic z evropské produkce.

To není pravda, spoustu aut z eu považuju za pěkný AUTA :love: :love: :love:

Jako třeba?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod sts_v8 24. 8. 2011 16:25

Mylím že taková sedma, eskláda, C6, jakýkoliv bently nebo rolls, phaeton, z4, SL, nebo třeba novej Latitude ( :love: :love: :love: ) se dá bez problému považovat za auto.
sts_v8
Štamgast

Odeslat příspěvekod Koubes 25. 8. 2011 09:53

sts_v8: a to jsou všechno typický auta, který si lidi kupujou na ježdění. Denně jich všichni tady potkáme aspoň tucet.
Seat Leon ST 1,8TSI FR
Seat Leon 1,4TSI FR
Koubes
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod sts_v8 25. 8. 2011 10:58

Jak to s tím souvisí? :?: :hm
sts_v8
Štamgast

Odeslat příspěvekod Diesel 5. 9. 2011 22:03

Latitude ? Dzizus krajst, to auto si nezasluzi nosit znak renaultu, taky bezpohlavny neutralny zastaraly design u noveho modelu som videl naposledy pri dacii logan.
A5 3.0 TDI quattro MT
Diesel
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod sts_v8 6. 9. 2011 09:43

Jako kdybys tohle řekl o konzernu tak neřeknu, ale Latitude nevypadá vůbec špatně.
sts_v8
Štamgast

Odeslat příspěvekod Diesel 8. 9. 2011 19:16

Popri lagune III, megane III jednoznacne poznat, ze je to vyrobok samsungu... nehovorim, ze je skaredy, ale skor zastaraly...design z r.2005
A5 3.0 TDI quattro MT
Diesel
Pozorovatel

Předchozí stránka