Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2021 17:13

jop niken aretaci nema
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2021 17:32

No však.
Tricity 300 je jediné.
A v zásadě to je xmax 300 s implementovaným předkem MP3. Jediné co tam je trochu jinak jsou tlumiče. Jinak už od podívání to kopie je. Možná víc než u toho Peugeotu
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2021 17:38

Tak ono pujde o konrletni technicka reseni. Nez o podobnost no. Ale to je asi jedno.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2021 18:03

Tak když píšu podobnost, tak myslím i to technické řešení... Už ta aretace napoví ..
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2021 20:21

A jinak.
Na moto přes to mu nejezdím, pokud nemusím. Mám sezónní pojistku (havarijko).
Na skútru sem jezdil když to šlo a chtěli se.minpres zimu docela často. Neříkám pravidelně, ale vyjel jsem.

Tak mám dneska úplně jiný hadry na moto, než před 5 lety...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2021 20:25

Tak kup mp3 lt a mas kld. Zena na tom kuze tak co
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2021 20:27

garážmistr píše:
maincoonsback píše: S 20 kW se už dá se zavřenýma očima s proudem(to poznáš sám).


Když jsi měl 7kW, bylo v pohodě 7kW, pak bylo v absolutní pohodě 16kW dokonce i ve dvou, protože jsi měl 16kW a teď je 20kW se zavřenýma očima s proudem. :roll:


Zkusím slušně, takže si odpustit objektivy, každopádně je patrné, že moc oduševnění a empatie si neprojevil.

Tak.. když jsme měl 7 kW, tak to bylo ve 100 kg skútru, se kterým jsem jezdil po meste. Mimoto byl karburátorový, tak fakt jezdil znatelně líp než tehdy počáteční PCX (být za dvakrát tolik). Nicméně jsem na něm neměl ambice jezdit někam dál, samozřejmě to šlo, ale sesebezaprenim, kdy v táhlem kopci tě prostě předjíždí autobusy. To jsem tady.mimochodem psal několikrát.

Pak 250 CCM 16,4 kW skútr Beverly šel na pohodu i já dálnici, ale bylo to bez rezervy. Současně 300, 350 s usmrcenými motory, ale lepší technologii jezdí za o něco míň a o něco líp, tedy ano, dá se jet s davem. Na nějaké předjíždění to ale není... To platí...

A s ohledem na to, že mám 120 k motorku, tak si myslím že je legitimní říct, že motorka s polovičním výkonem je cesta zpět.
Tys na motorce něco najezdil, tak víš o čem to je a jakkoliv to zpochybnovat je jen tvoje idiokracie.

Jdu na víno
Zdar.

-- 26. 11. 2021 20:27 --

goes píše:Tak kup mp3 lt a mas kld. Zena na tom kuze tak co

Dmoto
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2021 21:31

Dva roky prezijes a pak jsou alternativy.

Jinak ja jdu zpet vykonem a nejak mne to netlaci. Auta taky stridam 600-300-180 koni a jde to.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2021 21:44

Neříkám že to nejde...
Ale motorka není auto. Zvlášť na delší cesty...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2021 21:45

Princip je porad stejny. 120 koni na bez e cestovano vs treba 60-70 je v pohode. Asi jako misto 200 koni mas treba 120. Ano pojede to hur a vadi to realne? Ne.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2021 21:59

To je zbytečná debata a zbytečný spam. Tohle bych mohl psát u každého tvého výběru auta. A bude to pravda.

V tomto konkrétním případě jsem napsal, že je asi blbost měnit jednu motorku s dvojnásobným výkonem, lepším podvozkem za jinou a tím bych to uzavřel. To je prostě fakt

Debatovat o tom jestli by mi konkrétně stačilo 10 koní a nebo 300 je zbytečný, je to jen nástroj na falešné honění určitých individuí.

Stačí si jen vzpomenout... Kdyz jsem kupoval Tracera... Byl si jediný co psal že to pro mene nebude premotorovane a že to v pohodě zvládnu. Dneska píšu, že mi to vyhovuje, ale premotorovane mi to nepřijde....mít to o 30 koni víc, nevadilo by mi to. Koukám už i po MT 10. I z toho důvodu prostě je pro mne 60 konova motorka jako jediná momentálně nerelevantni. JAKO jediná..., raději to opakuju. Pro mne jezdit dálky do Beskyd na něčem slabém už je dneska trochu něco, po čem netouzim tím neříkám že to nejde a nebo že bych to s někým jako spolujízdu nedal.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2021 22:01

Premotorivanost neexistuje. Proto to budu tvrdit u vseho.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 11. 2021 22:02

U motorek spíš blbe nastaveni plynu
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 27. 11. 2021 14:09

maincoonsback píše:
Stačí si jen vzpomenout... Kdyz jsem kupoval Tracera... Byl si jediný co psal že to pro mene nebude premotorovane a že to v pohodě zvládnu. Dneska píšu, že mi to vyhovuje, ale premotorovane mi to nepřijde....mít to o 30 koni víc, nevadilo by mi to. Koukám už i po MT 10. I z toho důvodu prostě je pro mne 60 konova motorka jako jediná momentálně nerelevantni. JAKO jediná..., raději to opakuju. Pro mne jezdit dálky do Beskyd na něčem slabém už je dneska trochu něco, po čem netouzim tím neříkám že to nejde a nebo že bych to s někým jako spolujízdu nedal.


Jistě. Mohl bys mít i 200k nebo 250k. Venčit jich budeš pořád jen 30.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 11. 2021 14:23

Bubu fešáku.
:-)
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků