Laguna III 2,0T, GT Liftback

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 4. 2021 12:40

Tomas B píše:na ten tvůj klobouk style není potřeba automat prosím tě ;-)

to je fakt, navíc ve městě držim limit O:-) to teď asi nerozdejchal jeden bmw lepič (takový ultra starý hnusný SUV hranatý, asi X3), za obcí se lepil, ale já jel furt normálně i do zatáčky, což on se asi bál převrácení a vzdálil se, tak samozřejmě v obci jsem zpomalil na 50, tak mě přes plnou a okolo měřáčku rychlosti (snad radar :D) přejel, no škoda že jsem neměl kamerku a asi jsem měl vzít i tu dozadu, bmw lepiči jsou diagnóza.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 4. 2021 20:10

MV_cz píše:bazos.fr

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 21. 4. 2021 06:34

To se prodá naprosto v klidu.. když jsem prodával LII GT se stejným motorem, tak se o to lidi málem poprali.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 4. 2021 06:43

Byla za odvoz? :D
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 21. 4. 2021 06:50

Proč? Dobře vybavené, udržované auto s více než 200 koníky si nějaký mlaďoš vždycky rád koupí..
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 4. 2021 07:14

Já vím
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 21. 4. 2021 07:17

Si pamatuji, že se Semtexem bejvala sranda. To se zlomilo, když z GT přešel na pixly? :(
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 4. 2021 07:45

Uz na to mam mozna zenicha (dle stavu atd). Ale byl to teda az prvni clovek, kterymu jsem psal.
Resime po SZ.

Z GT do krabice.... starnem :(
Ja zatim vydrzim ^^
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zacatek156123 21. 4. 2021 07:47

Mr.Semtex píše:Proč? Dobře vybavené, udržované auto s více než 200 koníky si nějaký mlaďoš vždycky rád koupí..


Potom se posere jak uvidí spotřebu 14l :)
zacatek156123
Nováček

Odeslat příspěvekod Ingos 21. 4. 2021 07:56

MV_cz píše:
Tomas B píše:na ten tvůj klobouk style není potřeba automat prosím tě ;-)

to je fakt, navíc ve městě držim limit O:-) to teď asi nerozdejchal jeden bmw lepič (takový ultra starý hnusný SUV hranatý, asi X3), za obcí se lepil, ale já jel furt normálně i do zatáčky, což on se asi bál převrácení a vzdálil se, tak samozřejmě v obci jsem zpomalil na 50, tak mě přes plnou a okolo měřáčku rychlosti (snad radar :D) přejel, no škoda že jsem neměl kamerku a asi jsem měl vzít i tu dozadu, bmw lepiči jsou diagnóza.


Pokud jezdíš v obci 50tacho, tak se mu ani nedivím. Nesnáším tuhle tupost, každý ví, že ten tachometr proměřuje, ale půlka národa jezdí raději 48, bo co kdyby náhodou.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 21. 4. 2021 08:02

Redlajn píše:Si pamatuji, že se Semtexem bejvala sranda. To se zlomilo, když z GT přešel na pixly? :(


A Ty seš kterej? :D

-- 21. 4. 2021 09:03 --

zacatek156123 píše:
Mr.Semtex píše:Proč? Dobře vybavené, udržované auto s více než 200 koníky si nějaký mlaďoš vždycky rád koupí..


Potom se posere jak uvidí spotřebu 14l :)


Ten co to kupoval ode mě se nejdřív *****, když mu po přepisu zkalkulovali povinné a havarijní.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 4. 2021 08:04

Mr.Semtex píše:
Redlajn píše:Si pamatuji, že se Semtexem bejvala sranda. To se zlomilo, když z GT přešel na pixly? :(


A Ty seš kterej? :D


-- 21. 4. 2021 09:03 --
Ten krasnej, chytrej, bohatej, splendidní ridic.
Kdyby se ti to pletlo s ostatnima, tak my za to nemuzeme, holt slusnej oddil.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 21. 4. 2021 08:05

:D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 21. 4. 2021 08:05

maXX_CZ píše:Z GT do krabice.... starnem :(
Ja zatim vydrzim ^^


Z GT jsem šel do GT225 a potom se to už nějak zlomilo a teď dávám přednost pohodlí.. :D

-- 21. 4. 2021 09:22 --

Stejni mi ty multinicky tady dávají zabrat. Zas tak často sem nechodím, tak ztrácím přehled. Redlajn je Jelass? :hm
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 4. 2021 08:33

Ingos píše:
MV_cz píše:
Tomas B píše:na ten tvůj klobouk style není potřeba automat prosím tě ;-)

to je fakt, navíc ve městě držim limit O:-) to teď asi nerozdejchal jeden bmw lepič (takový ultra starý hnusný SUV hranatý, asi X3), za obcí se lepil, ale já jel furt normálně i do zatáčky, což on se asi bál převrácení a vzdálil se, tak samozřejmě v obci jsem zpomalil na 50, tak mě přes plnou a okolo měřáčku rychlosti (snad radar :D) přejel, no škoda že jsem neměl kamerku a asi jsem měl vzít i tu dozadu, bmw lepiči jsou diagnóza.


Pokud jezdíš v obci 50tacho, tak se mu ani nedivím. Nesnáším tuhle tupost, každý ví, že ten tachometr proměřuje, ale půlka národa jezdí raději 48, bo co kdyby náhodou.

no právě, že ani moc neproměřuje, jedu 52 tacho => to je 50, tak jasně, on to na příjezdu kalil 70, tak mu to proměřuje asi víc :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků