Jawa - fanclub

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod bory 30. 4. 2006 22:49

No já měl od jawa=350/638.Ted jsem dneska koupil mou 18tou motorku.Jawa Babetta :D dvourychlostka na léto do práce a k vodě.Jak se to vlastně přepisuje,když jsem to koupil od druhého majitele a ten na sebe nic nepsal?Babetta je v tomhle specifická.A nic o tom nevím.
bory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 5. 2006 23:08

brnkni na DI....
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arbacher01 1. 6. 2006 18:23

Tak já se též hlásím s Jawou-ČZ 250 typ 353 po restauraci r.v. 1954,jeste je potreba neco malo dodelat,a pak taky ČZ 175 typ 475.1 spec.upraveny motor pro PS r.v.1986.Obě jezdí jako drak:-)
Lancia Delta 1,4T, Fiat Freemont 2,0 JTD AWD
arbacher01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod turboleon 1. 6. 2006 19:20

Před léty /asi 25..... :) / jsem měl Jawu 350/634, stále mám doma Jawu 20. Jinak skoro vše na staré Jawy koupíte v prodejně ve Strašnicích. Dával jsem teď klukům dohromady po 30 letech právě toho fichtla a koupil jsem tam vše. /lanka, uložení přední vidlice, brzdový pakny, kladívka, řetězovou sadu atd./.
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bory 1. 6. 2006 19:47

A co takhle e-shop na díly na babetty?Vím jen o http://www.mual.cz ,ale není tam plno věcí
bory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 1. 6. 2006 20:21

bory píše:A co takhle e-shop na díly na babetty?Vím jen o http://www.mual.cz ,ale není tam plno věcí
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod bory 2. 6. 2006 12:58

Nech si kartičku starého majitele,dojdi ji na své jméno pojistit a frčíš.Do budoucna si uschovej kupní smlouvu.Pro případ,že budou chtít Bábušku zase naši skvělí poslanci opět zlegalizovat.Ale pokud náhodou máš r.v. víc jak 1.1.2001,tak musíš naq přepis a pro RZ.To se ovšem Bábetka ještě nevyráběli,takže jak jsem psal na začátku. :P
bory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 2. 6. 2006 13:02

bory píše:Nech si kartičku starého majitele,dojdi ji na své jméno pojistit a frčíš.Do budoucna si uschovej kupní smlouvu.Pro případ,že budou chtít Bábušku zase naši skvělí poslanci opět zlegalizovat.Ale pokud náhodou máš r.v. víc jak 1.1.2001,tak musíš naq přepis a pro RZ.To se ovšem Bábetka ještě nevyráběli,takže jak jsem psal na začátku. :P"/quote]


Kartičku nemám, ale je to jako dědictví po dědovi, nebylo dlouho placené pojištění (povinné ručení), kartička snad ještě existuje. Dík.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod bory 2. 6. 2006 13:23

Lze to i bez kartičky,hlavní je pojistka.Ale jak to bude v budoucnu s přihlášením bez ní,to nevím.Ale to je věc budoucnosti :D
bory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelll 2. 6. 2006 13:29

Tak ja se taky pridam do fan clubu:
Mame doma 2 stroje teto vehlasne znacky a to :
Jawa pionyr 21 (Cerveno bila kombinace)
Jawa 250 (Cerveno stribrna) 11 kw
Sice uz na nich nikdo nejezdi, ale co je doma to se pocita :D :D .
pavelll
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bory 2. 6. 2006 13:30

A co je doma,lze do budoucna hodit do původního stavu. :tleskani
bory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelll 2. 6. 2006 13:42

Presne tak na leto uz chystam renovaci. :D
pavelll
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 11. 7. 2006 15:51

Co myslíte je víc pionýráckejch motorů než celejch strojů ?? Nebo naopak vic pionýrů než samotnejch motorů ??? Mr. Green Mr. Green
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 27. 2. 2020 21:02

Kua vim ze je to uchylny, ale tu OHC verzi bych si i koupil, vzpominka na petistovku :love:
https://www.forbes.cz/jawa-z-indie-miri ... e-i-perak/
Netusi nekdo kdy a za kolik?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2020 21:05

Rika se cca 160-180. Kdy nevim. Rikaji to uz rok
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků