P: Nissan Primera 1.8, Digiklima, 2 sady pneu...

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 8. 1. 2010 14:30

Edit na zadost zakladatele: inzerat jiz neni aktualni
Naposledy upravil mousefromhouse dne 9. 1. 2010 10:53, celkově upraveno 3
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod K86 8. 1. 2010 14:48

Kupujes tu ibizu?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 8. 1. 2010 14:52

Cena mi prijde neprimerene vysoka. Premyslim, proc si potencialni zakaznik nekoupi praktictejsi auto s mensim najezdem, lepsim motorem, levnejsim provozem. Ale jen pro zajimavost, vymena oleje+ filtr po 7 000 km ? Proc ?
Myslim, ze ani mladsi Primery se za tolik neprodavaji.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 8. 1. 2010 15:01

K86: jojo, beru to.

mfilip: tak o cene se da samozrejme jednat, ale i tak mi prijde dobra. Dvoulitr nikdo nechce a 1.6 je slabej motor, takze obecne ty 1.8 jsou nejzadanejsi, samozrejme jsem se dival na tipcars nez jsem tu cenu dal, Primery s timhle motorem se za tuhle cenu prodavaji a ani zdaleka nejsou v takovym stavu jako ta moje. Nemluve o tom, ze malokterej bazar ti k autu da treba 2 sady znackovych pneu (1 zanovni, 1 nova), vetsinou je clovek rad, ze si to ted v zime odveze aspon na polorozpadlejch Polarisech.

A co se tyce provozu, tak Primera sama o sobe je jedno z nejspolehlivejsich aut a dily co jsem na to kupoval nebyly drazsi nez na oktavku. Ty brzdovy desticky byly dokonce i levnejsi.

No a k najezdu se nebudu vyjadrovat, chces tam 117 tisic ? Neni problem ;) Mam i znamyho v JPN Cars, takze za odpovidajici priplatek neni problem dodat i odpovidajici servisku ;)

Co se oleje tyce, tak u techto aut se doporucuje davat novej po 10tkm, ja se o svoje auto staram, takze jsem vymenu jeste zkratil. Navic zrovna ten olej a filtr mi vymeni znamej v servisu za petistovku (podotykam, ze olej je kvalitni - mobil1 polosyntetika), takze mi to fakt zily netrha.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod kefish 8. 1. 2010 15:12

Problem je, ze 1.8 uz neni takovej nesmrtelnej drzak jako ta 2.0, takze kdyz Primeru, tak s dvoulitrem. Jen si ted nemuzu vzpomenout, cim ty 1.8 trpely.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 8. 1. 2010 15:23

No to se tykalo Almer 1.8, ktery se vyrabely v Holandsku (2001-2003 tusim), byla tam vadna serie pistnich krouzku, takze ty auta zraly olej. Az takovej prusvih to ale neni, oprava v autorizaku vyjde cca na 18 tisic, v normalnim servise do desitky, to je sranda oproti soucasnym autum. Kolegovi z prace praskla akorat nejaka blba hadicka od turba v Mondeu a oprava v neautorizovanym servise 6 tisic. Takze tak.

Jo, SR20DE je vybornej motor, bohuzel, auto s timhle motorem se hodne spatne prodavaji, to byl taky jeden z duvodu, proc jsem vzal 1.8, auta dost stridam a na dvoulitru bych prodelal. Pravidelne koukam na tipcars a jedna osmicky mizi docela rychle i v tomhle obdobi.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 9. 1. 2010 10:55

Ale tak jo, asi to fakt bylo drahy, takze cena snizena na 89 tisic :)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 1. 2010 15:51

mousefromhouse píše:Ale tak jo, asi to fakt bylo drahy, takze cena snizena na 89 tisic :)

No to je uz lepsi cena. Podivej, ja to jen komentuju, muj nazor proste je, ze tyto auta a majitele to maji prodeji v konkurenci zejmena Oktavek hodne tezke.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 9. 1. 2010 16:06

To je fuk, tech 99 byl spis takovej nastrel, ale deset tisic mne nezabije, tak slevim, at je to rychleji vyrizeny a bez dohadovani :)

No, je mi jasny jaka je situace, nicmene Octavia za 89 tisic bude bud holobyt a nebo vybydlenej vrak... Oproti tomu Primera je v plne vybave (az na xenony teda) a stav je myslim si hodne dobrej. Ale holt to neni skodovka, no :)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Skalik86 9. 1. 2010 17:22

mousefromhouse: primeru 2004 nekdo prodaval za 140 a ani tuk (kuze 1.8 benzin). Cim sem chtel naznacit, ze na tip cars se nabizeji auta, ale jestli se i prodavaji je vec druha. Japonec je loterie muze bjet v ***** za tejden a nebo za pul roku :)

Jo a mimochodem velkoobchodne 2.0 benzin accord dlouhej 2003 peknej stav asi 150kkm za kilo ...
... Beep Beep ...

KTM 950 SM
Skalik86
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 9. 1. 2010 18:17

Skalik: asi takhle ti to reknu mel jsem uz tri Primery, z toho i jednu Primeru GT, ktera dostavala fakt hodne zabrat a s ZADNYM z tech aut nikdy nic nebylo, pokud nepocitam beznou udrzbu. Jsou to proste provereny a spolehlivy auta, staci si precist jakejkoliv test / recenzi. No a co se tyce te Primery 2004, tak to uz s tou puvodni nema nic spolecnyho... Kvalita, jizdni vlastnosti, funkcni interier, spolehlivost, vsechno slo do hajzlu, navic kuze je u tehle kategorie aut kolikrat spis na skodu z hlediska prodeje. Mimochodem, co by tak na Primere mohlo byt do pul roku v pr.deli ? To by mne fakt zajimalo :) Takovy experty miluju, to auto jsi videl akorat na obrazku, ale rozdavat rozumy budes :)

Jinak co se Accorda tyce, tak ta cena je vzhledem k roku normal, je to jeste ten starej, navic ten dvoulitr docela zere, o cene dilu ani nemluvim. treba predni tlumic - Primera 1400, Accord pres 4000.

A v tom to prave je, proto je ten accord tak levnej, ikdyz je novejsi.
Naposledy upravil mousefromhouse dne 9. 1. 2010 18:39, celkově upraveno 1
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 1. 2010 18:32

poslouchej, to nejezdilo v zime? Nebo ta fotka motoru je fake? :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 9. 1. 2010 18:41

Fotka motoru neni fake :D Svoje auto mam rad cisty a to plati i pro motor :) Ikdyz ted v zime samozrejme tak cistej neni.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod zandome 9. 1. 2010 19:13

moji 2 znamy, co maju takuto primeru, tak si ju dost pochvaluju a zasadne odmietaju vymenit za nieco nove, u nich max. spokojnost, jedna nabehana dobre cez 350.000 a chlapik s tym stale jazdi SK-Ukrajina, druha beha po Bratislave, sice o hodne nizsi najazd, ale tiez bez problemov. Iba ta cena mi pride dost vysoka
zandome
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 9. 1. 2010 20:25

Tak jako 89 tisic uz mi prijde jako hodne dobra cena vzhledem ke stavu toho auta, po koupi se na to nemusi ani sahnout, pokud teda pominu tech par nedostatku, ktery uz jsem zminil vyse.
mousefromhouse

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků