Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 14. 5. 2021 18:34

Taky pověsím inzerát jak bude čas
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 5. 2021 18:52

Jj.

Já to vyhodil jen tak z legrace... Prostě už ho nepotřebuju, ale nemusel sem prodat, zase tolik místa v garáži nezabíraly.

A prvé se nikdo neozval, pak jeden, pak nějací Ukrajinci... Ale to byla ještě ta zima. Tak to bylo cca 10 dní. Nic.

Tak sem ho nacajkoval /rozumej umyl/, pořádně vyfotil /na moje možnosti/ a doplnil sem ty fotky. Začalo rozvolneni a najednou spousta zájemců. Vzal ho první zájemce...

Zjistil sem,.že byl taky problém, že byl až příliš levný na to jak byl dokonalý ve srovnání s ostatními /původ ČR, reálné km, perfektní stav, nová technická, po servise, nova zadní pneu, serviska, prislusenstvi.../. Na JM byl nejlevnější v nabídce. To byla asi trochu chyba, ale pak uz sem s tím sibovat nechtěl.

Ale jako teď už začal být dobrý čas na prodej. Takže pokud chceš prodat, tak sup...

-- 14. 5. 2021 19:54 --

Arnie J píše:cg :D

No beru to neutrálně. Nejsem z toho happy, ale ani netesknim. Když mi bude smutno po skútrů, koupím 125 Vespu a nebo Nmax, aby na tom mohla i žena, prostě jako motorový kolo a nebo, pokud narazim na nějaký pěkný Chopper tak si udělám radost tím...

Ale to není aktuální. Nemám čas teď ani na motorku /a popravdě jak jsou teď lidí zmagoreli po Corone tak se i trochu s těma idiotama.na silnici bojím/.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PalaS 14. 5. 2021 19:10

Až príliš dokonalý...ako tá 500 :)
PalaS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 5. 2021 23:31

Já jak mi dojezdí Medley 150 tak koupím to co bude mít aktuálně nejlepší poměr hmotnost výkon cena demence. Teď bych řek že je to Bev 400 těsně před Forzou 350.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 15. 5. 2021 05:42

Bev lepší než Forza, jak to?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 5. 2021 06:08

Arnie J píše:Já jak mi dojezdí Medley 150 tak koupím to co bude mít aktuálně nejlepší poměr hmotnost výkon cena demence. Teď bych řek že je to Bev 400 těsně před Forzou 350.
nebo ev, precejen i 3kW cinsky na kolobezce benzin skutr ve meste na rozjezdu pojede, ale pak nekdo zabije autem
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 5. 2021 08:54

yndezit píše:Bev lepší než Forza, jak to?

Výkon
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 15. 5. 2021 12:14

Arnie J píše:Já jak mi dojezdí Medley 150 tak koupím to co bude mít aktuálně nejlepší poměr hmotnost výkon cena demence. Teď bych řek že je to Bev 400 těsně před Forzou 350.

To pjádžo cos postoval je ale pekny.

Ja sem ted kousicek projel 125 NmaXX :nenapadne
Pekny, libi se mi vzhledove a na nejaky pojizdeni po meste asi fajn. Nekam dal bych na tom asi jet uplne nechtel a trochu me prekvapily vibrace na volnobeh.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 5. 2021 15:05

Jo ty jednoválce to se všecko třepe jak drahý pes :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 5. 2021 15:29

Klepe se to, ale hrůza úplná to není ..
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 15. 5. 2021 16:09

Forza350 rulez, oktavka
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 5. 2021 07:46

Forza je fajn, ale tak nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je stejně jako každá Honda předrazena.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 16. 5. 2021 08:36

Platíš za spolehlivost, skoro bezúdržbovost a funkčnost.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan domaci 16. 5. 2021 09:05

Těžko říci co znamena předraženost. Někdy tím lidé maskují nemožnost si něco pořídit v dané cenové relaci. Ale objektivně Forza 350 stojí 154 000 Kč se "chytrým kufrem" 164 000 Kč. Dle všech testů výrazně převýšila původní Forzu 300. Výkonově a dynamicky je na tom lépe než většina 400 ccm skútru a přitom si zachovala váhu. Objektivně je tedy lepší.

Na trhu moc alternativ není. XMAX 300 je výrazně starší s horší výbavou a stojí stejných 154 000 Kč. Kymco stojí přes 165 000 Kč. U Kymca nevím zda má elektrický větrný štit, ale XMAX nemá. Zbylé vlastnosti asi budou velmi podobné a možnosti dalších příplatků také.

Objektivně tedy předražená není. Stojí stejně jako konkurence, resp. často méně. Přitom je to nejsilnější, nejdynamičtější a v sériovém stavu nejvybavenější stroj.

Jediné pomyslné vidle by do toho mohlo hodit nové Piaggio. Ale přeci jen je to skútr trochu jiného typu, nemá tu všechnu výbavu atd. A byť bych já preferoval právě Piaggio, nemyslím si, že by Froza 350 byla předražená, naopak. A to je prostě fakt.

Skútry, ale i motorky Honda obecně patří k nejspolehlivějším. To je také fakt.

Takže pokud budeme za předraženost považovat nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Výkony v rámci třídy. Výbavu a moderní řešení a to vše za cenu jako má konkurence, nebo často nižší, pak můžeme říci, že předražená je.
Pan domaci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 5. 2021 11:50

Taky souhlasím s tím, že cena je přiměřená, goesi :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků