Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 11. 12. 2019 09:46

Ta dečka do kufru je náhodou celkem dobrá, klidně si to kup. Nikdy jsem o tom takhle nepřemýšlel, nejspíš protože mám helmu na hlavě a když je dole tak skutr stojí a helmu pro pasažéry kterou případně vozím je nějaká shitka z indonéskýho tržiště za 200 kč a podobě :D
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod AllInOne 11. 12. 2019 09:49

No právě, proto se ptám, co by tam bylo dobrá třeba nalepit? Bavlněný trenky nebude to pravé.
Já mám helmu taky relativně drahou, cena plexi je v ceně toho kožichu :D
AllInOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goes 11. 12. 2019 09:52

Neumim si predstavit to poskrabani. Proste bud si joupis podbnou vystylku nebo tam das rucnik no

-- 11. 12. 2019 09:57 --

hele v cem je ten iron jiny? a cos k tomu jeste dokoupil?
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod AllInOne 11. 12. 2019 10:17

Možná to moc hrotím, ale jsem puntičkář :-)

IRON MAX zahrnuje speciální sedlo, hliníkové stupačky, originální grafiku a chromovaný rámeček rychloměru. Celkový dojem dotváří luxusní barva Sword Grey a kouřové zadní světlo.

Jsou to takový drobnosti, chtěl jsem původně toho modrýho Xmaxe, ale když stály vedle sebe, byl Iron hezčí (pro mě), ale taky dražší o pár tisíc.

To sedadlo se mi zdálo o dost lepší čoveče.

Dokoupil jsem si akrapa, vyhřívaný hefty, nějakej indikátor baterie a dobíjení motobaterie přes zásuvku v kastlíku a URBAn sadu

Přepážka úložného prostoru s taškou: lépe si uspořádejte úložný prostor pod sedlem a využijte možnosti mít své věci stále u sebe v přiložené tašce vybavené ramenním popruhem.
39l horní kufr: exkluzivně navržený horní kufr s opěrkou pro spolujezdce, do kterého lze uložit jednu přilbu.
Zadní nosič: skvěle ladí s celkovým designem skútru XMAX, slouží k připevnění horního kufru.
Vysoký štít: Polykarbonátové sklo pro maximální ochranu před větrem.
AllInOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goes 11. 12. 2019 10:39

Kura ses rozvadnil to je tak za dve kila :)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod AllInOne 11. 12. 2019 11:03

Jo, za to mohlo být pomale už R1250 GS :D

Ale dostal sem nějaký slevy, dph dolů, tak to není tak strašný.
AllInOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goes 11. 12. 2019 11:22

tak DPH dolu je takove imaginarni, stejne ho zase doplatis pri prodeji, takze usetirs jen ten rozdil v cene, tudiz par drobnych.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 12. 2019 13:54

Vystýlka do kufru, to mě ještě nenapadlo :)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 12. 2019 20:21

Arnie J píše:Vystýlka do kufru, to mě ještě nenapadlo :)

No hlavně, každá lepší helma je prodávaná s pytlíkem na.helmu, takže něco.takoveho je naprosto zbytečné.... Chápu že si koupil drahého..prvního nového skutra, ale tady to opečováváni pro druhého.majitele sem.nikdy úplně nepochopil. To je už tak nějak.na to oblepit si izolepou nášlapy aby se.neotapaly.....
A Plexi vyměnit jednou za rok či dva je taky celkem normální. I helma by se.mela po nějaké ne moc.dlouhe době měnit, protože se vymačká a vydrbe... Nic není na věky.

Jinak výběr.super. i ta 300 stačí....jezdím teď sem tam na skutriku a krom rána kdy jsou silnice navlhlé to jde...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 11. 12. 2019 20:24

Dobre helmy funguji tak ze si kupujes jen vnitrky co se vymackaji. Neni treba kupovat celou helmu
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 12. 2019 20:37

To už je postižení... ;-)
Ale máš.samozrejme pravdu...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 11. 12. 2019 20:48

Proc postizeni? Koupis si spickovou helmu a proste vymenis trebajen licni cast apod. Dyt je to v poho
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 12. 2019 20:58

Ale jo.

Ale jednak to vím, že sis tímto svou helmu vybral a za druhak to nabízí v zásadě i jiní výrobci...

Ale tak já si prostě zvyknu na to, že u všeho musíš mít poslední slovo a hlavně si nad tím vším vyzrál...

No offence.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 11. 12. 2019 21:10

Jasne ze to maji i druzi. Ja reagoval na to ze proc kupovat celou helmu kdyz jdou jen soatme casti. Kdybys nepsal kraviny neni treba posledniho slova
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 12. 2019 21:22

Tak nejde jen o ten vnitřek. Jde i o pevnost skořepiny... Ale to je jedno... Hádat se nebudu. Myslím že sem to psal hodně obecně na to abychom se tady zase jako dva kokoti museli chytat za slovo.
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka