Prodám 5% slevu do Alzy

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 18. 4. 2021 01:42

Co je to zas za demenci v IKEA, jdu si objednat věci do kuchyně za 3700, ok není to moc, ale i tak bych čekal, že to je větší nákup než co tam nakupujou hipsteři, takže docela nadprůměr, a oni nejenom, že si to nemůžu vyzvenout v pondělí, můžu až v úterý a jen v určitej čas, ale za to chtějí ještě 150Kč a jako extra k tomu všemu to chtějí zaplatit předem?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod yxcv 18. 4. 2021 02:30

Připlatek pro socky? Musíš ještě něco přikoupit asi.
yxcv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 4. 2021 09:34

Myslíš že s nákupem za 3700 jsi důležitej, když tam běžně lidi kupují nábytek za desetitisíce? :D

Beztak tam žádná prioritizace nákupů podle důležitosti jestli jseš tslany, hipster nebo hitler nefunguje.

Ale jo, ten jejich shop je demence celkově, vždycky byla. Totálně neflexibilní. Ale pro mě furt příjemnější než se tam mačkat s rodinama (až otevřou).
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 18. 4. 2021 09:43

Když se ještě nakupovalo normálně, tak na jeden větší nákup tam připaflo tak pět nákupů svíček nebo tak (sám jsem tam kupoval jen baterky nebo žárovky), prioritizace tam není, jde o princip, mnohem raděj bych so tam teda zašel před zavíračkou a v klidu si to nakoupil ručně.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář


Odeslat příspěvekod tslany 22. 4. 2021 01:26

K tomu placení předem, v podělí jsem objednal pračku, zaplatil, předali to dopraci a doteď to vůbec neexistuje to sledovací číslo. Tolik k tomu placení předem v obchodech.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod zacatek156123 22. 4. 2021 14:50

tslany píše:Co je to zas za demenci v IKEA, jdu si objednat věci do kuchyně za 3700, ok není to moc, ale i tak bych čekal, že to je větší nákup než co tam nakupujou hipsteři, takže docela nadprůměr, a oni nejenom, že si to nemůžu vyzvenout v pondělí, můžu až v úterý a jen v určitej čas, ale za to chtějí ještě 150Kč a jako extra k tomu všemu to chtějí zaplatit předem?


To je prostě vytíženost obchodu, nemůžou někoho posunout dazadu po objednání, protože si někdo objednal více.

IMO to mají vyřešené dobře, na to kolik lidí tam je, tak prostě čekáš poměrně krátce, ty časy mají svůj smysl.
zacatek156123
Nováček

Odeslat příspěvekod ladisg 29. 4. 2021 18:07

Kdyby někdo zrovna sháněl levnou čističku vzduchu, tak jsou teď slevy na Aliexpressu na Xiaomi air purifier. Bral jsem verzi 3C, ikdyž ji nemám pořádně kam dát, za 1800 jsem neodolal :-)) . Možno objednat Z Polska, Francie, pošta zdarma.
ladisg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cinch 6. 5. 2021 06:11

Kdyby někdo sháněl telefon do Samsungu do 5k:
https://www.comfor.cz/telefony-tablety/ ... ue-dualsim
Cena je pouze pro tuto barvu a při využití kuponu.
cinch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 5. 2021 07:20

objednal jsem troubu na alze a doprava je Helicar - co to je? to mi k tomu přivezou i auto? :D https://www.helicar.cz/
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 5. 2021 07:59

To jde :D Asi maj vedlejsak, tak tu troubu mrsknou do nějakého auta co maj na prepravniku a u tebe pribrzdej :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 5. 2021 08:11

přibrzděj, vemou úzkou 180°zatáčku a zacouvaj přes mostek do slepý ulice :D se těšim
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 6. 5. 2021 08:12

Taky mi vezli spotřebiče, ale od Mallu, tuším
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 5. 2021 09:06

MV_cz píše:přibrzděj, vemou úzkou 180°zatáčku a zacouvaj přes mostek do slepý ulice :D se těšim

Nebo ti zavolaj ať si pro to dojdeš :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 5. 2021 09:09

hele to mi posledně bylo líto řidiče od GLS tak jsem si šel na křižovatku, balík měl 20 kilo, ale jako jo, dal jsem :D jen teď ať tu trobou za dveře hodí, mám před domem lešení tak je to taková docela prolejzačka
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků