P: Volvo S40, 2.4, 2005

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tracid 10. 4. 2010 11:17

JackNO.1 píše:
Tracid píše:Kazdopadne me prekvapuje, ze za cenu co jsem nabidl se objevilo 0 zajemcu (tedy abych nekrivdil jeden se objevil tady v radach garaze v dobe kdy jsem auto nabizel za 250 a predhazoval mi link na mobile.de, kde nasel auto o 20 tisic levnejsi, ovsem to ze auto bylo o 1,5 roku starsi a melo najeto o 25tkm vic uz jaksi nezohlednil...)

Takoví "zájemci" jsou nejlepší, radost s nima komunikovat :mrgreen:

tak ono lidi obcas radi nevidi nektere veci, zejmena pri koupi ojetiny, v roce 2005 kdyz jsem prodaval sve prvni auto Skoda 125L jsem mel taky par veselych telefonatu, nejvic me pobavil tento:
zajemce: A je to rezave?
ja: tak nejaka rez tam je, ale vicemeje jen povrchova, nic zasadniho
zajemce: hmm tak to asi ne no...
ja: tak je to 14 let stare auto, nemuzete cekat, ze to auto bude jako kdyz vyjede z fabriky
zajemce: no, ale ja jsem mel skodovku 20 let starou a ta nerezla vubec!
ja: tak to vam gratuluju, tu jste nemel prodavat, protoze byste se zcela jiste dostal do guinessovi knihy rekordu nebo neceho podobneho
zajemce zavesil...

hold asi neumim dostatecne lhat na to abych mohl prodavat auta no, kazdy chce slyset, ze ikdyz to ma nalitano treba 300 tisic tak je to jeste v lepsim stavu nez nove, spotreba benzinu mensi nez udava vyrobce, olej to nezere vubec, nikde zadny skrabanec, interier jak novy a vybava nejlip na urovni soudobeho audi A8 v plne palbe
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 4. 2010 13:06

Nevim, no, auto je asi v nadprumerne dobrem stavu, ale mit ted na auto 200 litru, asi si vyberu taky neco jineho... Proste kombinace zravosti, draheho servisu, ne-kombi, ... malo pozitiv.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Tracid 10. 4. 2010 13:19

tak zravost tam neni nijak velka, na volvoforu jsou lidi co s tim jezdi bez problemu za 8,5, ja pri obcas tezsi noze 9,5. Nenapada me moc aut v benzinu co by pri stejnem stylu jizdy zraly vyrazne min...
Co se tyce stavu bohuzel nejsem automechanik, takze nedokazu objektivne posoudit jestli je stav top nebo ne v pomeru k najetym kilometru
Drahy servis je vec nazoru, asi nejlevnejsi premiovka - hodina v servise 950 Kc. Pokud nejezdis do autorizaku tak rozdil nakladu neni nijak velky. Jen pro srovnani za olej si pri prvni servisni prohlidce nauctovali 3500, pri druhe prohlidce jsem si dovezl vlastni uplne stejny olej v hodnote 1300 Kc...
no a s tim kombi - tohle neni auto pro prevazeni nabytku z ikey, ma sve plusy jinde - dva kolegove z prace maji V50 a to auto vypada uplne jinak, sedan pusobi mnohem vic reprezentativne.
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod saabik 10. 4. 2010 13:49

dam ti jednu radu.
tady na tomhle foru nema smysl prodavat jiny auta nez felicii, favorit, fabii, nebo nejaky zabozrouty. tu znacku tady nikdo neoceni. staci se podivat na strukturu diskusi. dej inzerat nejen na volvoforum, ale i na dalsi ciste prodejni servery...
good luck!
saabik
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 4. 2010 13:52

Tak to je snad kazdymu jasny, ze tady se nic neproda :-P A inzeraty jinde predpokladam ma... Posledni dobou je v inzerci aut jak sracek, konecne jdou ceny zda se rozumne dolu - v lete se uz neproda vubec nic.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 4. 2010 14:04

saabik píše:dam ti jednu radu.
tady na tomhle foru nema smysl prodavat jiny auta nez felicii, favorit, fabii, nebo nejaky zabozrouty. tu znacku tady nikdo neoceni. staci se podivat na strukturu diskusi. dej inzerat nejen na volvoforum, ale i na dalsi ciste prodejni servery...
good luck!

Jednomu automobilka defacto krachla, druhyho koupili cinani.... :mrgreen: :-!
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Tracid 10. 4. 2010 14:24

good luck!

tak ja samozrejme prodavam jen a ciste jen tady, nikam jinam jsem to nedal, protoze me bylo jasne, ze vsichni nevetsi odbornici na auta se vyskytuji pouze a jen tady :-) ....ale pripomnel si mi ze bych mel updatodavt inzeraty na avizu, annonci, hyperinzerci, bazosi a autobazaru, dik :-)
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mfilip 10. 4. 2010 14:28

Ja bych se spotreby nebal. ..... s kazdym autem se da jezdit za 6l:-)
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Tracid 10. 4. 2010 14:31

Kibitz píše:
good luck!

Jednomu automobilka defacto krachla, druhyho koupili cinani.... :mrgreen: :-!

kibitzaku jeste jezdis fabii? ja jen abych si udelal obrazek o lidech, kteri maji naustale narazky na soucasne majitele automobilky. Jednou je to sranda, 2x to jeste jde, ale kdyz ma nekdo potrebu 3x behem cca 8 stran diskuze se takovy zpusobem navazet tak to zavani nejakym komplexem menecennosti...
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 10. 4. 2010 14:47

Neodolal jsem, kdyz jsem zahlidl saab a volvo v jednom prispevku :-P

-- 10. 4. 2010 15:01 --

Jinak vse mysleno ze srandy a pokud to nekdo nepochopil, tak se za to nejspis stydi :-) pardon
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod pjanda 10. 4. 2010 16:31

good luck!

Nectu to zde zdaleka poprve, ale je to absolutni hloupost. Pominu-li, ze jsem zde sam prodaval dve BMW s rozhodne nenulovym vysledkem, je treba se podivat, kdo sem chodi. A to rozhodne nejsou jen majitele skodovek nebo francouzskych aut.

Na toto forum chodi statisice lidi mesicne a znam odtud osobne tolik uzivatelu, kteri garaz pravidelne navstevuji a maji auta za miliony Kc... Jiste, je to o stesti, ale nevidim zadny duvod, proc zrovna zde nenarazit na nekoho, kdo shani prave takove auto, ktere nabizite - at uz nabizite cokoli.

Ano, byva to boj a je treba snest diskusi okolo, ktera obcas nabere absurdni smer, ale to uz je i o tom, kam ji zakladatel pusti, o cem je ochoten se bavit a o cem ne.

Garaz je jedno z nejvetsich automobilovych for v CR a nabizet zde auto je zkratka jedna z rady moznosti vedoucich k jeho prodeji. Nic vice, nic mene.

Prodat toto Volvo bude tezke kdekoli, ale o tom uz jsem se zminoval.
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mfilip 10. 4. 2010 16:53

Ja taky doufam, ze tu nekdo nekdy bude prodavat auto, ktere se mi bude libit. Rozhodne bych koupil auto radeji tady, od nejakeho ne-nahodneho prispivajiciho s nejakou znamou minulosti, chovanim, nazory, nez v bazaru.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod pjanda 10. 4. 2010 17:04

Jinak s cenou pod 200 tisic bych urcite nesel, to uz je zoufale malo. Kdyz vidim, jaka auta se prodavaji za vyssi ceny. Treba toto - http://www.auto-plus.cz/Car/190320, kvalitativne horsi auto podobneho veku s dvojnasobnym najezdem a za 250 tisic Kc...

Pokud na prodej nespechate, je u takto specifickeho auta zkratka treba cekat. Pro jakekoli zbozi za smysluplnou cenu se jednou najde kupec, jen v urcitych pripadech to muze chtit hodne trpelivosti...

Ad Opel - tak nekorektni jednani me prekvapuje. Pro priste doporucuji smlouvu o smlouve budouci, ktera podmini Vas nakup jejich odkupem za domluvenych podminek. I tak se ale divim, ze jste se nechal odbyt, paklize jste se na necem domluvili, jedna strana dohodu respektuje a druha nikoli.
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tracid 10. 4. 2010 17:15

Kibitz píše:Neodolal jsem, kdyz jsem zahlidl saab a volvo v jednom prispevku :-P

-- 10. 4. 2010 15:01 --

Jinak vse mysleno ze srandy a pokud to nekdo nepochopil, tak se za to nejspis stydi :-) pardon

tak sranda jako jo, ale vocamcad pocamcad, takze 3x a uz dost jo? :-)

-- 10. 4. 2010 17:27 --

pjanda píše:Jinak s cenou pod 200 tisic bych urcite nesel, to uz je zoufale malo. Kdyz vidim, jaka auta se prodavaji za vyssi ceny. Treba toto - http://www.auto-plus.cz/Car/190320, kvalitativne horsi auto podobneho veku s dvojnasobnym najezdem a za 250 tisic Kc...

Pokud na prodej nespechate, je u takto specifickeho auta zkratka treba cekat. Pro jakekoli zbozi za smysluplnou cenu se jednou najde kupec, jen v urcitych pripadech to muze chtit hodne trpelivosti...

Ad Opel - tak nekorektni jednani me prekvapuje. Pro priste doporucuji smlouvu o smlouve budouci, ktera podmini Vas nakup jejich odkupem za domluvenych podminek. I tak se ale divim, ze jste se nechal odbyt, paklize jste se na necem domluvili, jedna strana dohodu respektuje a druha nikoli.

jsem rad, ze se najde aspon par lidi jako vy, kteri mi rozumi. Uprimne rad bych v lete uz jezdil jinym autem (zejmene z duvodu planovane dovolene na sumave s koly - tuto cestu jsem absolvoval s koly v kufru S40 jednou a stacilo...), ale zase do toho nepujdu za cenu prodeje auta tak hodne pod cenou...

Co se opelu tyce nevim jestli to bylo dobre pochopeno, ale ja jsem zatim zadnou smlouvu o koupi astry s prodejcem nemel. Proste jsem tam jen jednoho dne prijel ze mam zajem a ze dam na protiucet to volvo a ze bych rad aby mi nekdo to auto ohodnotil a odhadl vykupni cenu, coz tedy dotycny pan udelal a sdelil castku jakou za to dostanu. Po cca nejakych 10ti dnech jsem tam jel s tim, ze jim tam auto hned necham (abych predesel pripadnemu dohadovani o stavu auta za 2 mesice az mi vyrobi astru) a podepisu objednavku na astru. Dotycny vykupci na salonu vubec nebyl, pouze mi telefonicky sdelil, ze za auto da 190, ze videl muj inzerat ze to nemuzu prodat. Tak jsem jen prodejci rekl, ze na tohle bohuzel nepristoupim a odesel jsem.
Takze nerikal bych tomu nechat se odbit, protoze to proste byla jen ustni domluva nic vic ,byt mi to prislo velmi nekorektni.
Tracid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod XAWAX 10. 4. 2010 17:39

Tracid: vidim, ze se stale nenasel kupec - nenapadlo Te zkusit to nabidnout v DE ci AT? Nevim, jake jsou tve jazykove schopnosti, ale za pokus by to stalo, prestoze jses tusim az z Ostravy. Preci jenom je ten trh mnohem vetsi. Inzeroval jsem takhle auto znamemu, ktery si s internetem moc nerozumi, a dostal jsem mnohem vic nabidek z DE nez od nas, a nakonec se to tam i prodalo.
Mel bys velice konkurenceschopnou nabidku s tim, kolik za to ted pozadujes... Nejlevnejsi jsem tam zbezne nasel za 350kkc.
XAWAX
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka