P: Ford Kuga 1.5EB, ST-Line, 60 tis.km, r.v.11/17, zár.12/22

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod _maty_ 24. 9. 2022 12:33

ve chvíli kdy se rozhodlo o octě, bylo nejlepší jít a hned kugu prodat, jenže měl jsem čas, nic mě netlačilo.. plus prázdniny a dovolený, sice jsem to nabízel, ale zájem nebyl žádný, tak se čekalo.. a dopadlo jak dopadlo.. reálně na jaře ten půl milion dosažitelný určitě byl..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 24. 9. 2022 13:01

Vždyť joo, a je to stejně pár korun v porovnání s tím kolik ušetří s octou za 1500kc
Holt každý nemá takové koule :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 9. 2022 13:06

Však už není ani za 15 stovek ale něco málo nad liter?
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 24. 9. 2022 13:57

Já si myslím, že na jaře byl optimismus, že to půjde nahoru, ale moc se neprodavalo. Svoje jsem nabízel někdy od února (ano, za relativně vyšší cenu), zájem prakticky nulový. Začátkem dubna jsem prodal do autosalonu škody, cca měsíc trvalo, než tam udělali servis (olej, olej převodovky, přední zadní brzdy) a dali do prodeje... a mají to tam do teď. Až teď poprvé zlevnili o 20 tis.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 24. 9. 2022 14:02

Tvl nikto nechce vonavy Sup s dobrym motorom a malym najazdom.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 24. 9. 2022 14:16

Petrs77 píše:Já si myslím, že na jaře byl optimismus, že to půjde nahoru, ale moc se neprodavalo. Svoje jsem nabízel někdy od února (ano, za relativně vyšší cenu), zájem prakticky nulový. Začátkem dubna jsem prodal do autosalonu škody, cca měsíc trvalo, než tam udělali servis (olej, olej převodovky, přední zadní brzdy) a dali do prodeje... a mají to tam do teď. Až teď poprvé zlevnili o 20 tis.

nejsem úplně ing. spokojený, ale na brečení do polštáře to taky není.. někdo to tu psal, že to pude za 450 a nakonec to tak i bylo.. a 170 tisíc za 4.5roku, 3 měsíce před koncem záruky.. jsem bc. spokojený..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 9. 2022 14:19

na jaře (v březnu) jsem prodával japonce (aurise z roku 2014), nasazená lehce seběvedomá cena a když nebudu počítat AAA/ESA, trvalo týden, něž se ozval první vážný zájemce, který si ve finále i auto koupil...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 9. 2022 14:27

Nojo ale to má ještě takovou tu auru že to je nerozbitný auto a vydrží
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 24. 9. 2022 14:33

Taky si myslím, že to asi dost hrálo roli.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod opasino 30. 9. 2022 18:45

glider píše:Tvl nikto nechce vonavy Sup s dobrym motorom a malym najazdom.

Voňavý sup do každé rodiny :D
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 6. 12. 2022 14:29

Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod majkom 6. 12. 2022 15:32

_maty_ píše:
Petrs77 píše:Já si myslím, že na jaře byl optimismus, že to půjde nahoru, ale moc se neprodavalo. Svoje jsem nabízel někdy od února (ano, za relativně vyšší cenu), zájem prakticky nulový. Začátkem dubna jsem prodal do autosalonu škody, cca měsíc trvalo, než tam udělali servis (olej, olej převodovky, přední zadní brzdy) a dali do prodeje... a mají to tam do teď. Až teď poprvé zlevnili o 20 tis.

nejsem úplně ing. spokojený, ale na brečení do polštáře to taky není.. někdo to tu psal, že to pude za 450 a nakonec to tak i bylo.. a 170 tisíc za 4.5roku, 3 měsíce před koncem záruky.. jsem bc. spokojený..

ja ti to psal, 450...

ja prodaval hyundai i30, koupen novy za 419, po 3,5 roku prodanu za 375 u dealera:) taky spokojnost:D
majkom
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 6. 12. 2022 15:33

A kupil si co namiesto toho?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 12. 2022 19:07

Něco, co bylo taky určitě levnější než před 3,5 lety 8-D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 6. 12. 2022 21:47

glider píše:A kupil si co namiesto toho?

Smax hybrid
majkom
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků