Ford fusion 1.4 59kw

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 18. 4. 2021 08:23

Prč vlastně měnit Fusion za Fusiona, když na tom prvním bylo třeba udělat spojka a pár *****? Nebo už byl shnilej, protože Ford?
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 18. 4. 2021 08:29

K86 píše:dík
ale Polo to nebude :D

tak omluva, není to rok 2007 ale až 2009 , viz tento zdroj: https://www.portalridice.cz/clanek/moto ... kove-peklo , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod XB_1 18. 4. 2021 08:52

Kupodivu fusion/fiesta jsou na tom se rzi dobře. I Fiesta doma 13 let stara je netknuta. Na udrzbu a levny provoz jsou to dobry auta.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 18. 4. 2021 09:59

pech. píše:Prč vlastně měnit Fusion za Fusiona, když na tom prvním bylo třeba udělat spojka a pár *****? Nebo už byl shnilej, protože Ford?


Shnilej ani moc nebyl, jen těch investic bylo potřeba udělat více než hodně, rozvody, spojka, teď to řízení a jsi v tom plus minus za 20 a furt budes mit 20 let stary auto, kde se muze ***** cokoliv dalsiho, kdy interier byl docela vybydlenej. Na predni tlumice nikdo nesahl, zadnej silentblok nebyl menenej, vyfuk, servis klimy

-- 18. 4. 2021 10:59 --

XB_1 píše:K86: ty shanis zase fusiona?
Mrkni sem: https://www.tipcars.com/ds/goralik/
Bazar by to mel byt slusny.



Sauto, tipcars, bazos, sbazar mam projetej, ale prece jen lokalita brno a dal je docela z ruky, zase tech aut je tam hodne
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 18. 4. 2021 10:05

Ten Goralik ma ty Fusiony pekny, ale holt je to dal. To se ale pro pekny auto vyplati.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pech. 18. 4. 2021 10:18

https://www.facebook.com/groups/6261265 ... 2459998842

Jako já jsem Fusiona docela chtěl. Je to opravdu praktický autíčko... Akorát sedačky má hrozný... Tak jsem ho nakonec pro ty sedačky vyřadil a koupil prostornější Sandero, který má sedačky větší.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 18. 4. 2021 10:26

To budou asi stejný jako ve Fieste. Sedak spis jak lavice, ale aspon se to neprosedi. Vtipný je vyskove nastaveni, kdy se zveda jen cast sedáku pod operadlem a predni cast zůstává ve stejne vysce. Pri maximalni vysce se da sedak téměř přirovnat ke klouzacce :-)
Ale jinak fajn auto, chvilku na tom sedět vydrzim, na delsi trasy je mondeo.

-- 18. 4. 2021 11:32 --

Vyhodou tehlech fordu je, ze to prakticky vzdy ma klima. Kdysi jsme původně sháněli fabii v podobny cene a tam je klima hotovej zázrak + paleta motoru, co rozumnej clovek servisovat nechce.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 18. 4. 2021 10:33

pech. píše:https://www.facebook.com/groups/626126510862117/permalink/1968092459998842/?sale_post_id=1968092459998842

Jako já jsem Fusiona docela chtěl. Je to opravdu praktický autíčko... Akorát sedačky má hrozný... Tak jsem ho nakonec pro ty sedačky vyřadil a koupil prostornější Sandero, který má sedačky větší.


ne ne, 51kw od fordu fakt ne
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 4. 2021 10:47

První Sandera ale celkem reznou, ne? Jinak to nemusi byt zly, stqra technika od renaultu, to vydrzi... Sam jsem prekvapenej, jak drzi muj dokker, tam nejvetsi pasrku dela origo zastavba LPG.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 18. 4. 2021 11:23

XB_1 píše:To budou asi stejný jako ve Fieste. Sedak spis jak lavice, ale aspon se to neprosedi. Vtipný je vyskove nastaveni, kdy se zveda jen cast sedáku pod operadlem a predni cast zůstává ve stejne vysce. Pri maximalni vysce se da sedak téměř přirovnat ke klouzacce :-)
Ale jinak fajn auto, chvilku na tom sedět vydrzim, na delsi trasy je mondeo.

-- 18. 4. 2021 11:32 --

Vyhodou tehlech fordu je, ze to prakticky vzdy ma klima. Kdysi jsme původně sháněli fabii v podobny cene a tam je klima hotovej zázrak + paleta motoru, co rozumnej clovek servisovat nechce.


Motory ve Fábii jsou celkově tragédie.... V 1,4-OHV je v nejstarších a proto už většinou na tabák shnilých kusech, šestnáctoventil žere olej a odchází písty... Poměrně často a je to tak 50/50.. Občas se povedl a vydrží dost, občas ne a je po dvou kilech bez tlaků... To při koupi těžko poznáš... Dvoulitr je trochu overkill a ještě je jich málo... HTP ve jedničce prostě průser, sere se to a ještě je to líné jak veš... Ve dvojce to HTP sice polepšili, že už se nesere... Ale to že se to táhne jak smrad jakmile to zahlídne kopec, tomu zůstalo... šestnáctiventil se taky polepšil, tři kila dá v pohodě, ale cenu ojetiny to ovlivňuje velmi... Tsi ve dvojce je průser.... Trojka to je litr lenochod a nebo Tsi.....

Ty atmo motory u konkurence většinou fungují normálně a zbytek taky nebývá horší, takže ***** na Fábii, pokud by to nebyl nějaký kus ze známosti, aby se vědělo, která bije...

Koukal bych na Punto, Clio, C3, 207, Sandero... Trojka Clio je třeba dobře udělané auto, benzíňáky bez problémů, stačí si vybrat jaký výkon potřebuješ... 1,2-75k, 1,4-95k, 1,6 -110k.... Tce v trojce sice nemá problém, ale když jsou tam k dostání prověřené atmo motory, tak bych se s ním neobtěžoval...

-- 18. 4. 2021 12:29 --

hobitt píše:První Sandera ale celkem reznou, ne? Jinak to nemusi byt zly, stqra technika od renaultu, to vydrzi... Sam jsem prekvapenej, jak drzi muj dokker, tam nejvetsi pasrku dela origo zastavba LPG.


Obča nějaké rezaté vidím. Ale sám mám už dvanáctileté a není mu nic..... Ostřílená hrana nad oknem, a hrna kapoty od šutrů, to je na každém autě, když si toho všimneš a ošetříš, tak pohoda... Prahy, lemy, blatníky netčené... Až jsem se tomu divil, protože to že to bude hnít je věc, kterou jsem byl schopen překousnout za to, jak moc mi to auto vyhovuje ve všech ostatních ohledech... A ono to doposud nehnije, takže je to ještě lepší, než jsem očekával.... Nevýhoda je ta, že pokud chce auto plně vybavené, je to u dachny vzácnost... Půlka je bez klimy a dost je i úplně holých, kde není nic...

Technika je osvědčená a robustní... To je zásadní výhoda. Motory jsou z prvu o generaci starší, než v tom Cliu, potom stejné jako v Cliu, kdyš se přešlo na šestnáctiventily... Ale pořád jednoduché, jednovačkové, kde sice musíš občas seřídit vůle ventilů, ale to je lepší, než řešit popadané hydroštely a přesuvníky vaček :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 18. 4. 2021 11:48

C3, 207 nemá použitelnej motor
trojka clio jsem uvažoval
Sandero spíš ne.... to už raději fakt toho fusiona
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 18. 4. 2021 12:23

tak meriva vypadá poměrně univerzálně třeba jako roomster, ten ve výběru neni? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 18. 4. 2021 12:26

K86 píše:po dnešním fiasku začínám být otevřený všemu....

Toyota, Daihatsu? :nenapadne

-- 18. 4. 2021 13:27 --

Je někde vlastně zadání napsaný?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 4. 2021 12:33

Yaris bude drahej a Daihatsu je picovina vzhledem k tomu, ze je s tim treba semtam zbourat paletu a pak to polepit z vrakace
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 18. 4. 2021 12:34

Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků