Nebohá Zuzanka :-)

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 6. 2021 08:04

To by me zajimalo, jestli je komplet nova i prevodovka, ten kulatej motor (? je to on) mel konstrukci uplne nahovno, drazkovane hridele zabiraly na par mm a kdyz byl vakl na vidlickach, ani to ne a ozvejkalo se to, pak vypadavaly kvalty. Sla tam s mensi upravou prevodovka z novejsiho motoru, ktera uz mela cepy na kolech a to bylo fest. Sam jsem to predelaval, jen retezove kolo se muselo nejak upravit na brusce (asi zkratit osazeni uz si nepamatuju)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 3. 6. 2021 08:18

Zdravím prodám motor na panelku po komplet GO,spojka z 634 (dumplex řetěz) komplet jiná převodovka,opravené uložení tyčky vydliček řazení,srovnané plochy karterů,kvalitní ložiska Nachi Japan,klika po repasi s original ojnicema ,zrepasované dynamo,nový spojovací materiál,misky v kulise řazení,svíčky,kontakt neutralu,válce po 1 výbrusu s original pisty mototechna,nový karburator,nové řetězové kolečko 18 zubů ,zapalování seřízeno hodinkama.

https://motorky.bazos.cz/inzerat/135767 ... -po-go.php
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 3. 6. 2021 20:22

Motor za 40 je *****... Navíc to může kulhat na tom, že někdo na tom sice udělal moc... Ale nevíš jak... Tyhle motorky jsou stižené tím, že si všichni myslí, že to udělá každý a bez vybavení... Jako udělá... Ale jak... Pak jsou z toho dojebané kartery, rozhozené klikovky, neseřiditelné motory co chodí nahovno a nikdo neví proč, když se tvrdí, jak je všechno uděláno, přesto to jede nahovno a nebo vůbec....

Pokud chceš udělat ten motor, přivez ho tak v říjnu a vyzvednutí počítej tak z jara... Protože to bude rozhodit, udělat kliku a výbrusy, to je tak měsíc a času mám dost málo přes zimu, skoro žádný přes léto a už mi sem cpou dva další motory, jeden jednoválec a jeden dvouválec, přičemž ten jednoválec je zrovna ten v provedení "Všechno je správně ale nejede to...." :-) Letos jsem se díky Aurisu, který měl motor na sračky a pak Suzuki, jejíž příběh zde také proběhl... Víc než tři motory za zimu nestihnu. V létě se potřebuju krom dětí taky pověnovat pracem kolem baráku.... Tuhle zimu jsems i chtěl připravit motor do svojí dvouválcový dvěpade čízy... Na ten taky nedošlo... Sezonu bude muset odjezdit ten starý...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 3. 6. 2021 22:39

Když máš málo času, musíš trošku zdražit, aby došlo k vybalancování nabídky a poptávky :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 3. 6. 2021 23:13

Neboj, já se nežinýruju... Za litr rumu, bonbonieru nebo za děkuju nedělám.... Poptávka je z toho, že uděláš jednomu, ten to řekne dalšímu a ono se to lidem moc dělat nechce a jiní to zase nedělají dobře....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 4. 6. 2021 04:40

K86 píše:Zdravím prodám motor na panelku po komplet GO,spojka z 634 (dumplex řetěz) komplet jiná převodovka,opravené uložení tyčky vydliček řazení,srovnané plochy karterů,kvalitní ložiska Nachi Japan,klika po repasi s original ojnicema ,zrepasované dynamo,nový spojovací materiál,misky v kulise řazení,svíčky,kontakt neutralu,válce po 1 výbrusu s original pisty mototechna,nový karburator,nové řetězové kolečko 18 zubů ,zapalování seřízeno hodinkama.

https://motorky.bazos.cz/inzerat/135767 ... -po-go.php

Jj, z 634 jsem tam daval streva prevodovky, blbe se shanely dily, jel jsem az do Usti n/L kde byla vetsi prodejna ale sehnal jsem vse komplet, spojku jsem myslim nechal puvodni s jednoradym retezem, s tou ani problemy nebyly, jen se vymenily lamely - nejaky ten pertinax misto korku. Chodilo to pak jako piano.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 7. 2021 00:47

yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 7. 2021 05:42

používá se nejmíň 40 let
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 7. 2021 10:44

A může se použít všude, nebo jen když to předepisuje výrobce?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PalaS 12. 7. 2021 11:54

Hádam len na molitanové alebo bavlnené filtre.
PalaS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 7. 2021 13:57

Jo na molitanové filtry
určitě ne na papír
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 7. 2021 17:28

Fajn, takže to bude na menší motory, jako třeba sekačky apod.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 7. 2021 17:29

.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 12. 7. 2021 19:50

Prací filtr se používá běžně u terénních motorek,
u sekaček jsou myslím spíše papírové
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 13. 7. 2021 18:28

yndezit píše:A může se použít všude, nebo jen když to předepisuje výrobce?


Chceš to zase ladit? :pozor
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků