Policie vs. Motorkáři

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajda 11. 7. 2006 13:31

mám, ale nezakrývám si SPZ a pak neujíždím policajtum
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 7. 2006 13:39

Stejne jako 90% motorkaru
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod mick145 11. 7. 2006 13:42

Nepovažuji se za piráta silnic, na přechodech poctivě stavím ale pokud máš pořádnou motorku tak když máš k tomu příležitost a dobrý asfalt tak to vždycky někde otevřeš a to si musí přiznat každý motorkář (jinak můžem jezdit všichni na BETKách).
RZ mám přelepenou až od 1.7., nenechám se buzerovat za každejch pár km/h navíc a už vůbec ne vod těch zasrane.... botičkářů, kteří si teď myslí že můžou úplně všechno.
Smrt bodovýmu systému !
Fuc. off POLICI ....
mick145
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajda 11. 7. 2006 14:09

Mick145: Vidím, že si myslíš, že můžeš brát zákon do svých rukou a dodržovat jen to co se ti líbí. Když se takhle budou chovat všichni, potěš.
:-(

Promiň, ale jsi srab, který se bojí nést důsledky svého chování a schovává hlavu (nebo SPZ) do písku.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 7. 2006 14:14

Pajda: zato ty se jdes okamzite prihlasit na policii po te co spachas nejaky prestupek ze? :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Pajda 11. 7. 2006 14:16

headquest: to určitě ne, ale rozhodně si nedávám na auto nepravé SPZ a ani je nezakrývám. A značek mám fakt dost - viz moje www
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mick145 11. 7. 2006 14:20

Pajda píše:Mick145: Vidím, že si myslíš, že můžeš brát zákon do svých rukou a dodržovat jen to co se ti líbí. Když se takhle budou chovat všichni, potěš.
:-(

Promiň, ale jsi srab, který se bojí nést důsledky svého chování a schovává hlavu (nebo SPZ) do písku.
Smrt bodovýmu systému !
Fuc. off POLICI ....
mick145
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajda 11. 7. 2006 14:26

Proti systému bojuj jeho zbraní, ne takhle.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 11. 7. 2006 14:36

Pajda píše:headquest: to určitě ne, ale rozhodně si nedávám na auto nepravé SPZ a ani je nezakrývám. A značek mám fakt dost - viz moje wwwz/quote]

Stejne jako vetsina automobilistu a motorkaru. Proste jenom nepausalizuj a nerikej ze vsichni motorkari jsou silenci... :wink:
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Pajda 11. 7. 2006 14:42

všichni ne - stejně jako u všech kategorií lidí. Ale největší procento zakrytých značek je právě na motorkách. Tam bych to tipnul na 10%. Podle toho co vidím na silnicích a v ulicích Prahy.
Pajda
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mick145 11. 7. 2006 15:07

Pajda píše:všichni ne - stejně jako u všech kategorií lidí. Ale největší procento zakrytých značek je právě na motorkách. Tam bych to tipnul na 10%. Podle toho co vidím na silnicích a v ulicích Prahy. /quote]

To ještě neznamená že těch 10% jsou šílenci, prostě kvůli nesmyslnýmu zákonu nechtějí přijít o noty. Zkus jet na litrovým biku 30-50 km/h ve vedru v zácpě přes město. Po pár stech metrech to zavaříš, to pak budou teprve zácpy. 8)
Smrt bodovýmu systému !
Fuc. off POLICI ....
mick145
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pivi 11. 7. 2006 15:37

koukam že všichni berou ty dopraváky na mašinách jako negramoty, co viděli motorku jen v prospektu a budou na ní koukat jak tele na nový vrata. Pokud jsem se s nima někdy bavil, připadalo mi spíš, že mě berou jako kolegu motorkáře. Kdo z vás na mašině jezdí, možná jste si všimli, že se s náma taky zdraví rukou jako všichni ostatní na dvou kolech. Co jsme prohodili pár slov třeba při kontrole, tak to berou jako koníčka, proto jsou tam taky zařazený a 100% z nich, se kterýma jsem mluvil, má nějakou motorku doma a dost o ježdění věděli. Takže aby vás některej z nich na tom PanEuropanu nevyškolil...... samozřejmě pokud neujíždíte na R1 a podobně...
fandím: Martin Macek + ostatní magoři na Dakaru
pivi
Nováček

Odeslat příspěvekod turboleon 11. 7. 2006 18:37

Pajda píše:Proti systému bojuj jeho zbraní, ne takhle.e/quote]

Bože, jak já tyhle lidi zbožňuju..... Jojo, blahoslavení chudí duchem....
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod HondaMan 26. 8. 2007 02:01

No kámoše srazily dveřma.... jel pouze na kole, ale solidně se pomlátil, a ještě dostal pokutu...
P.S. byla to Městská policie v Kolíně
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod K86 26. 8. 2007 12:30

ja osobne jsme policajtum ujel na masine jen 2x bylo to mestskym v nasem okresnim meste. Zastavovali me, stal v mym pruhu, hodil jsem blinkr jako ze budu zastavovat, pribrzdil jsem, podradil o tri stupne dolu a jak policajt s placackou sel k autu ujizdel jsem... poprve i podruhe stejny scenar pokazde to bylo okolo 22:00 v patek. ani v jednom pripade za mou nejeli. SPZ nemam zaspinenou, ani pres ni nemam tanga nebo neco podobneho, jenom mi nesviti osvetleni SPZ...
Statnim bych si asi netroufl....
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka