e-prodejna vysloužilých mobilních telefonů (staré téma)

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 2. 4. 2010 10:45

Aha...okok, páč mi bude za pár měsíců končit smlouva, takže se budu snažit taky s tím něco udělat...:-D Aspoň net zadarmo..:-)
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 2. 4. 2010 10:47

TomeekHoleek: Bez IČ mám Nabito 1150 - platím 870,- a kreditu mám 1765,- místo 1150,-
Jsem u nich hned od začátku. Což dnes dělá 10 roků 1 měsíc 7 dnů :-)
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 4. 2010 11:15

A takhle výhodný to máš odkdy? Já jsem u nich taky asi 9let min...ale pravda že krom půl roku jsem měl pořád předplacenku. :-|
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 4. 2010 11:28

TH: no samo že na ičo, právě ale i ta nabídka co dali tobě je good :-) jako já se na to dívám tak, že u O2 ani u T-mobile by mi za 2 roky úpisu nokii 6303 nedali... to mi stačí, číslo si nechávám, je mi fuk, že tam budu upsanej, u t-mobile bych se tak jako tak upsal na rok, případně bych vzal nějaký ultralight samsung za 1 ,- a hned úpis na 2 roky.. prostě tady tu nabídku nelze odmítnout, jdu do toho :-)

-- 2. 4. 2010 12:28 --

jinak maximus platí mrtě peněz, takový zákazník bude mít zase při 25% slevy na puašálu výraznější i opticky slevu...

-- 2. 4. 2010 12:31 --

teď jsem to spočítal, maximus má taky 25% slevu na paušál jen to volání... tam má tak 40% či né víc no

-- 2. 4. 2010 12:32 --

jinak maximus platí mrtě peněz, takový zákazník bude mít zase při 25% slevy na puašálu výraznější i opticky slevu...

jako hlavně je asi rozdíl mezi nějkým kdo jim dá měsíčně 860,- a 260,- prostě 600,- je dost podstatná částka... na to aby se maximusovi vyrovnali by museli být tři takoví zákazníci jako jsem já... jsem realista... :-)

-- 2. 4. 2010 12:34 --

tak má 25% slevu na paušál + 50% kreditu navíc... a to je super!!!

bez IČ a úpisu pěknej výkon :tleskani: navíc s takovým paušálem výhodná cena mobilů určitě :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 2. 4. 2010 11:54

maty: Mně jen zaráží že ti dali 20% navíc... :hm Mně dali jen slevu 25% stejně jako tobě, ale bez bonusu 20% navrch...jestli je to tím, že seš novej zákazník ?
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 4. 2010 12:06

jj asi jo
Anonymni

Odeslat příspěvekod maxie 2. 4. 2010 12:10

mě jako zákazníkovi, co u nich byl 3 roky dali mobil za 577 kterej by mě s mým tarifem stál 4500 nebo kolik:-)
... to be yourself is all that you can do ...
maxie
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 4. 2010 12:24

vše se odvíjí od toho kolik platíš měsíčně, pokud jim tam necháváš 119,- tak ti z hovna bič neupletou :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 2. 4. 2010 13:49

_maty_ píše:jinak maximus platí mrtě peněz, takový zákazník bude mít zase při 25% slevy na puašálu výraznější i opticky slevu...

jako hlavně je asi rozdíl mezi nějkým kdo jim dá měsíčně 860,- a 260,- prostě 600,- je dost podstatná částka... na to aby se maximusovi vyrovnali by museli být tři takoví zákazníci jako jsem já... jsem realista... :-)

-- 2. 4. 2010 12:34 --

tak má 25% slevu na paušál + 50% kreditu navíc... a to je super!!!

bez IČ a úpisu pěknej výkon :tleskani: navíc s takovým paušálem výhodná cena mobilů určitě :-)

Spočítal jsi to úplně přesně jak mi to prezentovali na infolince :-)) Jen ty ceny telefonů jsou klasické jako u Nbaito 1150 a to třeba z N97 mini nejsem nadšený 8-S

Paušál mám úplně od začátku a víc jak polovinu doby jsem platil přes 1000,-/měsíčně.
Před asi 14 měsíci jsem měl možnost přestoupit k O2 za téměř stejných podmínek jako mám teď. Jen jsem jim tam volal stejně jako dnes, že mám možnost mít takovou a takovou nabídku. Dnes se tam údajně nedalo přepojit a musím čekat až se mi ozvou :roll:
Mladé co ji mám na svém účtu cca 2 roky jsem při své slevě vybavil slevu 25% (podmínka byla přejít z Nabito 350 na Nabito 700) a teď při prodlužování retence u sebe jsem ji domluvil ještě ke slevě 25% kredit navíc 25%
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 4. 2010 14:09

no já jsem spokojen, už sme i domluvení, pošle mi to všecko na mail takže proces započal... :-) pak to stačí vytisknout, podepsat, oskenovat odeslat a čekat,... oni mi prej pošlou sim kartu s tím samým číslem a pak mi daj kod který dám t-mobilu a oni to číslo uvolní vodafonu načež voda mi to pak aktivuje a tím bude celý proces ukončen... jsem spoko a to je hlavní... :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 2. 4. 2010 14:23

Tak jsem dokončil hovor s VF...
Na moje číslo mi nenabídli co jsem požadoval, ale návrh u mladé se mi líbil :-)
Nakonec jsme se domluvili, že společně zkusíme ještě vymyslet něco lepšího na moje IČ a tedy zmiňovaný úvazek 2 let.
Opět mám čekat na zavolání, nyní z oddělení řešící firemní zákazníky.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 4. 2010 14:38

to jsem zvědav co vymyslí :-) pak napiš nějaký podobný souhrn jak jsem psal já :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Caddy 2. 4. 2010 15:11

Sitting Bull. píše:Zdar pánové, poradí mi někdo ? Scháním použitelnou a co nejlevnějsí (nejlépe bezplatnou) navigaci do G1 (android). Ta od Navigonu je drahá jako prase...

Sygic je dobrej...zkousel jsem ho na Heru....urcite to nekde najdes ke stazeni ;)
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Slávek 2. 4. 2010 19:45

Já dostal na IČO bez úpisu 4 sim s 50% slevou na nabito 700 + 4x 6303 po 7 kačkách a volání mezi sebou a kamošem, co jsem mu to taky dohodil, zcela zdarma, navíc každej po pětibábě k dobru za dohoz. To už teď ale nejde. Přiberu si ještě sim na internet za 177.- a k tomu daj taky 6303 bez úpisu za 277.- Vodafon se mi začíná líbit. :tleskani
Slávek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kidli 6. 4. 2010 11:05

Caddy píše:Sygic je dobrej.

Pokud máš dostatek RAM ;-) poslední obarvičkovanou verzi třeba na N95 už ani nespustíš..
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka